Oyun

Strateji Oyunu: Robonomy (iOS)

Bugün sizler için basit ama oldukça farklı, eğlenceli bir iOS oyununu ele alacağız. Özellikle de strateji oyunu seviyor iseniz, bu oyun tam size göre bir seçenek olabilir. Gerek oldukça basit olması, gerekse de kapsamlı bir içeriği olması vaktinizi en eğlenceli şekilde geçirmenize olanak tanıyor.

Robonomy, tamamen robotlar üzerine kurulu bir strateji oyunudur. Oyun içerisinde bir çok farklı rengin yer aldığı çok şirin bir dünya sizi bekler. Siz, bu dünyaya giriş yapar ve birbirinden farklı altıgenler içerisinde savaşmaya çalışırsınız. Oyunda ilk olarak kendinize bir ordu kurmak ve bu orduyu düzenlemek için hareket edersiniz. Düzenlediğiniz özel robot ordusunu ise hexagonlar içerisinde eşit, düzgün bir biçimde dağıtmak adına çalışırsınız. Tabii bu kısım çok önemli olduğu için olabildiğince dikkatli bir biçimde hareket etmelisiniz. Zira karşınızda yer alacak olan haritaya göre hareket ederek, tüm askerlerinizi, robotlarınızı haritaya göre tamamen doğru ve bilinçli bir biçimde dağıtmanız lazım. Aksi halde harita ile uyumlu bir dağıtma olmaz ise savaşlarda başarılı olma olasılığınız da azalacaktır.

Bu nedenle çok dikkatli stratejiler yaparak hareket edin ve bu dünya içerisin de haritaya göre kendinizi, robot ordunuzu ayarlayarak savaşlarda çok daha başarılı olmaya özen gösterin. Oyun diğer oyunlara göre daha uzun sürdüğü için sürekli olarak telefonu ile oyun oynamayı sevenler mutlaka deneyebilir ve uzun süre oynayabilirler.

KinqCasTLe
Merhabalar Ben Oğuz. Şuanda 20 yaşındayım. Hep hayalini kurduğum bilişim sektöründe çalışmaktayım. Wordpress, Photoshop ve Seo ile yakından ilgili birisiyim. Özellikle Semantik arama mantığı ve LSI mantığını kavramış biriyim :). Google adwords ve Google arama mantığını kavramış ve iyi kelimelerde ilk 3'e kadar getirdiğimiz siteler bulunmakta. Exclusive Creative adı altında bir şirket kurdum ve bu şirkette ki hedefim 2015 yılı içerisinde En iyi SEO firması haline getirmek olacak. Bu zor bir hedef tabi ki. Fakat sağlam çalışmayla ulaşmayı planlıyorum :). İyi Bloglamalar !
You may also like
binekathatası-485x337
Atım zırhlı ama binekte vuramıyorum
Guitar Hero Live İnceleme

Leave Your Comment

Your Comment*

Your Name*
Your Webpage