Ben

Ünlü Giydirme Oyunları oynayın

Logo

Logo

Merhabalar,

Eskiden kızların izlediği bir çizgi film vardı hatırlar mısınız bilmiyorum :). Gerçi bende izlerdim çocukken yalan yok. Adı Winx Club mı öyle bir şeydi sanırım. Çok güzel senaryoları vardı. Blum filan vardı hatta. Geçenlerde teyzemler bize geldi. Ve zeynep gönül bana Oğuz abi bana oyun aç dedi direk.

Ha ? diye şaşırdım ya. Teyzem tablet vermiş bunların eline maşallah her şeyi biliyor facebook bile açmış kendine. Bak sen bak !? Bide beni zırt pırt rahatsız ediyorlar face’den ya Tongue Out. Bende sırf onlar yüzünden facebook kullanmayı bıraktım gibi bir şey. Neyse geldiler bize. Kızlar neyi sever bilirsiniz. Giysi Giydirme Oyunlarına bayılırlar. Yada Ünlü Giydirme Oyunlarına :).

Hemen geldi hemen barbie oyunları oynayalım Oğuz abi diyo. Bende açtım google amcayı. İlk çıkan siteye girdim. Sanırım barbie-oyunlari.biz di site adresi. Güzel oyunlar var içerisinde. Ayrıca oyunların hepsi çalışıyor. Bu da çok önemli bir şey tabii. Ve en sevdiğim şey ise her yerden çıkan yanıltıcı reklamlar yok :).

Ama siz siz olun yiğenleriniz yada küçük kızlara bilgisayar oynatmayın :). Gidin onun yerine saklambaç filan oynatın yani :).

KinqCasTLe
Merhabalar Ben Oğuz. Şuanda 20 yaşındayım. Hep hayalini kurduğum bilişim sektöründe çalışmaktayım. Wordpress, Photoshop ve Seo ile yakından ilgili birisiyim. Özellikle Semantik arama mantığı ve LSI mantığını kavramış biriyim :). Google adwords ve Google arama mantığını kavramış ve iyi kelimelerde ilk 3'e kadar getirdiğimiz siteler bulunmakta. Exclusive Creative adı altında bir şirket kurdum ve bu şirkette ki hedefim 2015 yılı içerisinde En iyi SEO firması haline getirmek olacak. Bu zor bir hedef tabi ki. Fakat sağlam çalışmayla ulaşmayı planlıyorum :). İyi Bloglamalar !
You may also like
Vazgeçemediğim Programlar
bennu-yıldırımlar-gülümserkenq
Bennu Yıldırımlar Kimdir?

Leave Your Comment

Your Comment*

Your Name*
Your Webpage