23 Eylül 2014 webtekno

WebTekno Teknoloji Sorularınızı Yanıtlıyor !

Merhaba arkadaşlar. Günlerdir teknolojiyi takip etmek için yabancı siteleri kullanıyordum. Çünkü Türkiye’de adam akıllı bir site yok diye söyleniyordum kendi kendime. Sonra youtube’ye girdim ve inceleme videoları izliyordum. Karşıma birden webtekno.com çıktı.

webtekno

Siteyi biraz gezmeye başlayınca şaşırdım. Çünkü sitede teknoloji adına her şey var ve doğal olarak inceleme yapıyorlar. Yani yok öyle düzgün Türkçe konuşalım yok şöyle yapalım gibi değil. Rahat ve kendinden emin bir şekilde inceleme yapıyorlar. Geçen günlerde yine canım sıkıldı ve girmek istedim Webtekno’ya. Baktım yeni bir sistem getirmişler. Soru cevap sistemi deniliyor sanırım bu sisteme.

Teknoloji haberleri ve incelemeleri dışında ayrıca Webtekno soru cevap bölümü gelmiş(resim aşağıda) :).

webtekno-sorucevap

 

 

Bu soru cevap sistemleri çok iyi oluyor. Çünkü bilgili insanlar tarafında size verilen tavsiyeler çok hoş ve değerli. Bu sayede alacağınız ürünü almadan önce bilgi edinebiliyor veya internette bulamadığınız bir cevabı burada bulabiliyorsunuz.

 

webteknosorucevap

Yukarı da da sorular için verilmiş cevapları görmektesiniz :).

Ha oğuz abi bende bir soru sorayım aklıma takılan bir yer var diyorsanız  webtekno ana sayfasına “şuradan” ulaşabilirsiniz.

Bir sonraki inceleme yazımızda görüşmek üzre :).

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitenin sunucu alt yapısı Netiyi tarafından karşılanmaktadır. Kaçak bahis - Betkem - Gastecikiz