Android

Samsung Galaxy Grand Duos I9082 CM10.1 Rom Yükleme

0

Merhaba arkadaşlar Galaxy Grand Duos için rom paylaşımlarım devam ediyor elimde her gün ikişer olarak paylaşabileceğim bir rom paketi var. Bu rom paketinden önce sitede AOKP ve Carbon romları paylaştık, bu hoşunuza gitmezse birde onlara göz gezdirin. Grand Duos’a olan ilgimden değilde elimde paketi bulunduğu için romları paylaşıyorum, yorumlarda belirtirseniz telefonunuza ait bir rom vs varsa paylaşırız, siz isteyin, yeter. Kısa zaman içinde diğer telefonlar içinde aktif olarak rom paylaşacağım, takipte kalınız. Yorumlardan telefon modelinizi belirtirseniz kısa süre içinde sizin için rom ekleyebiliriz. Haydi artık başlayalım.

Buradaki yaptığınız işlemlerden ben veya News8online.com sorumlu değildir, bunları zorla değil, kendi iradeniz ile yapıyorsunuz. Sonra telefonum bozuldu demeyin lütfen, bozulursa da elimizden geldiğince yardım ederiz.

cm10

  • Rom boyutu 147 MB’dır. İndirmek için tıklayın.
  • Gapps (Android 4.2.2) paketini indirin.
  • Telefonu şarj edin, en az %50 şarjı olduğundan emin olun. USB Hata ayıklamayı da aktifleştirin.

-USB Hata Ayıklama Nasıl Açılır?

Ayarlar > Hakkında > Yapım numarasına 7 kez basın.

Ayarlar > Geliştirici Seçenekleri > USB Hata ayıklamayı aktifleştirin.

  • Bu işlemlere başlamadan önce cihazınız rootlu ve içinde CWM yüklü olması gerekir. Eğer bunlar yok ise yakında sitemizden nasıl yapılacağı anlatılacak, ister bekleyin, ister başka sitelerden yararlanın. Eğer rootlu ve CWM yüklüyse sonraki adıma geçin.
  • Room dosyasını ve Gapps dosyasını direk SD Karta atın.
  • Telefonu kapatın, ses arttırma (+) + orta tuş + açma tuşuna aynı anda basın gelen ekranda wipe data / factory resete tıklayın, daha sonra wipe cache’ye tıklayın.
  • Install from SD Card seçeneğine gelin önce rom dosyasını kurun sonra gapps dosyasını kurun. Reboot system now diyin ve telefonuzu tekrar açın, hayırlı olsun.
İbrahim Balcı
Android, oyun, teknoloji meraklısı bir mübarek.
You may also like
General Mobile 4G Android One Nasıl Rootlanır?
androidegerekenuygulamalar
Android telefonlarda olması gereken uygulamalar

Bir yorum yap!

Yorumunuz*

İsminiz*
Web siteniz