Oyun

Vector PC Dünyasına Giriş Yapıyor!

1

Oyun dünyasını yakından takip edenlerin bildiği bir oyun firması olan Nekki, bağımsız olarak kendine has oyunlar üreten ve oldukça da başarılı olan bir firmadır. Son yıllarda ise Vector adlı bir oyunu kullanıcılar ile buluşturan bu firma, kısa süre içerisin de çok ciddi bir oyuncu kitlesine ulaşmayı başarmış idi.

Yalnız oyun PC dışında ki çeşitli plâtformlar içerisinde oynanması biraz problem yaratmakta idi. Tabii PC içerisinde olmamasına dahi çok ciddi bir kitleye ulaşmış durumda idi. Firma, yaptığı açıklama doğrultusunda artık bu öel oyunun PC içinde hazır bir halde olduğunu belirtti. Oyunun istatistik bilgilerine baktığımız vakit, şuan itibari ile Android, Facebook ve iOS plâtformları içerisinde 50 milyonu aşkın bir kullanıcısı olduğunu görüyoruz. Arcade stilinde bir oyun Vector‘a artık Steam üzerinden de ulaşarak çok rahat bir biçimde oynayabilir, oyunun tadını hemen satın alarak çıkarmaya başlayabilirsiniz. Bu arada oyunun ilk aşamalarında biraz adapte olma sorunu yaşayabilirsiniz. Lakin oyuna tam olarak adapte olduktan sonra çok eğlenceli bir sürecin sizleri beklediğini göreceksiniz.

Oyunu merak eden ve tam olarak bilgi sahibi olmayan oyuncular için oyunun üretici firmasının resmi Youtube sayfası üzerinden paylaştığı bir oynama videosunu sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bu video sayesin de oyun hakkında çok daha net bir fikir edinebilir, oynanışı hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Oğuzhan isa
Adım Oğuzhan İsa. Bir başlangıç gerekiyor değil mi ? Peki ama kim için ? Neden bu kadar emek ? Neden bu kadar çaba diyorsunuz değil mi ? Demeyin diye bunları yazıyorum aslında. Daha önce bir çok siteye Freelance SEO hizmeti verdim. Profesyonellik katmak amacıyla hatta kendi şirketim olan Exclusive Creative’yi kurmuştum. Sonrasında takım ile ilgili problem olduğu için şirketi kapattım. Kıbrıs’ta Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalıştıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapıp Ukrayna’da okumaya karar vermiştim. Teocw’ye ortaklık yaptıktan sonra bu fikrimi daha detaylıca düşünme fırsatım oldu ve gitmemeye karar verdim. Türkiye’de kalıp Clicksus olarak sponsor olduğumuz Egitio.com projesine destek vermek istiyorum çünkü. İnsanlara Gerçek bilgiyi öğretmek istiyorum. Gerçeklere ulaşıp her algoritmik değişimden sonra sitelerimiz yandı bitti kül oldu demesinler istiyorum. Ben Oğuz. Clicksus’da Kıdemli SEO Uzmanı adı altında 2017 yılında damga vuran değişiklikler için çalışıyorum. Her zaman daha iyisini yapabilecek kapasiteye sahip , hızlı öğrenen , zeki ve biraz egolu birisiyim. Neysem oyumdur her zaman aynıydım ve aynı kalmak istiyorum. En az 3 Yıl daha Türkiye’deyim. Bakalım neleri değiştirebileceğiz ? Neler katabileceğiz ?
You may also like
253247-aaheader-600x350
Wolfenstein: The New Order (PC) İnceleme
Mini Battlefield 4 Oyun İncelemesi

Bir yorum yap!

Yorumunuz*

İsminiz*
Web siteniz