6 Aralık 2013

Sony PlayStation 4 Oyun Bilgileri

Güncel teknoloji alanında ki gelişmeler incelendiğinde, Sony nin yine bir ilke imza attığını görmek mümkün olur. Bu yenilik şudur. Sony geliştirmiş olduğu yeni konsolları ile şu sıralar oyun dünyasının en popüler şirketlerinden biri olmaya devam etmektedir.

Geçtiğimiz günlerde çıkartmış olduğu ve bazı ülkelerde satışı da başlamış olan, hatta 13 Aralık’ta da Türkiye’ye dede satışa sunulacağı belirtilen PlayStation 4 ile birlikte Sony, bu alanda ne kadar iyi çalışmalar yaptığını kanıtlamış oluyor. Meraklıları kısa bir süre sonra bu harika oyuna kavuşacaklardır. PS Vita bildiğiniz üzere portatif olarak çıkartılmış olan, PlayStation keyfini taşınabilir boyutlardaki bir cihazda sunan icat olarak yıllardır eğlence hayatımızdaki yerini muhafaza etmektedir. Sony, PS Vita deneyimini televizyonuna taşımak isteyen oyun severler için pratik bir çözüm sunan yeni konsoluna resmiyet kazandırmıştır. Geçtiğimiz haftalarda ilk görüntüleri yayınlanan yeni konsol PS Vita TV için ilk TV reklamı gecenin geç saatlerinde Sony’nin resmi Youtube kanalı üzerinden yayınlanmıştır. Yeni PS Vita’da, birbirinden eğlenceli oyunları, Televizyona aktarıp, çok rahat bir şekilde oynayabilme imkanı bulabiliyorsunuz.

Japon TV’lerinde dönecek reklam filmiyle birlikte Sony, ilk defa bu kadar ilginç bir reklama imza atmış oldu. Video’nun 10 saniyelik bir bölümünde beliren PS Vita TV olmasa, normal bir PS Vita reklamı olarak algılanması çok yüksek olabilirdi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitenin sunucu alt yapısı Netiyi tarafından karşılanmaktadır. Kaçak bahis - Betkem - Gastecikiz