İnternet Dünyası

WebTekno Teknoloji Sorularınızı Yanıtlıyor !

webtekno
0

Merhaba arkadaşlar. Günlerdir teknolojiyi takip etmek için yabancı siteleri kullanıyordum. Çünkü Türkiye’de adam akıllı bir site yok diye söyleniyordum kendi kendime. Sonra youtube’ye girdim ve inceleme videoları izliyordum. Karşıma birden webtekno.com çıktı.

webtekno

Siteyi biraz gezmeye başlayınca şaşırdım. Çünkü sitede teknoloji adına her şey var ve doğal olarak inceleme yapıyorlar. Yani yok öyle düzgün Türkçe konuşalım yok şöyle yapalım gibi değil. Rahat ve kendinden emin bir şekilde inceleme yapıyorlar. Geçen günlerde yine canım sıkıldı ve girmek istedim Webtekno’ya. Baktım yeni bir sistem getirmişler. Soru cevap sistemi deniliyor sanırım bu sisteme.

Teknoloji haberleri ve incelemeleri dışında ayrıca Webtekno soru cevap bölümü gelmiş(resim aşağıda) :).

webtekno-sorucevap

 

 

Bu soru cevap sistemleri çok iyi oluyor. Çünkü bilgili insanlar tarafında size verilen tavsiyeler çok hoş ve değerli. Bu sayede alacağınız ürünü almadan önce bilgi edinebiliyor veya internette bulamadığınız bir cevabı burada bulabiliyorsunuz.

 

webteknosorucevap

Yukarı da da sorular için verilmiş cevapları görmektesiniz :).

Ha oğuz abi bende bir soru sorayım aklıma takılan bir yer var diyorsanız  webtekno ana sayfasına “şuradan” ulaşabilirsiniz.

Bir sonraki inceleme yazımızda görüşmek üzre :).

Oğuzhan isa
Adım Oğuzhan İsa. Bir başlangıç gerekiyor değil mi ? Peki ama kim için ? Neden bu kadar emek ? Neden bu kadar çaba diyorsunuz değil mi ? Demeyin diye bunları yazıyorum aslında. Daha önce bir çok siteye Freelance SEO hizmeti verdim. Profesyonellik katmak amacıyla hatta kendi şirketim olan Exclusive Creative’yi kurmuştum. Sonrasında takım ile ilgili problem olduğu için şirketi kapattım. Kıbrıs’ta Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalıştıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapıp Ukrayna’da okumaya karar vermiştim. Teocw’ye ortaklık yaptıktan sonra bu fikrimi daha detaylıca düşünme fırsatım oldu ve gitmemeye karar verdim. Türkiye’de kalıp Clicksus olarak sponsor olduğumuz Egitio.com projesine destek vermek istiyorum çünkü. İnsanlara Gerçek bilgiyi öğretmek istiyorum. Gerçeklere ulaşıp her algoritmik değişimden sonra sitelerimiz yandı bitti kül oldu demesinler istiyorum. Ben Oğuz. Clicksus’da Kıdemli SEO Uzmanı adı altında 2017 yılında damga vuran değişiklikler için çalışıyorum. Her zaman daha iyisini yapabilecek kapasiteye sahip , hızlı öğrenen , zeki ve biraz egolu birisiyim. Neysem oyumdur her zaman aynıydım ve aynı kalmak istiyorum. En az 3 Yıl daha Türkiye’deyim. Bakalım neleri değiştirebileceğiz ? Neler katabileceğiz ?
You may also like
andre-levy
Basit paralar ünlü karakterlere dönüştü !
İyi bir konuşmacı olmak
Nasıl iyi bir konuşmacı olunur ?

Bir yorum yap!

Yorumunuz*

İsminiz*
Web siteniz