Wordpress

WordPress ile neler yapılabilir ?

Wordpressileneleryapilabilir
0

Wordpressileneleryapilabilir

WordPress’i size kısacası şöyle anlatalım: WordPress ile görüp de yapamayacağınız bir site gerçekten yoktur! Her ne kadar kodlama ve programlama bilgisine haiz olmasanız da; profesyonel bir yardım alarak görmüş ya da beğenmiş olduğunuz sitenin temasını ve onun için gerekli olan eklentileri yazdıktan sonra web siteniz hazır olmuş demektir, voila! Bu sayede, dışarıda gördüğünüz bütün siteleri kolaylıkla taklit edebilir, dilerseniz taklit ettiğiniz siteler içerisinden profesyonel ve özgün tasarımlarla birlikte web dünyasına yeni bir soluk ve renk getirebilirsiniz.

Genel olarak WordPress sistemi ile yapabileceğiniz siteler şunlardır:

Film Sitesi: Bunun için piyasada oldukça tema mevcuttur. Bu temalar gerçekten oldukça kullanışlıdır ve bu temaların en büyük özellikleri ise eklentileriyle ve botlarıyla birlikte gelmektedir. Böylelikle hiçbir ekstra ücret ödemeden temanın size vermiş olduğu botu kullanarak çok güzel bir film sitesi sahibi olabilirsiniz. Botunuz sadece diğer sitelerden bilgileri ve afişleri çekecektir, size de sadece “Yayımla” tuşuna basmak kalacak.
Portal: Eğer çok kullanışlı ve oldukça geniş bir hitap alanına yayılmak istiyorsanız güzel bir portal ya da haber sitesi kurmak sizin yararınıza olacaktır. WordPress gerçekten zengin bir sistemdir ve bu sayede portal ya da haber sitesini sadece profesyonel bir temanın yardımıyla sitenize uygulayabilir ve en kısa sürede yüksek hitlere ulaşabilirsiniz.
Kadın Portal: Bu sektör içerisinde oldukça site bulunmaktadır. Eğer bir fark yaratabileceğinizi düşünüyorsanız ve bir şekilde kadınlara istediklerini verebileceğinizi düşünüyorsanız kesinlikle bu alana yönelmelisiniz. Güzel bir tema ile ve özgün yazılarınız ile gerçekten çok güzel gelirler elde edebilirsiniz. Unutmayın ki Türkiye’de kadınların sadece %34’ü internet kullanıyor fakat bizim bir sitede kaldığımızdan tam 10 kat daha fazla bir sitede vakit geçiriyor. Bu da para demek tabii ki.

Kişisel Blog: Kişisel blog için WordPress’te harika temalar mevcut. Tabii kendi temanızı da  tasarlamanız mümkün. İşte bu yüzden WordPress sevmemizin 5 nedeni isimli bir makale yazmıştım :).

Oğuzhan isa
Adım Oğuzhan İsa. Bir başlangıç gerekiyor değil mi ? Peki ama kim için ? Neden bu kadar emek ? Neden bu kadar çaba diyorsunuz değil mi ? Demeyin diye bunları yazıyorum aslında. Daha önce bir çok siteye Freelance SEO hizmeti verdim. Profesyonellik katmak amacıyla hatta kendi şirketim olan Exclusive Creative’yi kurmuştum. Sonrasında takım ile ilgili problem olduğu için şirketi kapattım. Kıbrıs’ta Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalıştıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapıp Ukrayna’da okumaya karar vermiştim. Teocw’ye ortaklık yaptıktan sonra bu fikrimi daha detaylıca düşünme fırsatım oldu ve gitmemeye karar verdim. Türkiye’de kalıp Clicksus olarak sponsor olduğumuz Egitio.com projesine destek vermek istiyorum çünkü. İnsanlara Gerçek bilgiyi öğretmek istiyorum. Gerçeklere ulaşıp her algoritmik değişimden sonra sitelerimiz yandı bitti kül oldu demesinler istiyorum. Ben Oğuz. Clicksus’da Kıdemli SEO Uzmanı adı altında 2017 yılında damga vuran değişiklikler için çalışıyorum. Her zaman daha iyisini yapabilecek kapasiteye sahip , hızlı öğrenen , zeki ve biraz egolu birisiyim. Neysem oyumdur her zaman aynıydım ve aynı kalmak istiyorum. En az 3 Yıl daha Türkiye’deyim. Bakalım neleri değiştirebileceğiz ? Neler katabileceğiz ?
You may also like
wordpress
WordPress ile Para Kazanmak Mümkün Mü
wordpress_themes_19
Olmazsa olmaz WordPress eklentileri!

Bir yorum yap!

Yorumunuz*

İsminiz*
Web siteniz