İnternet Dünyası

WebTekno Teknoloji Sorularınızı Yanıtlıyor !

webtekno

Merhaba arkadaşlar. Günlerdir teknolojiyi takip etmek için yabancı siteleri kullanıyordum. Çünkü Türkiye’de adam akıllı bir site yok diye söyleniyordum kendi kendime. Sonra youtube’ye girdim ve inceleme videoları izliyordum. Karşıma birden webtekno.com çıktı.

webtekno

Siteyi biraz gezmeye başlayınca şaşırdım. Çünkü sitede teknoloji adına her şey var ve doğal olarak inceleme yapıyorlar. Yani yok öyle düzgün Türkçe konuşalım yok şöyle yapalım gibi değil. Rahat ve kendinden emin bir şekilde inceleme yapıyorlar. Geçen günlerde yine canım sıkıldı ve girmek istedim Webtekno’ya. Baktım yeni bir sistem getirmişler. Soru cevap sistemi deniliyor sanırım bu sisteme.

Teknoloji haberleri ve incelemeleri dışında ayrıca Webtekno soru cevap bölümü gelmiş(resim aşağıda) :).

webtekno-sorucevap

 

 

Bu soru cevap sistemleri çok iyi oluyor. Çünkü bilgili insanlar tarafında size verilen tavsiyeler çok hoş ve değerli. Bu sayede alacağınız ürünü almadan önce bilgi edinebiliyor veya internette bulamadığınız bir cevabı burada bulabiliyorsunuz.

 

webteknosorucevap

Yukarı da da sorular için verilmiş cevapları görmektesiniz :).

Ha oğuz abi bende bir soru sorayım aklıma takılan bir yer var diyorsanız  webtekno ana sayfasına “şuradan” ulaşabilirsiniz.

Bir sonraki inceleme yazımızda görüşmek üzre :).

KinqCasTLe
Merhabalar Ben Oğuz. Şuanda 20 yaşındayım. Hep hayalini kurduğum bilişim sektöründe çalışmaktayım. Wordpress, Photoshop ve Seo ile yakından ilgili birisiyim. Özellikle Semantik arama mantığı ve LSI mantığını kavramış biriyim :). Google adwords ve Google arama mantığını kavramış ve iyi kelimelerde ilk 3'e kadar getirdiğimiz siteler bulunmakta. Exclusive Creative adı altında bir şirket kurdum ve bu şirkette ki hedefim 2015 yılı içerisinde En iyi SEO firması haline getirmek olacak. Bu zor bir hedef tabi ki. Fakat sağlam çalışmayla ulaşmayı planlıyorum :). İyi Bloglamalar !
You may also like
sokaksanati
2013 Sokak harika sanat örnekleri
twitterdetakipedilecekler
Twitter’da takip etmeniz gereken tasarımcılar

Leave Your Comment

Your Comment*

Your Name*
Your Webpage