Uygulama: Tüm Gazateler

Merhaba arkadaşlar, farklı bir konu ile karşınızdayım, bugün bir uygulamaya bakacağız ve bu uygulama Türk yapımı. Hakkı Konu diye bir kardeşimizin yaptığı ve oldukça başarılı bir konuma geldiği için onu cidden tebrik ediyorum. Yaptığı uygulama küçük ve basit görükse de oldukça faydalı ve site site dolaşmamız artık bitiyor, hemen hemen tüm önemli haber siteleri toplanmış ve oldukça hızlandırılmış.  Uygulamanın içinde aşağıdaki haber portalları ve gazeteler var.

A Haber, Akşam, Aktif Haber, Al Jazeera Türk, AMK Spor, Anadolu Ajansı, Aydınlık, BBC Türkçe, Bugün,  Cumhuriyet, CNN Türk, En Son Haber, Evrensel, Fanatik, Fotomaç, Güneş, Haber 3, Haberler.com, HaberTürk,  Hürriyet Gazetesi, İnternet Haber, Milli Gazete, Milliyet Gazetesi, Mynet Haber, NTV, NTV Spor, Olay Gazetesi, Ortadoğu, Posta, Radikal Gazetesi, Sabah,Samanyolu Haber, Sözcü, Star, Şok,T24,Takvim, Taraf Gazetesi, Türkiye Gazetesi, TRT Haber, Vatan, Yeni Akit, Yeni Asya, Yeni Çağ, Yeni Mesaj, Yeni Şafak, Yurt Gazetesi, Zaman Gazetesi

Bu uygulama ile yukarıdaki gördüğünüz  tüm haber sitelerini ve gazetelerini tek tuşla takip edebilir, iki site arasında geçiş yapabilir ve güncel olarak dünyadan ve Türkiye’den tüm haberleri elinizin altından tek tuşla takip edebilirsiniz. Hakkı kardeşimin tekrardan eline sağlık, gündelik olarak kullandığım bir uygulama, umarım daha da geliştirir ve uygulama daha iyi bir konuma gelir.

Uygulamayı İndir

KinqCasTLe hakkında 564 makale
Adım Oğuzhan İsa. Bir başlangıç gerekiyor değil mi ? Peki ama kim için ? Neden bu kadar emek ? Neden bu kadar çaba diyorsunuz değil mi ? Demeyin diye bunları yazıyorum aslında. Daha önce bir çok siteye Freelance SEO hizmeti verdim. Profesyonellik katmak amacıyla hatta kendi şirketim olan Exclusive Creative’yi kurmuştum. Sonrasında takım ile ilgili problem olduğu için şirketi kapattım. Kıbrıs’ta Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalıştıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapıp Ukrayna’da okumaya karar vermiştim. Teocw’ye ortaklık yaptıktan sonra bu fikrimi daha detaylıca düşünme fırsatım oldu ve gitmemeye karar verdim. Türkiye’de kalıp Clicksus olarak sponsor olduğumuz Egitio.com projesine destek vermek istiyorum çünkü. İnsanlara Gerçek bilgiyi öğretmek istiyorum. Gerçeklere ulaşıp her algoritmik değişimden sonra sitelerimiz yandı bitti kül oldu demesinler istiyorum. Ben Oğuz. Clicksus’da Kıdemli SEO Uzmanı adı altında 2017 yılında damga vuran değişiklikler için çalışıyorum. Her zaman daha iyisini yapabilecek kapasiteye sahip , hızlı öğrenen , zeki ve biraz egolu birisiyim. Bakalım neleri değiştirebileceğiz ? Neler katabileceğiz ?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*