Oyun

Sony PlayStation 4 Oyun Bilgileri

0

Güncel teknoloji alanında ki gelişmeler incelendiğinde, Sony nin yine bir ilke imza attığını görmek mümkün olur. Bu yenilik şudur. Sony geliştirmiş olduğu yeni konsolları ile şu sıralar oyun dünyasının en popüler şirketlerinden biri olmaya devam etmektedir.

Geçtiğimiz günlerde çıkartmış olduğu ve bazı ülkelerde satışı da başlamış olan, hatta 13 Aralık’ta da Türkiye’ye dede satışa sunulacağı belirtilen PlayStation 4 ile birlikte Sony, bu alanda ne kadar iyi çalışmalar yaptığını kanıtlamış oluyor. Meraklıları kısa bir süre sonra bu harika oyuna kavuşacaklardır. PS Vita bildiğiniz üzere portatif olarak çıkartılmış olan, PlayStation keyfini taşınabilir boyutlardaki bir cihazda sunan icat olarak yıllardır eğlence hayatımızdaki yerini muhafaza etmektedir. Sony, PS Vita deneyimini televizyonuna taşımak isteyen oyun severler için pratik bir çözüm sunan yeni konsoluna resmiyet kazandırmıştır. Geçtiğimiz haftalarda ilk görüntüleri yayınlanan yeni konsol PS Vita TV için ilk TV reklamı gecenin geç saatlerinde Sony’nin resmi Youtube kanalı üzerinden yayınlanmıştır. Yeni PS Vita’da, birbirinden eğlenceli oyunları, Televizyona aktarıp, çok rahat bir şekilde oynayabilme imkanı bulabiliyorsunuz.

Japon TV’lerinde dönecek reklam filmiyle birlikte Sony, ilk defa bu kadar ilginç bir reklama imza atmış oldu. Video’nun 10 saniyelik bir bölümünde beliren PS Vita TV olmasa, normal bir PS Vita reklamı olarak algılanması çok yüksek olabilirdi.

Oğuzhan isa
Adım Oğuzhan İsa. Bir başlangıç gerekiyor değil mi ? Peki ama kim için ? Neden bu kadar emek ? Neden bu kadar çaba diyorsunuz değil mi ? Demeyin diye bunları yazıyorum aslında. Daha önce bir çok siteye Freelance SEO hizmeti verdim. Profesyonellik katmak amacıyla hatta kendi şirketim olan Exclusive Creative’yi kurmuştum. Sonrasında takım ile ilgili problem olduğu için şirketi kapattım. Kıbrıs’ta Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalıştıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapıp Ukrayna’da okumaya karar vermiştim. Teocw’ye ortaklık yaptıktan sonra bu fikrimi daha detaylıca düşünme fırsatım oldu ve gitmemeye karar verdim. Türkiye’de kalıp Clicksus olarak sponsor olduğumuz Egitio.com projesine destek vermek istiyorum çünkü. İnsanlara Gerçek bilgiyi öğretmek istiyorum. Gerçeklere ulaşıp her algoritmik değişimden sonra sitelerimiz yandı bitti kül oldu demesinler istiyorum. Ben Oğuz. Clicksus’da Kıdemli SEO Uzmanı adı altında 2017 yılında damga vuran değişiklikler için çalışıyorum. Her zaman daha iyisini yapabilecek kapasiteye sahip , hızlı öğrenen , zeki ve biraz egolu birisiyim. Neysem oyumdur her zaman aynıydım ve aynı kalmak istiyorum. En az 3 Yıl daha Türkiye’deyim. Bakalım neleri değiştirebileceğiz ? Neler katabileceğiz ?
You may also like
Tom Clancy’s Rainbow Six : Siege
Call Of Duty Black Ops 3 Hakkında Herşey

Bir yorum yap!

Yorumunuz*

İsminiz*
Web siteniz