17 Şubat 2016

Terazi Burcu – 2016 Genel Bakış

Terazi Burcu 2016 Genel Bakış

Değerli Terazi burcu, yeni yıl ile birlikte hayatınızın belirli bölümlerinde şansı daha çok hissedeceksiniz. Hayatınızın iyi yöne doğru kaydığını yılın sonlarına doğru fark etmeye başlayacaksınız. 2016 yılının gelmesi ile beraber şartlar size doğru daha fazla dönecek. Planlı ilerleyen Terazi burcu insanları için ilerlemeler daha da hızlı şekilde olacak.  Değerli Terazi burcu bu yıl size bereketli ve şanslı bir şekilde geliyor.

Yeni yıl özellikle sizin burcunuzda kişisel olarak gelişim göstereceğiniz bir yıl olarak geliyor. Kendinizin eksik yönlerinizin farkına varacaksınız. Bundan dolayı daha güçlü çalışmalara yönelmeyi planlayacaksınız. Geçtiğimiz yıl maddi olarak çok zorluk yaşamadığınızı hatırlıyoruz . Fakat çok bolluğu da yakalayamamıştınız. Özellikle bu yıl maddi olarak sizi bolluk bekliyor olacak. Biliyoruz ki yaptığınız iş ve projelerin başarılı olabilmesi için çok çaba ve önem gösteriyorsunuz. Bu yıl bu çaba ve özenlerin karşılık bulacağı bir yıl olacak.

Değerli Terazi burcu, eğer eğitim hayatınıza devam etmekteyseniz geçen yıl göstermiş olduğunuz başarılarınız bu yıl içerisinde de aynı şekilde devam edecek. Ancak unutmayın çalışmadan başarıya asla ulaşılamaz. Geçen yıldan önce çalışmış olmanıza rağmen istediğiniz sonuçları almama zincirinizin geçen yıl kırıldığını unutmayın. Geçen yıl olduğu gibi başarı ve şans bu yıl da sizlerle olacak. Arzu ettiğiniz başarılı sonuçları alacaksınız. Bu sayede hayatınıza istediğiniz şekilde yön verebilirsiniz.

Bu yıl içinde bazı terazi burçları ev değişikliği yapabilir. Hatta bazı terazi burçları da yeni  bir eve sahip olabilir. Geçtiğimiz yıllarda da olduğu gibi bu yıl da hem çalışmakta olduğunuz yeri hem de yaşamınızı sürdürmekte olduunuz evi güzelleştirmek adına uğraş vereceksiniz. Biliyoruz ki dekorasyon ve tasarım işi size çok keyif veriyor. Eğer içinizdeki o hafif tembelliği bir kenara bırakabilirseniz size daha da çok keyif verecek ortamlar yaratabilirsiniz.

 

Değerli Terazi burcu, yeni yıl ile birlikte aşk hayatınızda da güzel gelişmeler yaşancak. Uzun süredir aşk hayatınızda karmaşık bir havanın hüküm sürdüğünü biliyoruz. Hatta bundan dolayı zaman zaman ne istediğinize karar vermekte zorlanıyordunuz. Fakat geçtiğimiz yılın sonlarından itibaren artık ciddi bir ilişkiye başlamanız gerektiğini hissetmiştiniz. Bu his sizi yeni yılda da bırakmayaca. Hatta bu sayede hayal ettiğiniz o uzun ilişkiyi ve aşkı bu yıl bulmanız beklieniyor. Bu aşk ve ilişki size renk katacak.

2016 yılının belirli dönemlerinde kendinizi biraz kısıtlanmış ve zorda hissedeceksiniz. Ailenizden destek almanız en iyisi olacaktır. Maddi ve manevi destek size iyi gelebilir. Zorlukların üstesinden gelmenizi sağlayacak ilişkiler kuracaksınız. Sıkıntılarla tek başınıza baş etmeye çalışmanız, kendi kendinizi ruhsal anlamda yıpratmanıza neden olmaktadır.

İşinizle ilgili güzel gelişmeler peşindesiniz. Kafa olarak sizinle uyum sağlayamayan, aynı düşüncede olmadığınız kişilerle iş birliği içerisinde olabilirsiniz. Belirli bir seviyeye ulaşana kadar olumsuzlukları görmezden gelerek sadece kendi işinize ve size verilen sorumlulukları yerine getirmek için çaba gösterin. 2016 yılında daha da olgunlaşacaksınız. İnsanların sizde gördüğü değişim onların şaşırmasına neden olacak. Gerek özel gerek eğitim gerekse iş hayatınızdaki durumunuz herkesin beğenisini kazanmakta.

