Seo

SEO nun faydaları nelerdir?

free-seo-quote

Kurumsal kimliği bulunmakta olan her şirket, işletme sahibi olanlar, küçük esnaf olanlar ve hatta bireyler bile internet sayfasının diğer kişilerin de tanıyor olmasını yoğun bir şekilde ister.

Bireylerin ise internet sayfalarında belki de diğer kişilerin tanımasını istemiş olduğu durum o kadar fazla da önemli olmaz iken büyük olan kurumsal kimliği bulunan şirketler vede işletmeler için bu durum oldukça önemli bir yer taşımaktadır.

Çünkü gelişmekte olan internet dünyası, artık ticari yönden de bir çok şeyin dışında artık çok önemli bir yere sahip olmuştur. Şirketlerin internet üzerinden satış yapıyor olabilmeleri ya da yeni müşteriler kazanma şanslarının olması için de kendilerini tanıtabilmekte olan internet sayfalarına sahip olmalarının ve diğer rakiplerine oran ile sayfalarının her zaman üst sıralarda olması gerekmektedir. İnternet siteleri ve internet sayfalarını geliştirmek için ise SEO en etkili yöntemlerden yalnızca bir tanesidir.

Search Enginie Optimizaton olarak bilinen ancak kısaltılarak SEO olarak tabir edilen Arama motoru optimizasyonudur türkçeye çevirirsek. Geniş olan kitlelere ulaşabilmek ve kendini tanıtabilmek te elbette bir takım çalışmalar gerektirmektedir.. SEO çalışmaları da internet sayfasındaki bulunmakta olan içeriğin ve sayfaların düzenlenmesi esnasında en yararlı olanlar arasında gelmektedir.

Özgün olan içerikler (makaleler), yeni olan bilgiler vede farklı olarak zenginlik katabilmemizi sağlamakta olan bir takım Seo uygulamaları internet üzerinde bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de Word pres olarak isimlendirilmiş olan seo çalışmaları esnasın da bizlere sağlamış olduğu kolaylıklar ile ve zaman kazanabilmek yönünden de en önemliler arasında ilk sırada yer almaktadır. İnternet sayfasının geniş olabilmesini sağlamakta olan ve özgün içerikler (makale) arama motorlarının en çok dikkat etmekte olduğu olgular içindedir.

Bunu asla unutmamak gerekiyor ki .Seo çalışmalarının , Bir web sayfasına SEO nun faydası nedir diye soracak olursanız verilebilecek en iyi cevap ta aslında Tanınmamış olan kimseler olma pozisyonundan ışığa doğru yol alabilmek denilebilir.

KinqCasTLe
Merhabalar Ben Oğuz. Şuanda 20 yaşındayım. Hep hayalini kurduğum bilişim sektöründe çalışmaktayım. Wordpress, Photoshop ve Seo ile yakından ilgili birisiyim. Özellikle Semantik arama mantığı ve LSI mantığını kavramış biriyim :). Google adwords ve Google arama mantığını kavramış ve iyi kelimelerde ilk 3'e kadar getirdiğimiz siteler bulunmakta. Exclusive Creative adı altında bir şirket kurdum ve bu şirkette ki hedefim 2015 yılı içerisinde En iyi SEO firması haline getirmek olacak. Bu zor bir hedef tabi ki. Fakat sağlam çalışmayla ulaşmayı planlıyorum :). İyi Bloglamalar !
You may also like
seo
Pagerank alma hakkında basit ipuçları
seotasarim
Seo uyumlu tema tasarlamak

Leave Your Comment

Your Comment*

Your Name*
Your Webpage