Sosyal Medya Wordpress Wordpress eklentileri

WordPress icin En iyi 7 Sosyal Medya Eklentileri

digg

Merhaba arkadaşlar. Sizlere bu makalemizde WordPress alt yapısını kullanan siteler için  En İyi 7  Sosyal Medya Eklentileri’ni tanıtacağız.

Sosyal medya, hayatımıza giriş yaptığından beri dünya çapında yüksek bir ivme kaydetmiştir. Web siteleri de  Sosyal Medya çılgınlığından son dönemlerde yerini almış durumda.

Web siteleriniz de kullanabileceğiniz ücretsiz WordPress Sosyal Medya Eklentileri :

Digg

 

digg

 

 

 

Özel ayarlanabilir kayar menü şeklinde başarılı bir Sosyal Medya eklentisi.  Wordpress Sosyal Medya eklentileri arasında en sık kullanılan eklentidir.

 

Facebook Like Box

facebooklikebox

 

 

 

 

 

 

Her blog da görebileceğiniz bir eklentidir Facebook Like Box eklentisi. Facebook sayfanızı beğendirmenin kolay yollarından birisi de sayılabilir aslında.

Social Media Widget

 

 

Social-Media-Widget

 

 

 

 

Sosyal Medya Widget, sitenize giriş yapan kişinin kolaylıkla içeriğinizi paylaşmasını sağlar. Büyük bloglar da kullanılan popüler bir Sosyal Medya  eklentisidir.

 

Sosyal Popup

 

SosyalPopup

 

 

 

 

Sosyal Popup, Sitenize gelen ziyaretçilerin web sitenizi en kolay takip ettirme yoludur. Sitenize giriş yapan her ziyaretçi sayfanızı beğenmiş olur.

Social Media Tab

 

Socialtab

 

 

 

Özellikle bu eklenti çok aranan bir eklentidir. Bu eklenti ile birlikte üzerine gelindiğinde sola menü şeklinde açılacaktır. Şık ve zarif bir tasarıma sahiptir.

 

Blogplay

 

Blogplay

 

 

 

 

Blogplay Sosyal Medya eklentisi , içeriğin paylaşılması için şık iconlar ekler. Kullanımı kolay bir eklenti olup popüler bir eklentidir.

Acurax Social Media Widget

Acurax-Sosyal-Medya-Widget

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Panel ile kontrol edilebilen şahane  Sosyal Medya eklentisidir. Sadece 1 adet görünüme sahip değil, birden fazla görünümü ile Sosyal Medya eklentileri arasında en çok kullanılan eklentiler arasında yerini almıştır.

 

KinqCasTLe
Merhabalar Ben Oğuz. Şuanda 20 yaşındayım. Hep hayalini kurduğum bilişim sektöründe çalışmaktayım. Wordpress, Photoshop ve Seo ile yakından ilgili birisiyim. Özellikle Semantik arama mantığı ve LSI mantığını kavramış biriyim :). Google adwords ve Google arama mantığını kavramış ve iyi kelimelerde ilk 3'e kadar getirdiğimiz siteler bulunmakta. Exclusive Creative adı altında bir şirket kurdum ve bu şirkette ki hedefim 2015 yılı içerisinde En iyi SEO firması haline getirmek olacak. Bu zor bir hedef tabi ki. Fakat sağlam çalışmayla ulaşmayı planlıyorum :). İyi Bloglamalar !
You may also like
WordPress Tema Önemi
ruyalarınızıgerceklestirin
Yeteneklerinizi geliştirin ve hayallerinize ulaşın

Leave Your Comment

Your Comment*

Your Name*
Your Webpage