2016 yılının son aylarına doğru içsel sıkıntılarınız söz konusu olacak. İnsanlardan uzaklaşmak isteyebilirsiniz ancak hayatınızın ilerleyişi sizi sosyal anlamda hareketlendirecek. Bu dönem içerisinde hayatınıza yeni insanlar girecek. Bazılarınız uzun süredir arkadaş olduğu kişilerle arasına mesafe koymak zorunda kalabilir. 2016’nın son iki ayında istediğiniz şartlar yeniden ortaya çıkmaya başlayacak. 2016 yılında hayatınız genel olarak size keyif verici olacak, yeni yılın tadını çıkartmaya hazırlanın. Artan sorumluluklar gözünüzü korkutmasın.

Terazi Burcu 2016 Aşk Hayatı

Sevgili Terazi burcu, 2016 yılında sağlam temeller üzerine kurulu birlikteliğe başlama ihtimaliniz çok yüksek. İlişkinizi ileriye taşımak için elinizden geleni yapacaksınız. Geçen sene hayatınıza giren yanlış kişilerden dolayı hayatınızda aksaklıklar yaşandı. İşinizi ve ailenizi çok fazla ihmal ettiniz. Önceki ilişkilerinizin olumsuz izlerini artık silmenin zamanı geldi. Süregelen birlikteliğiniz var ise, partnerinizle daha olumlu paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Yılın genelinde aşk hayatınız olumlu grafik çizecek. Aradığınız aşkı yıl içerisinde bulabilirsiniz. Şartların olumlu seviyede olması sizi çok fazla memnun edecek gibi görünüyor. Geçen yıl birliktelik yaşadığınız kişiyle bu yıl içerisinde defalarca karşı karşıya gelebilirsiniz. Kafanızın karışmasına izin vermeyin. Yaşayacağınız karmaşıklık yıl boyunca duygusal anlamda sıkıntı yaşamanıza neden olabilir. Önceki birlikteliğiniz sizden ve partnerinizden kaynaklı bitmediyse, partnerinizle tekrar ilişkiye başlama ihtimaliniz de yüksek.

Terazi burcu, bazılarınız 2016 yılında evlilik kararı alabilir. İş hayatınız düzene girmeye başladı, hayatınız da önemli sorunlar bulunmuyor ve artık evlenmeniz gerektiğini düşünüyorsanız, önemli adımlar atmak için 2016 yılının ilk yarısını iyi değerlendirmelisiniz. Güzel ve sizi bir hayli şaşırtacak gelişmeler yaşanacağını bilmeniz gerekiyor. Mutlu olmayı çoktan hak ettiniz ancak bunu da sağlayacak olan sizlersiniz.

Yıl içerisinde uzun süredir dost olduğunuz kişiyle duygusal anlamda yakınlaşmanız söz konusu olabilir. Bu yıl içerisinde beklenmedik gelişmeler olacağı gibi olumsuz sonuçlarda meydana gelecek. Güzel giden ilişkinizin sonlanması canınızı sıkabilir ancak güzel fırsatlarla karşılaştıkça keyfiniz yerine gelmeye başlayacak. Uzun süredir birlikteliğiniz var ise ve o kişiyle ciddi bir şeyler düşünmüyorsanız, bu yıl içerisinde düşüncelerinizin değişme ihtimali var. Öylesine kurmuş olduğunuz birliktelik, duygusal olarak güçlü bir bağa dönüşebilir.

Evli olan Terazi burcu insanları, eşinizle aranızı iyi tutmak için her zaman elinizden geleni yapmaya çalışıyorsunuz. Bu yıl içerisinde de aynı durum devam edecek. Eşinizle olumlu paylaşımlarda bulunmak için çaba göstereceksiniz. Bazılarınız evliliğini sonlandırmayı düşünebilir. Ailenizi aldığınız karardan haberdar etmeden önce iyice düşünmenizde yarar var. İnsanları hayal kırıklığına uğratma ihtimaliniz var. Eşinizle aranızdaki sorunları dışarıya yansıtmadan çözüme kavuşturmaya çalışın.

