Wordpress Wordpress eklentileri

WordPress Google Translate Eklentisi

google translate

Merhaba news8online.com takipçileri. Son günlerde WordPress konularına biraz hassasiyet gösteriyoruz farkındaysanız. WordPress, dünyanın her yerinde kullanılan açık kaynak kodlu bir sistemdir. WordPress , sisteminin en sevilen yönlerinden birisi de plugin/eklentilerinin bulunmasıdır. İnternette biraz araştırma yaptığınız da WordPress için yazılmış tonlarca eklenti ile karşılaşabilirsiniz.

Sizlere bu makalemizde “WordPress Google Translate Eklentisi” hakkında detaylı bir anlatım yapacağız. Bu eklenti sayesinde WordPress altyapısı kullanılan her hangi bir sitede Google Translate eklentisi aktif halde olacaktır.

Google WordPress Çevir ekleme

Yapmanız gereken ilk şey sizlere vereceğimiz eklentiyi sitenize kurmak ve etkinleştirmek.

Eklentiyi indirin : Google’ın Language Translator adlı eklentiyi indirdikten sonra,  eklenti  ayarlarına girin Ayarlar »Google Language Translator bu yerden Google Translate eklentisi ayarlarını yapacağız. [google-translator] adlı kodu hangi sayfaya veyahut yazınıza eklerseniz o sayfa da Google Translate etkin olacaktır.

google-translator-pluginayarlari

KinqCasTLe
Merhabalar Ben Oğuz. Şuanda 20 yaşındayım. Hep hayalini kurduğum bilişim sektöründe çalışmaktayım. Wordpress, Photoshop ve Seo ile yakından ilgili birisiyim. Özellikle Semantik arama mantığı ve LSI mantığını kavramış biriyim :). Google adwords ve Google arama mantığını kavramış ve iyi kelimelerde ilk 3'e kadar getirdiğimiz siteler bulunmakta. Exclusive Creative adı altında bir şirket kurdum ve bu şirkette ki hedefim 2015 yılı içerisinde En iyi SEO firması haline getirmek olacak. Bu zor bir hedef tabi ki. Fakat sağlam çalışmayla ulaşmayı planlıyorum :). İyi Bloglamalar !
You may also like
wordpress-logo
WordPress Ve Seo Üzerine
müşteri tanıma
Freelance kılavuzu part1

Leave Your Comment

Your Comment*

Your Name*
Your Webpage