Merhaba, Bu sayfada tüm projelerimi yayımlamak istedim:

 Exclusive Creative

ExclusiveCreative Web Tasarım – Grafik Tasarım – WordPress Temaları – Seo Çalışması

Ücretli WordPress Temaları, Müşteriye özel tasarımlar, SEO Optimizasyon, Grafik tasarım,After effects işlerinizi uzmanlarımız tarafından halledilmesi için kurulan bir tasarım şirketidir.

damga

News8online

News8online.com

News8online.com‘u WordPress, Seo ve Psd üzerine açmıştım. Ama arada sırada farklı şeylerde paylaşmayı seviyorum. Uzun soluklu bir proje benim için. Yeniden eski haline getirip iyi bir sıralama yakalamayı hedefliyorum.

 

Alwaysesport

 Alwaysesport.com

Alwaysesport.com E-Sport dünyası için bir şeyler yapmak geldi aklımıza Osman adlı arkadaşım ile beraber. Bu projeyi de yazar alımları ve kaliteli içerik ile birlikte iyi yerlere getirebiliriz sanırım.

Amacsızdizi

http://amacsizdizi.com/

Dizi sektörüne de giriş yaptık bakalım :).

Seoarsiv.com

Ücretsiz seo içeriklerinin bulunduğu freelance seo uzmanı  seo danışmanı  ve  seo uzmanı adayı herkesin takip etmesi gereken bir blog sitesi.

İngilizce Siteler

Durmuş ile ingilizce site projemize başlamamıza çok az kaldı. Sanırım 20’ye yakın alan adı mevcut elimde. Bu alan adları çoğu moda ve bir kaç tanesi de sağlık üzerine. Bu sitelerin çoğunda hedef kelimesinin keywordleri geçiyor. Sanırım 1-2 Ay’a çok iyi bir yere getirebiliriz.

VideoRewiev

Youtube’de açtığım oyun benzeri bir kanal. Bu kanala daha fazla özgün oyun videoları çekip yüklemeyi planlıyorum. Bakalım nasıl ilerleyeceğiz :).

Projelerim şuanda bu kadar fazlası olduğunda yazacağım buraya :).

Kişisel sitem

Oguzhantemiz.com‘u da açtım sonunda ^^ :).

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitenin sunucu alt yapısı Netiyi tarafından karşılanmaktadır. Kaçak bahis - Betkem - Gastecikiz