Terazi Burcu 2016 İş Hayatı

Sevgili Terazi burcu, 2016 yılı fırsatları da beraberinde getiriyor. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendirme şekliniz, geleceğiniz konusunda büyük bir rol sahibi olacak. Fırsatlar sizin için şans anlamına gelmekte. Elinizden geleni yapın ve sizi başarıya götürecek çalışmalar içerisine girmeye çalışın. Yılın geneline baktığımızda hem maddi hem de bilgi açısından çok kazançlı çıkacağınız bir yıl olacak. Kişisel olarak kendinizi geliştirecek ve ilerleyen yıllar için tecrübe kazanacaksınız.

2016 yılında artık kendinizi kanıtlamanız gerekiyor. Geride bıraktığımız yıllarda bu konuda girişimleriniz oldu ancak tam olarak istediğiniz sonuçları alamadınız. Bu yıl istediğiniz sonuçları almanın zamanı geldi. Hem mesleki hem de finansal anlamda beklediğinizden de güzel fırsatlar olacak. Bu yıl içerisinde maaşınızda artış söz konusu olabilir. Çalışmalarınız beğeni kazanıyor ve şirketinize kazandırdığınız para size dönüş yapacaktır. Hak ettiğinizi alacaksınız.

Zaman zaman işlerinizi aksatıyor, çalışmaktan sıkıldığınızı söyleyip duruyorsunuz. Sıkıldığınız zamanlarda biraz ara verebilirsiniz. Çalışmalarınızın karşılık görmesini istiyorsanız mutlaka çaba göstermeniz gerekiyor. Motivasyonunuz ne kadar yüksek olursa o kadar hırslı çalışır ve başarıya daha hızlı yaklaşırsınız. Hedefinizi belirlemediyseniz, 2016 yılının ilk günlerinde hedefinizi belirleyerek işe başlayabilirsiniz. Ne yapacağınızı bilmeniz sizin açınızdan çok daha iyi olacaktır.

Terazi burcu, 2016 yılında zaman zaman çalışma arkadaşlarınızla rekabet içerisine gireceksiniz ancak bu rekabetin tatlı olmasını sağlamalısınız. Gereksiz tartışmalar içerisine girmeniz, üstünüz olan kişilerin size karşı olan düşüncelerinde değişikliğe neden olabilir. Çevrenizde sizin başarısız olmanızı isteyen insanlar olabilir. Siz onları aldırmadan çalışmalarınıza devam edin. Başarınızı, başarı ile ödüllendirmeye alışmalısınız.

2016 yılı içerisinde sorumluluklarınızda artış olacak. Merak etmeyin sorumluluklarınızı en iyi şekilde yerine getireceksiniz. Biraz daha fazla çalışmanız gerekecek ancak her şey istediğiniz gibi olacağından hiç şikayet etmeyeceksiniz. 2016 yılının sonlarına doğru da geliriniz bir hayli artacak. Bazılarınız şuan kazandığı paranın iki katını kazanacağı bir işe geçebilir. Karar verme aşamasında iyice düşünmeniz gerekiyor.

Terazi Burcu 2016 Sağlık

Sevgili Terazi burcu, 2016 yılında genel olarak sağlığınız iyi durumda görünüyor. Zaten yakalandığınız hastalıklar da sizin tedbirsiz olmanızdan kaynaklanır. Ufak tefek ağrıların nedeni de sizsiniz. Rutin olarak spor yapmalısınız. Kilo almaya yatkınlığınız var ve aşırı yağlı yiyeceklerden kesinlikle uzak durmanız gerekiyor. 2016 yılı içerisinde sindirim sisteminiz zayıf olacak. Bu konuda dikkatli olursanız daha iyi olur.

Düzenli olarak beslenmeli ve uyumalısınız. Çalışma şartlarınız biraz daha ağırlaşacak ve mutlaka yüksek tempoya ayak uydurmanız gerekiyor. Uykusuz kalmamaya özen gösterin. Vücudunun direnci düşerse, sizi kısa süre yatağa düşürecek hastalığa yakalanabilirsiniz. Boş zamanlarınızda doğa yürüyüşleri, kitap okuma ve hobilerinize yönelmeniz, zihinsel anlamda da kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Siz dikkatli olduğunuz sürece, sağlığınız size sorun çıkartmaz. Süregelen rahatsızlığınız var ise, yıl içerisinde kontrollerinizi genel olarak yaptırmanız gerekiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitenin sunucu alt yapısı Netiyi tarafından karşılanmaktadır. Kaçak bahis - Betkem - Gastecikiz