22 Haziran 2015

Samsung Galaxy E5 Duos SM-E500H Nasıl Rootlanır?

Samsung taraftarı birisi olarak bugün size Samsung Galaxy E5 Duos SM-E500H’nin nasıl rootlandığını anlatacağım.  Android 4.4.4 yüklü gelen ve ortalama bir kaç ay önce ülkemize giren bu telefon oldukça sevildi, ben arkadaşlarımdan biliyorum, iki arkadaşımda bu telefondan aldı ve gayet memnunlar. Bende Samsung severi olduğumdan, Samsung telefonlarının nasıl rootlandığını anlatmaya çalışıyorum ama tabii diğer telefonları da unutmuyorum. Asus olsun, General Mobile olsun, onların telefonlarının da nasıl rootlandığını siteye elimden geldiğince girmeye çalışıyorum. Hızlı bir başlangıç yapan E5 ise ülkemizde sevildi, yani fiyat açısından olsa gerek. Samsung fiyatları yüksek tutan bir firma olunca böylesine bir cihazı bu fiyata beklemiyorduk, ülkemizde de Samsung’un çok kullanılması telefon alacaklar için E5 alternatif bir başyapıt oldu. Neyse çok uzatıyorum, E5 nasıl rootlanır bakalım.

Buradaki yaptığınız işlemlerden ben veya News8online.com sorumlu değildir, işlemleri eksiksiz yaparsanız, istediğinizi alırsınız.

e5

Samsung Galaxy E5 Duos SM-E500H Nasıl Rootlanır? İşlemler:

  • İnternette Samsung USB sürücüleri diye aratın ve dosyayı indirin.
  • Root dosyalarını buradan indirebilirsiniz. Odin programı ayrıca içinde mevcuttur.
  • İşlemlere başlıyoruz, önce USB sürücülerini kurun ve telefonu kapatın.
  • Ses kısma (-) + Orta tuş + Açma tuşuna aynı anda basın ve gelen ekranda Ses arttırma tuşuna basın.
  • Şimdi telefonu usb ile bilgisayara bağlayın ve odin programını açın, telefonunuzu görmüşse orta ID:COM’lardan biri yeşil olur. Sonra PDA kısmına tıklayın ve indirdiğiniz root dosyasından dosyayı seçin.
  • Starta basın ve bekleyin, bir kaç dakika içinde yüklenecektir. Programda PASS! diye bir yazı görürseniz root atılmıştır, hayırlı olsun. Artık telefonunuz rootludur.

Samsung Galaxy E5 Duos SM-E500H Nasıl Rootlanır?” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitenin sunucu alt yapısı Netiyi tarafından karşılanmaktadır. Kaçak bahis - Betkem - Gastecikiz