Wordpress

WordPress 3.8 gündeme damgasını vurdu!

wordpress

Merhabalar arkadaşlar. Yaklaşık 2-3 gün önce geldi sanırım WordPress 3.8 güncellemesi. Ben daha yeni yazıya dökebiliyorum :D.

Charles Parker anısına “Parker” adında yayımlanan yeni WordPress güncellemesinde  acaba neler var ?

WordPress bu yeni sürümü, yeniden tasarlanmış yönetici arayüzü ile oldukça ilgi çekeceğe benziyor. Ayrıca klasik renklerden sıkılan kullanıcılar için  yeni yönetici renk düzenleri (tanesi toplam sekiz tane) alternatif getirildi. Yönetici arayüzü artık daha kullanışlı ve tamamen yazı yazmaya odaklanmış bir tasarım halini alı verdi.

wordpress_01

 

Bunların dışında WordPress 3.8 güncellemesinde standart temalar daha uygun bir hale getirildi.

wordpress_02

 

Bakalım wordpress ileri ki günlerde daha ne gibi özellikler ekleyecek 🙂 ?

KinqCasTLe
Merhabalar Ben Oğuz. Şuanda 20 yaşındayım. Hep hayalini kurduğum bilişim sektöründe çalışmaktayım. Wordpress, Photoshop ve Seo ile yakından ilgili birisiyim. Özellikle Semantik arama mantığı ve LSI mantığını kavramış biriyim :). Google adwords ve Google arama mantığını kavramış ve iyi kelimelerde ilk 3'e kadar getirdiğimiz siteler bulunmakta. Exclusive Creative adı altında bir şirket kurdum ve bu şirkette ki hedefim 2015 yılı içerisinde En iyi SEO firması haline getirmek olacak. Bu zor bir hedef tabi ki. Fakat sağlam çalışmayla ulaşmayı planlıyorum :). İyi Bloglamalar !
You may also like
Web trendleri
Yönetici Panolar Kullanıcı Deneyimi Trendleri
Gravatar ne işe yarar
Gravatar nedir ? Ne işe yarar ?

Leave Your Comment

Your Comment*

Your Name*
Your Webpage