Wordpress Wordpress eklentileri

WordPress 3.8 yönetim paneline daha fazla renk şeması eklemek

WordPress 3.8 yönetim paneline daha fazla renk şeması eklemek

 

 

WordPress’in, artık yönetim panelinde ki renklerden sıkıldınız mı? Artık gözünüzün farklı renkler görmesini istiyorsanız eğer ki WordPress yeni sürümü yani 3.8 ile bu işlemi başarı ile gerçekleştirebilirsiniz. Birçok renkten oluşmaktadır ve istediğiniz rengi seçip sadece kaydet düğmesine basmanız güzel olmaz mı? Bence olur ve bu eklentiyi yüklemek ise gerçekten çok basittir kısacası eklenti değil de wordpress güncellemesi dersek daha doğru olabilir. Yeni gelen güncelleme ile WordPress yönetim paneline 8 adet daha renk eklenmiştir.

 

wordpress-3-8-yonetici-renk-plani-1024x165

Eğer ki, o panelde kendinize göre renk bulamadıysanız hiç moralinizi bozmaya gerek yok çünkü sadece küçük bir eklenti ile istediğiniz renk yapabiliyorsunuz. Yönetim panelin de renk geliştirilmek için inşaat edilen bu eklentiden bahsedecek olursak eğer ki, istediğiniz renkler bulunuyor ve siz kendi zevkinize göre de istediğiniz renk yapabiliyorsunuz.  Eğer ki indirecekseniz, eklentiyi sizlere ismini verelim. Admin Color Schemes ile istediğiniz rengi panelinize yükleyebilirsiniz. Gerçekten, wordpress bu konuda gelişmiş bir veri tabanı diyebiliriz. WordPress kullananlar için, sürekli yeni eklentiler ile müşterilerini güldürmeyi başaran WordPress gün geçtikçe daha çok büyümektedir ve bu müşterilerinin sayesinde diyebiliriz. Eğer ki, eklentiyi indirirseniz istediğiniz renkler bu şekilde sizlere sıra olarak gelecektir. admin-color-scheme-plugin-1024x313

KinqCasTLe
Merhabalar Ben Oğuz. Şuanda 20 yaşındayım. Hep hayalini kurduğum bilişim sektöründe çalışmaktayım. Wordpress, Photoshop ve Seo ile yakından ilgili birisiyim. Özellikle Semantik arama mantığı ve LSI mantığını kavramış biriyim :). Google adwords ve Google arama mantığını kavramış ve iyi kelimelerde ilk 3'e kadar getirdiğimiz siteler bulunmakta. Exclusive Creative adı altında bir şirket kurdum ve bu şirkette ki hedefim 2015 yılı içerisinde En iyi SEO firması haline getirmek olacak. Bu zor bir hedef tabi ki. Fakat sağlam çalışmayla ulaşmayı planlıyorum :). İyi Bloglamalar !
You may also like
Wordpressileneleryapilabilir
WordPress ile neler yapılabilir ?
ücretsiz wordpress tema
Haber Magazin Ve Blog WordPress Temaları
1 Comment
  • isezer Ara 23,2014 at 03:44

    güzel makale tesekkürler

Leave Your Comment

Your Comment*

Your Name*
Your Webpage