Wordpress

WordPress 3.8 gündeme damgasını vurdu!

wordpress
0

Merhabalar arkadaşlar. Yaklaşık 2-3 gün önce geldi sanırım WordPress 3.8 güncellemesi. Ben daha yeni yazıya dökebiliyorum :D.

Charles Parker anısına “Parker” adında yayımlanan yeni WordPress güncellemesinde  acaba neler var ?

WordPress bu yeni sürümü, yeniden tasarlanmış yönetici arayüzü ile oldukça ilgi çekeceğe benziyor. Ayrıca klasik renklerden sıkılan kullanıcılar için  yeni yönetici renk düzenleri (tanesi toplam sekiz tane) alternatif getirildi. Yönetici arayüzü artık daha kullanışlı ve tamamen yazı yazmaya odaklanmış bir tasarım halini alı verdi.

wordpress_01

 

Bunların dışında WordPress 3.8 güncellemesinde standart temalar daha uygun bir hale getirildi.

wordpress_02

 

Bakalım wordpress ileri ki günlerde daha ne gibi özellikler ekleyecek 🙂 ?

Oğuzhan isa
Adım Oğuzhan İsa. Bir başlangıç gerekiyor değil mi ? Peki ama kim için ? Neden bu kadar emek ? Neden bu kadar çaba diyorsunuz değil mi ? Demeyin diye bunları yazıyorum aslında. Daha önce bir çok siteye Freelance SEO hizmeti verdim. Profesyonellik katmak amacıyla hatta kendi şirketim olan Exclusive Creative’yi kurmuştum. Sonrasında takım ile ilgili problem olduğu için şirketi kapattım. Kıbrıs’ta Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalıştıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapıp Ukrayna’da okumaya karar vermiştim. Teocw’ye ortaklık yaptıktan sonra bu fikrimi daha detaylıca düşünme fırsatım oldu ve gitmemeye karar verdim. Türkiye’de kalıp Clicksus olarak sponsor olduğumuz Egitio.com projesine destek vermek istiyorum çünkü. İnsanlara Gerçek bilgiyi öğretmek istiyorum. Gerçeklere ulaşıp her algoritmik değişimden sonra sitelerimiz yandı bitti kül oldu demesinler istiyorum. Ben Oğuz. Clicksus’da Kıdemli SEO Uzmanı adı altında 2017 yılında damga vuran değişiklikler için çalışıyorum. Her zaman daha iyisini yapabilecek kapasiteye sahip , hızlı öğrenen , zeki ve biraz egolu birisiyim. Neysem oyumdur her zaman aynıydım ve aynı kalmak istiyorum. En az 3 Yıl daha Türkiye’deyim. Bakalım neleri değiştirebileceğiz ? Neler katabileceğiz ?
You may also like
wordpress-facebook
WordPress, Facebook eklentisi
wordpress-logo
Blog Yazarlığında Uluslararası Bir Boyut

Bir yorum yap!

Yorumunuz*

İsminiz*
Web siteniz