Oyun

Vector PC Dünyasına Giriş Yapıyor!

Oyun dünyasını yakından takip edenlerin bildiği bir oyun firması olan Nekki, bağımsız olarak kendine has oyunlar üreten ve oldukça da başarılı olan bir firmadır. Son yıllarda ise Vector adlı bir oyunu kullanıcılar ile buluşturan bu firma, kısa süre içerisin de çok ciddi bir oyuncu kitlesine ulaşmayı başarmış idi.

Yalnız oyun PC dışında ki çeşitli plâtformlar içerisinde oynanması biraz problem yaratmakta idi. Tabii PC içerisinde olmamasına dahi çok ciddi bir kitleye ulaşmış durumda idi. Firma, yaptığı açıklama doğrultusunda artık bu öel oyunun PC içinde hazır bir halde olduğunu belirtti. Oyunun istatistik bilgilerine baktığımız vakit, şuan itibari ile Android, Facebook ve iOS plâtformları içerisinde 50 milyonu aşkın bir kullanıcısı olduğunu görüyoruz. Arcade stilinde bir oyun Vector‘a artık Steam üzerinden de ulaşarak çok rahat bir biçimde oynayabilir, oyunun tadını hemen satın alarak çıkarmaya başlayabilirsiniz. Bu arada oyunun ilk aşamalarında biraz adapte olma sorunu yaşayabilirsiniz. Lakin oyuna tam olarak adapte olduktan sonra çok eğlenceli bir sürecin sizleri beklediğini göreceksiniz.

Oyunu merak eden ve tam olarak bilgi sahibi olmayan oyuncular için oyunun üretici firmasının resmi Youtube sayfası üzerinden paylaştığı bir oynama videosunu sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bu video sayesin de oyun hakkında çok daha net bir fikir edinebilir, oynanışı hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

KinqCasTLe
Merhabalar Ben Oğuz. Şuanda 20 yaşındayım. Hep hayalini kurduğum bilişim sektöründe çalışmaktayım. Wordpress, Photoshop ve Seo ile yakından ilgili birisiyim. Özellikle Semantik arama mantığı ve LSI mantığını kavramış biriyim :). Google adwords ve Google arama mantığını kavramış ve iyi kelimelerde ilk 3'e kadar getirdiğimiz siteler bulunmakta. Exclusive Creative adı altında bir şirket kurdum ve bu şirkette ki hedefim 2015 yılı içerisinde En iyi SEO firması haline getirmek olacak. Bu zor bir hedef tabi ki. Fakat sağlam çalışmayla ulaşmayı planlıyorum :). İyi Bloglamalar !
You may also like
Guitar Hero Live İnceleme
game
The Forest Oyun İnceleme

Leave Your Comment

Your Comment*

Your Name*
Your Webpage