Oyun

Watch Dogs Oyunu Genel İnceleme

Günümüzde büyük teknoloji şirketleri insanlara her an bütün dünyayı izleyebilecekleri, birbirleri ile iletişime geçebilecekleri ve istedikleri oyunları oynayabilecekleri cihazlar sunmaktadırlar. İşte bu en son geliştirilmiş cihazlardan biride Ubisoft Montreal adlı firma tarafından geliştirilmiş Watch Dogs oyunudur.

Hepimizi bağımlısı yapacak bir oyuna benziyor. Watch Dogs’un Konusu; Assassin’s Creed ve far Cry ve Prince of Peria son olarak Splinter Cell’in yapımcısı olan Ubisoft Montreal firması tarafından birden fazla oyun seçeneğinin bir arada oluşması ile getirilmiş hali olarak geliştirilmesi sağlanan Watch Dogs’da, Şikago’da yaşayan, Aiden Pearce’i kontrol edilmesi mümkün oluyor, elinizde var olan özel ve faydalı yeteneklerinde kullanımı ile görevlerin tamamlanarak oynanan oyundur. Özel yetenekler şudur. Oyunda yer alan ana karater Aiden Pearce usta bir hacker olarak yetişmiştir. Elinde yer alan özel cihaz ile her şeyi yönetebilir. Şikago’daki her şeyi kontrol edebilir, yönlendirebiliyor. Örnek, köprü alanlarını, trafik lamba cihazlarını, yol bariyer kısımlarını idare etme şansına sahip, su, elektrik ve doğalgaz sistemlerine müdahalede bulunabiliyor, yakında yer alan elektronik cihaz seçenekleri ve telefon hatları karıştırılması mümkün oluyor, telefonları dinleyemek, kameraları izlemek mümkün oluyor. Böylelikle ayağına dolanmış olan her şey den kolaylıkla kurtuluyor. Tanıtım Videosu: Oyunda ana karakter olan Aiden Pearce karakteri Gta oyun serisinde olduğu gibi rahat bir şekilde hareket etme imkânına sahip. . Aiden Pearce istediği halde bir çok görevi çok sessiz bir şekilde halledebilir ya da beraber böyle tamamlar. Oyunu dilerseniz arkadaşlarınızla ya da farklı insanlar işe multiplayer seçeneği sayesinde oynayabilmekteyiz.

KinqCasTLe
Merhabalar Ben Oğuz. Şuanda 20 yaşındayım. Hep hayalini kurduğum bilişim sektöründe çalışmaktayım. Wordpress, Photoshop ve Seo ile yakından ilgili birisiyim. Özellikle Semantik arama mantığı ve LSI mantığını kavramış biriyim :). Google adwords ve Google arama mantığını kavramış ve iyi kelimelerde ilk 3'e kadar getirdiğimiz siteler bulunmakta. Exclusive Creative adı altında bir şirket kurdum ve bu şirkette ki hedefim 2015 yılı içerisinde En iyi SEO firması haline getirmek olacak. Bu zor bir hedef tabi ki. Fakat sağlam çalışmayla ulaşmayı planlıyorum :). İyi Bloglamalar !
You may also like
aliens-colonial-marines-cheats-600x325
Aliens: Colonial Marines – İnceleme
Guitar Hero Live İnceleme

Leave Your Comment

Your Comment*

Your Name*
Your Webpage