Seo

Sadece Özgün İçerik Yeter Mi?

Özgün İçerik, Özgün İçerik seo, Özgün İçerik nasıl olur
0

Sadece Özgün İçerik Yeter Mi?

Bugün web siteleri ve SEO çalışmaları için oldukça önemli olan lakin tek başına etkili olamayan bir konuya, özgün içeriğe değinmek istiyoruz. Malum bu konuda bir çok kişi çok farklı hatalar yapmakta ve bu hatalar nedeni ile web sitelerinde çok ciddi sorunlar oluşmakta. Peki, bu konuda yapılan hatalar neler?

İlk olarak özgün içeriğin faydalı ve mutlaka gerekli olduğuna değinelim. Bir web sitesi için mutlaka özgün, yeni bir içerik olmalı ve bu içerik düzenli, güncel olmalı. Yani güncel olarak sitenin içeriği ile alakalı özgün paylaşımlar her gün yapılmalı. Fakat bilinmesi gerekir ki sadece bu şekilde içerik paylaşarak bir yerlere varılmaz ya da tam anlamı ile paylaşılan içeriğin karşılığı alınmaz. Aynı zamanda sitenizin belli bir süre yaşı oturduktan sonra tanıtılması, alt tarafta bir SEO inşası yapılması gerekebilir. Bu inşa içerisinde tanıtım yazıları, imlemeler, backlink çalışmaları, sosyal medya çalışmaları gibi bir çok farklı kategori yer alır. Eğer tüm bu kategoriler uyumlu ve başarılı bir biçimde oturur ise özgün içeriğin faydasını en iyi şekilde görmeniz mümkün hale gelebilir.

Eğer gerçekten kaliteli bir çalışma yok ise ve sadece içerik var ise, belli bir yere gelebilir ve üstüne çıkamazsınız. Buda gerçekten eklediğiniz içeriklerin karşılığını almanızı önler. Unutmayın, SEO çalışmaları ve site bir bütündür, tüm çalışmalar bir arada ve uyumlu olur ise başarı sağlanır.

Sizlere bu makalemizde Özgün içerik kullanmanın faydasını anlattık. Eğer hala tereddütleriniz varsa sizi :

Orijinal İçerik gerçekten de önemli mi ?

yazımızı okumaya davet ediyoruz.

Oğuzhan isa
Adım Oğuzhan İsa. Bir başlangıç gerekiyor değil mi ? Peki ama kim için ? Neden bu kadar emek ? Neden bu kadar çaba diyorsunuz değil mi ? Demeyin diye bunları yazıyorum aslında. Daha önce bir çok siteye Freelance SEO hizmeti verdim. Profesyonellik katmak amacıyla hatta kendi şirketim olan Exclusive Creative’yi kurmuştum. Sonrasında takım ile ilgili problem olduğu için şirketi kapattım. Kıbrıs’ta Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalıştıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapıp Ukrayna’da okumaya karar vermiştim. Teocw’ye ortaklık yaptıktan sonra bu fikrimi daha detaylıca düşünme fırsatım oldu ve gitmemeye karar verdim. Türkiye’de kalıp Clicksus olarak sponsor olduğumuz Egitio.com projesine destek vermek istiyorum çünkü. İnsanlara Gerçek bilgiyi öğretmek istiyorum. Gerçeklere ulaşıp her algoritmik değişimden sonra sitelerimiz yandı bitti kül oldu demesinler istiyorum. Ben Oğuz. Clicksus’da Kıdemli SEO Uzmanı adı altında 2017 yılında damga vuran değişiklikler için çalışıyorum. Her zaman daha iyisini yapabilecek kapasiteye sahip , hızlı öğrenen , zeki ve biraz egolu birisiyim. Neysem oyumdur her zaman aynıydım ve aynı kalmak istiyorum. En az 3 Yıl daha Türkiye’deyim. Bakalım neleri değiştirebileceğiz ? Neler katabileceğiz ?
You may also like
seo-uzmani
Kurumsal SEO Paketleri SEO Uzmanı
Logo
Her 2 url ile de aynı içeriğe açılıyor ise!

Bir yorum yap!

Yorumunuz*

İsminiz*
Web siteniz