Wordpress Wordpress eklentileri

WordPress 3.8 yönetim paneline daha fazla renk şeması eklemek

0

WordPress 3.8 yönetim paneline daha fazla renk şeması eklemek

 

 

WordPress’in, artık yönetim panelinde ki renklerden sıkıldınız mı? Artık gözünüzün farklı renkler görmesini istiyorsanız eğer ki WordPress yeni sürümü yani 3.8 ile bu işlemi başarı ile gerçekleştirebilirsiniz. Birçok renkten oluşmaktadır ve istediğiniz rengi seçip sadece kaydet düğmesine basmanız güzel olmaz mı? Bence olur ve bu eklentiyi yüklemek ise gerçekten çok basittir kısacası eklenti değil de wordpress güncellemesi dersek daha doğru olabilir. Yeni gelen güncelleme ile WordPress yönetim paneline 8 adet daha renk eklenmiştir.

 

wordpress-3-8-yonetici-renk-plani-1024x165

Eğer ki, o panelde kendinize göre renk bulamadıysanız hiç moralinizi bozmaya gerek yok çünkü sadece küçük bir eklenti ile istediğiniz renk yapabiliyorsunuz. Yönetim panelin de renk geliştirilmek için inşaat edilen bu eklentiden bahsedecek olursak eğer ki, istediğiniz renkler bulunuyor ve siz kendi zevkinize göre de istediğiniz renk yapabiliyorsunuz.  Eğer ki indirecekseniz, eklentiyi sizlere ismini verelim. Admin Color Schemes ile istediğiniz rengi panelinize yükleyebilirsiniz. Gerçekten, wordpress bu konuda gelişmiş bir veri tabanı diyebiliriz. WordPress kullananlar için, sürekli yeni eklentiler ile müşterilerini güldürmeyi başaran WordPress gün geçtikçe daha çok büyümektedir ve bu müşterilerinin sayesinde diyebiliriz. Eğer ki, eklentiyi indirirseniz istediğiniz renkler bu şekilde sizlere sıra olarak gelecektir. admin-color-scheme-plugin-1024x313

Oğuzhan isa
Adım Oğuzhan İsa. Bir başlangıç gerekiyor değil mi ? Peki ama kim için ? Neden bu kadar emek ? Neden bu kadar çaba diyorsunuz değil mi ? Demeyin diye bunları yazıyorum aslında. Daha önce bir çok siteye Freelance SEO hizmeti verdim. Profesyonellik katmak amacıyla hatta kendi şirketim olan Exclusive Creative’yi kurmuştum. Sonrasında takım ile ilgili problem olduğu için şirketi kapattım. Kıbrıs’ta Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalıştıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapıp Ukrayna’da okumaya karar vermiştim. Teocw’ye ortaklık yaptıktan sonra bu fikrimi daha detaylıca düşünme fırsatım oldu ve gitmemeye karar verdim. Türkiye’de kalıp Clicksus olarak sponsor olduğumuz Egitio.com projesine destek vermek istiyorum çünkü. İnsanlara Gerçek bilgiyi öğretmek istiyorum. Gerçeklere ulaşıp her algoritmik değişimden sonra sitelerimiz yandı bitti kül oldu demesinler istiyorum. Ben Oğuz. Clicksus’da Kıdemli SEO Uzmanı adı altında 2017 yılında damga vuran değişiklikler için çalışıyorum. Her zaman daha iyisini yapabilecek kapasiteye sahip , hızlı öğrenen , zeki ve biraz egolu birisiyim. Neysem oyumdur her zaman aynıydım ve aynı kalmak istiyorum. En az 3 Yıl daha Türkiye’deyim. Bakalım neleri değiştirebileceğiz ? Neler katabileceğiz ?
You may also like
img_html5_html5
HTML 5’e Giriş
rssnedir
Rss nedir nasıl kullanılır ?

Bir yorum yap!

Yorumunuz*

İsminiz*
Web siteniz