Oyun

Watch Dogs Oyunu Genel İnceleme

0

Günümüzde büyük teknoloji şirketleri insanlara her an bütün dünyayı izleyebilecekleri, birbirleri ile iletişime geçebilecekleri ve istedikleri oyunları oynayabilecekleri cihazlar sunmaktadırlar. İşte bu en son geliştirilmiş cihazlardan biride Ubisoft Montreal adlı firma tarafından geliştirilmiş Watch Dogs oyunudur.

Hepimizi bağımlısı yapacak bir oyuna benziyor. Watch Dogs’un Konusu; Assassin’s Creed ve far Cry ve Prince of Peria son olarak Splinter Cell’in yapımcısı olan Ubisoft Montreal firması tarafından birden fazla oyun seçeneğinin bir arada oluşması ile getirilmiş hali olarak geliştirilmesi sağlanan Watch Dogs’da, Şikago’da yaşayan, Aiden Pearce’i kontrol edilmesi mümkün oluyor, elinizde var olan özel ve faydalı yeteneklerinde kullanımı ile görevlerin tamamlanarak oynanan oyundur. Özel yetenekler şudur. Oyunda yer alan ana karater Aiden Pearce usta bir hacker olarak yetişmiştir. Elinde yer alan özel cihaz ile her şeyi yönetebilir. Şikago’daki her şeyi kontrol edebilir, yönlendirebiliyor. Örnek, köprü alanlarını, trafik lamba cihazlarını, yol bariyer kısımlarını idare etme şansına sahip, su, elektrik ve doğalgaz sistemlerine müdahalede bulunabiliyor, yakında yer alan elektronik cihaz seçenekleri ve telefon hatları karıştırılması mümkün oluyor, telefonları dinleyemek, kameraları izlemek mümkün oluyor. Böylelikle ayağına dolanmış olan her şey den kolaylıkla kurtuluyor. Tanıtım Videosu: Oyunda ana karakter olan Aiden Pearce karakteri Gta oyun serisinde olduğu gibi rahat bir şekilde hareket etme imkânına sahip. . Aiden Pearce istediği halde bir çok görevi çok sessiz bir şekilde halledebilir ya da beraber böyle tamamlar. Oyunu dilerseniz arkadaşlarınızla ya da farklı insanlar işe multiplayer seçeneği sayesinde oynayabilmekteyiz.

Oğuzhan isa
Adım Oğuzhan İsa. Bir başlangıç gerekiyor değil mi ? Peki ama kim için ? Neden bu kadar emek ? Neden bu kadar çaba diyorsunuz değil mi ? Demeyin diye bunları yazıyorum aslında. Daha önce bir çok siteye Freelance SEO hizmeti verdim. Profesyonellik katmak amacıyla hatta kendi şirketim olan Exclusive Creative’yi kurmuştum. Sonrasında takım ile ilgili problem olduğu için şirketi kapattım. Kıbrıs’ta Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalıştıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapıp Ukrayna’da okumaya karar vermiştim. Teocw’ye ortaklık yaptıktan sonra bu fikrimi daha detaylıca düşünme fırsatım oldu ve gitmemeye karar verdim. Türkiye’de kalıp Clicksus olarak sponsor olduğumuz Egitio.com projesine destek vermek istiyorum çünkü. İnsanlara Gerçek bilgiyi öğretmek istiyorum. Gerçeklere ulaşıp her algoritmik değişimden sonra sitelerimiz yandı bitti kül oldu demesinler istiyorum. Ben Oğuz. Clicksus’da Kıdemli SEO Uzmanı adı altında 2017 yılında damga vuran değişiklikler için çalışıyorum. Her zaman daha iyisini yapabilecek kapasiteye sahip , hızlı öğrenen , zeki ve biraz egolu birisiyim. Neysem oyumdur her zaman aynıydım ve aynı kalmak istiyorum. En az 3 Yıl daha Türkiye’deyim. Bakalım neleri değiştirebileceğiz ? Neler katabileceğiz ?
You may also like
NBA 2K16
Oyunlarda neden Türkçe dil yok?

Bir yorum yap!

Yorumunuz*

İsminiz*
Web siteniz