9 Aralık 2013

Vector PC Dünyasına Giriş Yapıyor!

Oyun dünyasını yakından takip edenlerin bildiği bir oyun firması olan Nekki, bağımsız olarak kendine has oyunlar üreten ve oldukça da başarılı olan bir firmadır. Son yıllarda ise Vector adlı bir oyunu kullanıcılar ile buluşturan bu firma, kısa süre içerisin de çok ciddi bir oyuncu kitlesine ulaşmayı başarmış idi.

Yalnız oyun PC dışında ki çeşitli plâtformlar içerisinde oynanması biraz problem yaratmakta idi. Tabii PC içerisinde olmamasına dahi çok ciddi bir kitleye ulaşmış durumda idi. Firma, yaptığı açıklama doğrultusunda artık bu öel oyunun PC içinde hazır bir halde olduğunu belirtti. Oyunun istatistik bilgilerine baktığımız vakit, şuan itibari ile Android, Facebook ve iOS plâtformları içerisinde 50 milyonu aşkın bir kullanıcısı olduğunu görüyoruz. Arcade stilinde bir oyun Vector‘a artık Steam üzerinden de ulaşarak çok rahat bir biçimde oynayabilir, oyunun tadını hemen satın alarak çıkarmaya başlayabilirsiniz. Bu arada oyunun ilk aşamalarında biraz adapte olma sorunu yaşayabilirsiniz. Lakin oyuna tam olarak adapte olduktan sonra çok eğlenceli bir sürecin sizleri beklediğini göreceksiniz.

Oyunu merak eden ve tam olarak bilgi sahibi olmayan oyuncular için oyunun üretici firmasının resmi Youtube sayfası üzerinden paylaştığı bir oynama videosunu sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bu video sayesin de oyun hakkında çok daha net bir fikir edinebilir, oynanışı hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitenin sunucu alt yapısı Netiyi tarafından karşılanmaktadır. Kaçak bahis - Betkem - Gastecikiz