Ben İnternet Dünyası

Pazarlama Metin Belgelerinin Email ile Çevirisi Yapılarak Ticari Anlaşma Sağlanması

mail

Artık hemen her şeyi internet üzerinden yapabiliyoruz. Bizlere çok büyük kolaylıklar sağlayan internet dünyası çeviri işlemlerine aslında ilk hizmet verdiği yıllardan beridir devam ediyor. Ancak bugüne geldiğimizde bu iş tam olarak profesyonellerin eline geçti diyebiliriz. Bu alanda protranslate adı ile hizmet vermeye başlayan bir site olan tercüme platformu ile ticari anlaşma çevirisi ve pazarlama metin çevirisi gibi çok zorlu tercüme işlemlerini yapabilirsiniz. Diğer sitelerdeki kelime çeviri mantığına nazaran bu sitede istediğiniz zorluktaki bir belgeyi siteye göndererek kendinizi çeviriye hazırlıyorsunuz. Saatler içerisinde ticari anlaşma çevirisi veya pazarlama metin çevirisi istediğiniz dile dönüştürülmüş bir halde sizleri bekliyor olacak!

Tam da bu noktada sizlerin email çevirisi işlemlerinizi kolaylıkla yapabilen platformda gerek kişisel hayatınızdaki tercüme işlemlerinizi gerekse de iş hayatınızla ilgili email çevirisi işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Bu alanda gizliliği ana prensip olarak benimseyen platform sizlerin yazılarınızı ve çevirilerinizi sizlere ilettikten sonra tamamen ortadan kaldırarak herhangi bir şüphenin oluşmasına mahal vermiyor!

KinqCasTLe
Merhabalar Ben Oğuz. Şuanda 20 yaşındayım. Hep hayalini kurduğum bilişim sektöründe çalışmaktayım. Wordpress, Photoshop ve Seo ile yakından ilgili birisiyim. Özellikle Semantik arama mantığı ve LSI mantığını kavramış biriyim :). Google adwords ve Google arama mantığını kavramış ve iyi kelimelerde ilk 3'e kadar getirdiğimiz siteler bulunmakta. Exclusive Creative adı altında bir şirket kurdum ve bu şirkette ki hedefim 2015 yılı içerisinde En iyi SEO firması haline getirmek olacak. Bu zor bir hedef tabi ki. Fakat sağlam çalışmayla ulaşmayı planlıyorum :). İyi Bloglamalar !
You may also like
rip
Rip’e Kaydol
iç mimarlık
İç mimarlık
6 Comments
 • Ankara kurbanlık dana Ağu 4,2015 at 13:47

  çok faydalı bir yazı olmuş. işleri çok kolaylaştırır bu yöntem.

 • Personel Oca 31,2015 at 21:51

  Özellikle internet sitesi olan ve online alışveriş siteleri için büyük bir gelişme olarak değerlendirilebilir. Tebrik ediyorum. olumlu bir durum.

 • haberibizde Oca 26,2015 at 17:13

  çok güzel helal olsun

 • ersan Oca 10,2015 at 12:07

  işime çok yaradı bayada iyi hazırlanmış makale tşk ederim

 • Bilal Can Oca 9,2015 at 20:55

  bu güzel ve bilgilendirici bilgi için teşekkür ederim. çok faydalı oldu

 • Mandıra Filazofu Oca 9,2015 at 20:55

  Teşekkürler bu alana ilgim vardı çok faydalı oldu

Leave Your Comment

Your Comment*

Your Name*
Your Webpage