Ben

Ünlü Giydirme Oyunları oynayın

Logo
0

Logo

Merhabalar,

Eskiden kızların izlediği bir çizgi film vardı hatırlar mısınız bilmiyorum :). Gerçi bende izlerdim çocukken yalan yok. Adı Winx Club mı öyle bir şeydi sanırım. Çok güzel senaryoları vardı. Blum filan vardı hatta. Geçenlerde teyzemler bize geldi. Ve zeynep gönül bana Oğuz abi bana oyun aç dedi direk.

Ha ? diye şaşırdım ya. Teyzem tablet vermiş bunların eline maşallah her şeyi biliyor facebook bile açmış kendine. Bak sen bak !? Bide beni zırt pırt rahatsız ediyorlar face’den ya Tongue Out. Bende sırf onlar yüzünden facebook kullanmayı bıraktım gibi bir şey. Neyse geldiler bize. Kızlar neyi sever bilirsiniz. Giysi Giydirme Oyunlarına bayılırlar. Yada Ünlü Giydirme Oyunlarına :).

Hemen geldi hemen barbie oyunları oynayalım Oğuz abi diyo. Bende açtım google amcayı. İlk çıkan siteye girdim. Sanırım barbie-oyunlari.biz di site adresi. Güzel oyunlar var içerisinde. Ayrıca oyunların hepsi çalışıyor. Bu da çok önemli bir şey tabii. Ve en sevdiğim şey ise her yerden çıkan yanıltıcı reklamlar yok :).

Ama siz siz olun yiğenleriniz yada küçük kızlara bilgisayar oynatmayın :). Gidin onun yerine saklambaç filan oynatın yani :).

Oğuzhan isa
Adım Oğuzhan İsa. Bir başlangıç gerekiyor değil mi ? Peki ama kim için ? Neden bu kadar emek ? Neden bu kadar çaba diyorsunuz değil mi ? Demeyin diye bunları yazıyorum aslında. Daha önce bir çok siteye Freelance SEO hizmeti verdim. Profesyonellik katmak amacıyla hatta kendi şirketim olan Exclusive Creative’yi kurmuştum. Sonrasında takım ile ilgili problem olduğu için şirketi kapattım. Kıbrıs’ta Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalıştıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapıp Ukrayna’da okumaya karar vermiştim. Teocw’ye ortaklık yaptıktan sonra bu fikrimi daha detaylıca düşünme fırsatım oldu ve gitmemeye karar verdim. Türkiye’de kalıp Clicksus olarak sponsor olduğumuz Egitio.com projesine destek vermek istiyorum çünkü. İnsanlara Gerçek bilgiyi öğretmek istiyorum. Gerçeklere ulaşıp her algoritmik değişimden sonra sitelerimiz yandı bitti kül oldu demesinler istiyorum. Ben Oğuz. Clicksus’da Kıdemli SEO Uzmanı adı altında 2017 yılında damga vuran değişiklikler için çalışıyorum. Her zaman daha iyisini yapabilecek kapasiteye sahip , hızlı öğrenen , zeki ve biraz egolu birisiyim. Neysem oyumdur her zaman aynıydım ve aynı kalmak istiyorum. En az 3 Yıl daha Türkiye’deyim. Bakalım neleri değiştirebileceğiz ? Neler katabileceğiz ?
You may also like
The Hobbit: The Desolation of Smaug Gişe Rekoru Kırdı!
Geleceğe Bir Işık; Ataşehir Arçelik Servisi

Bir yorum yap!

Yorumunuz*

İsminiz*
Web siteniz