Ben

Vazgeçemediğim Programlar

0

Hayatınızda bazı programlar vardır kesinlikle onlardan vazgeçemezsiniz.

Benimde böyle programlarım var tabii. Sizinle paylaşmak istedim bu programlarımı :).

Logo nokia-music-logo

1- Adobe After Effect

Bilgisayarımda en çok kullandığım ve kullanmaktan zevk almış olduğum programlarımdan birisi :). Hele birde 2 3 tane proje gelince peş peşe çok zevkli oluyor çalışmak :).

2- Camtasia Studio

After Effect kullanınca tabii çıkan renderları birleştirmek lazım değil mi ?  Çıkan renderları birleştirmek için kullanıyorum :).

3- Windows Movie Maker

Camtasia’dan render aldıktan sonra HD render için Windows Movie Maker adlı programı kullanıyorum :). Bazen gerek kalmıyor ama , Camtasia da sıkıntı çıktığı zaman en alternatif programım :).

4- Windows 2010 Office Series

Windows’un 2010 yılında çıkarmış olduğu Word, Excell , Powerpoint gibi bilmiş olduğunuz yazılımlar :).

5- Filezilla

Bazı eklenti denemelerim için Filezilla / FTP(dosya aktarım programı) kullanıyorum :).

6- Notepad++

Bazı küçük kod düzenlemeleri için kullandığım bir araç :). Daha çok temalarımı editlerken kullanıyorum. Yada müşterilerden gelen Türkçe’ye çevirme işlerimde :).

7- Advanced System Care

Bu programı çok severim :). Özellikle her bilgisayarımı açtığım zaman bu program ile taratıp sorunlarımı çözerim :).

 

Bu yazımında sonuna geldik :). Sizin kullanmayı sevdiğiniz ve vazgeçemediğiniz programlar neler ?

Oğuzhan isa
Adım Oğuzhan İsa. Bir başlangıç gerekiyor değil mi ? Peki ama kim için ? Neden bu kadar emek ? Neden bu kadar çaba diyorsunuz değil mi ? Demeyin diye bunları yazıyorum aslında. Daha önce bir çok siteye Freelance SEO hizmeti verdim. Profesyonellik katmak amacıyla hatta kendi şirketim olan Exclusive Creative’yi kurmuştum. Sonrasında takım ile ilgili problem olduğu için şirketi kapattım. Kıbrıs’ta Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalıştıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapıp Ukrayna’da okumaya karar vermiştim. Teocw’ye ortaklık yaptıktan sonra bu fikrimi daha detaylıca düşünme fırsatım oldu ve gitmemeye karar verdim. Türkiye’de kalıp Clicksus olarak sponsor olduğumuz Egitio.com projesine destek vermek istiyorum çünkü. İnsanlara Gerçek bilgiyi öğretmek istiyorum. Gerçeklere ulaşıp her algoritmik değişimden sonra sitelerimiz yandı bitti kül oldu demesinler istiyorum. Ben Oğuz. Clicksus’da Kıdemli SEO Uzmanı adı altında 2017 yılında damga vuran değişiklikler için çalışıyorum. Her zaman daha iyisini yapabilecek kapasiteye sahip , hızlı öğrenen , zeki ve biraz egolu birisiyim. Neysem oyumdur her zaman aynıydım ve aynı kalmak istiyorum. En az 3 Yıl daha Türkiye’deyim. Bakalım neleri değiştirebileceğiz ? Neler katabileceğiz ?
You may also like
calisma1
Çalışma ortamımız #Mim
Freemont-kiralama
İstanbul lüks araç kiralama

Bir yorum yap!

Yorumunuz*

İsminiz*
Web siteniz