Sony Xperia Z5’in çıkış tarihi açıklandı

Technodify adlı haber sitesine göre Sony, Xperia Z5Xperia Z5 Compact ve Xperia Z5 Ultra’yı Eylül ayında piyasaya sürecek, ayrıca sadece bu üç sürüm değil daha bir kaç tane daha Xperia Z5 sürümü görecekmişiz. Sızan bilgilere veya doğru habere göre ( emin değiliz ) işlemci Snapdragon 820 olacakmış, parmak izi sensörü ve en önemlisi 4 GB ram ile elimize ulaşacakmış. Ayrıca telefona HOME butonu da dahil edileceğine yön açıklamada var. Yine sızan bu habere göre Xperia Z5’in  4.500 mAh kapasitesinde bir bataryası bulunacak ki, ekranın da büyük olduğu söylentiler arasında, batarya, ekranı götürebilecek mi, bunu cihaz çıkınca göreceğiz.

Optimized-xperiaconcept1Sony ne kadarda Xperia Z5’i saklamaya çalışır gibi gösterse de, bu bilgiler kolay kolay çalınamayacağı için yapımcı firma bizi önden çalkalamak ve hazırlamak istemiş olabilir, daha kamera olsun, android sürümü olsun, pek detay yok ama 4 GB ram bizi bizden alıyor, Sony kocaman bir adım atacak ve 4 GB ram takacak, vay be, inanılmaz! Ben Xperia Z4 yeni çıkmışken, Z5’in böyle harika gelmesi beni gerçekten şaşırttı!

KinqCasTLe hakkında 564 makale
Adım Oğuzhan İsa. Bir başlangıç gerekiyor değil mi ? Peki ama kim için ? Neden bu kadar emek ? Neden bu kadar çaba diyorsunuz değil mi ? Demeyin diye bunları yazıyorum aslında. Daha önce bir çok siteye Freelance SEO hizmeti verdim. Profesyonellik katmak amacıyla hatta kendi şirketim olan Exclusive Creative’yi kurmuştum. Sonrasında takım ile ilgili problem olduğu için şirketi kapattım. Kıbrıs’ta Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalıştıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapıp Ukrayna’da okumaya karar vermiştim. Teocw’ye ortaklık yaptıktan sonra bu fikrimi daha detaylıca düşünme fırsatım oldu ve gitmemeye karar verdim. Türkiye’de kalıp Clicksus olarak sponsor olduğumuz Egitio.com projesine destek vermek istiyorum çünkü. İnsanlara Gerçek bilgiyi öğretmek istiyorum. Gerçeklere ulaşıp her algoritmik değişimden sonra sitelerimiz yandı bitti kül oldu demesinler istiyorum. Ben Oğuz. Clicksus’da Kıdemli SEO Uzmanı adı altında 2017 yılında damga vuran değişiklikler için çalışıyorum. Her zaman daha iyisini yapabilecek kapasiteye sahip , hızlı öğrenen , zeki ve biraz egolu birisiyim. Bakalım neleri değiştirebileceğiz ? Neler katabileceğiz ?

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*