Mim

Takip Ettiğim Bloglar #Mim

apple
0

apple

Merhaba, Sağ olsun Enes ve Durmuş beni yazısında mimlemiş :). Bende hemen müsait iken mim’e cevap vereyim dedim :).

Takip ettiğim siteler

Videocopilot.net

İnsan After effect ile uğraşınca mecbur bu tarz siteleri takip ediyor :). Özellikle burada çıkan öğretici videoların çok faydası oldu :).

Hibestil.com

Tasarımıyla ve içeriği ile ilgimi çeken siteler arasında yer almayı başarıyor bu harika site :).

Suskumru.com

Çağrı abimin sürekli takip ettiğim harika ötesi içerikler barındıran kişisel ve öz yazıların bulunduğu bir site :).

Moz.com/blog

Seo ile yakından ilgilenince ister istemez en iyi Seo sitesini takip etmek gerekiyor :).

Durmuskavcioglu.com

Durmuş en kafa dostlarımdan birisi. Sitesinde özel ve güzel yazılar barındırıyor. Özellikle emoloji makalesi harikaydı :).

Yarın yeni bir firmada E-ticaret üzerine işe başlayacağım inşallah :). Artık daha sık içerik gireceğim bu siteme :).

Bu mimi üstüne alınan her güzel insana gönderiyorum :).

Oğuzhan isa
Adım Oğuzhan İsa. Bir başlangıç gerekiyor değil mi ? Peki ama kim için ? Neden bu kadar emek ? Neden bu kadar çaba diyorsunuz değil mi ? Demeyin diye bunları yazıyorum aslında. Daha önce bir çok siteye Freelance SEO hizmeti verdim. Profesyonellik katmak amacıyla hatta kendi şirketim olan Exclusive Creative’yi kurmuştum. Sonrasında takım ile ilgili problem olduğu için şirketi kapattım. Kıbrıs’ta Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalıştıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapıp Ukrayna’da okumaya karar vermiştim. Teocw’ye ortaklık yaptıktan sonra bu fikrimi daha detaylıca düşünme fırsatım oldu ve gitmemeye karar verdim. Türkiye’de kalıp Clicksus olarak sponsor olduğumuz Egitio.com projesine destek vermek istiyorum çünkü. İnsanlara Gerçek bilgiyi öğretmek istiyorum. Gerçeklere ulaşıp her algoritmik değişimden sonra sitelerimiz yandı bitti kül oldu demesinler istiyorum. Ben Oğuz. Clicksus’da Kıdemli SEO Uzmanı adı altında 2017 yılında damga vuran değişiklikler için çalışıyorum. Her zaman daha iyisini yapabilecek kapasiteye sahip , hızlı öğrenen , zeki ve biraz egolu birisiyim. Neysem oyumdur her zaman aynıydım ve aynı kalmak istiyorum. En az 3 Yıl daha Türkiye’deyim. Bakalım neleri değiştirebileceğiz ? Neler katabileceğiz ?
You may also like
uzaktansevmek
Kızlar #Mim
calisma1
Çalışma ortamımız #Mim

Bir yorum yap!

Yorumunuz*

İsminiz*
Web siteniz