Wordpress Wordpress eklentileri

WordPress Eklenti Nasıl kurulur?

eklenti-eklemek
0

WordPress Eklenti

 

WordPress kullananlar için daha çok temalar da birçok eklenti bulunmaktadır peki bu eklentiler ne işe yarıyor diye aklınızda sorular kaldıysa sizlere bunlardan bahsedeceğiz bugün. Eklenti, sitenizin daha çok fonksiyonlarını geliştirmektedir örnek verecek olursak eğer ki Facebook, Twitter gibi paylaşımlar için yapılan ikonlardan bahsedebiliriz.

 

Eklenti kurulumu nasıl?

 

Eklenti kurulumunu wordpress’den yapacaksınzı yani sunucunuz ile alakalı olarak hiçbirşey gerekli değildir. WordPress yönetim sayfasına girerek gerekli eklentiyi indirip kurabilirisiniz. Eğer ki derseniz, ben böyle kurulum yapamam kendimi riske atmadan manuel olarak kurulum yapacağım derseniz de FTP yolu üzerinden yapmanız gereklidir fakat bunu sizlere önermiyoruz zira, paketlerde oluşan eklentileri zaten yönetim menüsün de kendiliğinden kurulmaktadır.

 

Eklenti kurulum hakkında video

 

Eklenti kurulumu yapmak için eğer ki resimler sizleri aydınlatmıyorsa sizlere, bu sefer de videolar ile eşlik edelim.

 

 

Oğuzhan isa
Adım Oğuzhan İsa. Bir başlangıç gerekiyor değil mi ? Peki ama kim için ? Neden bu kadar emek ? Neden bu kadar çaba diyorsunuz değil mi ? Demeyin diye bunları yazıyorum aslında. Daha önce bir çok siteye Freelance SEO hizmeti verdim. Profesyonellik katmak amacıyla hatta kendi şirketim olan Exclusive Creative’yi kurmuştum. Sonrasında takım ile ilgili problem olduğu için şirketi kapattım. Kıbrıs’ta Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalıştıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapıp Ukrayna’da okumaya karar vermiştim. Teocw’ye ortaklık yaptıktan sonra bu fikrimi daha detaylıca düşünme fırsatım oldu ve gitmemeye karar verdim. Türkiye’de kalıp Clicksus olarak sponsor olduğumuz Egitio.com projesine destek vermek istiyorum çünkü. İnsanlara Gerçek bilgiyi öğretmek istiyorum. Gerçeklere ulaşıp her algoritmik değişimden sonra sitelerimiz yandı bitti kül oldu demesinler istiyorum. Ben Oğuz. Clicksus’da Kıdemli SEO Uzmanı adı altında 2017 yılında damga vuran değişiklikler için çalışıyorum. Her zaman daha iyisini yapabilecek kapasiteye sahip , hızlı öğrenen , zeki ve biraz egolu birisiyim. Neysem oyumdur her zaman aynıydım ve aynı kalmak istiyorum. En az 3 Yıl daha Türkiye’deyim. Bakalım neleri değiştirebileceğiz ? Neler katabileceğiz ?
You may also like
WordPress’teki İçeriklerinize Videolarınızı Gömün
WordPress’teki İçeriklerinize Videolarınızı Gömün
web.stagram
Siteye İnstagram kodu ekleme

Bir yorum yap!

Yorumunuz*

İsminiz*
Web siteniz