19 Kasım 2013 wordpress

WordPress ile Para Kazanmak Mümkün Mü

wordpress

WordPress ile para kazanmak mümkün mü? gibi soruların cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz.

İnternetten web siteleri aracılığıyla para kazanmak istiyorsanız eğer, yapabileceğiniz en mantıklı hareketlerden birisi ilgi alanınızın da olduğunu bildiğiniz bir web sitesi açmak ve bu web sitesi ile ilgilenmek olacaktır. Bu siteyi WordPress sistemini kullanarak kurarsanız hem tema açısından hem de eklenti açısından büyük bir yol kat etmiş olacaksınız aslında. Çünkü WordPress’te olduğu kadar hiçbir sistemde eklenti ve tema desteği maalesef bu kadar büyük değildir.

WordPress sistemini kullanmak size her açıdan hız kazandıracaktır aslında. Web işlerinden para kazanmak istiyorsanız ilk olarak bir alanadı ve hosting sağladıktan sonra gerekli kurulumları yapın ve burada altını çizmek istediğimiz adımları teker teker uygulayın. İlgi alanınıza yönelin ve bununla ilgili bir site açın, ardından sitenizin içerisine hiçbir şekilde kopyala yapıştır tekniği ile bir yazı ve resim koymadın, olabildiğiniz kadar özgün olun ve girebildiğiniz kadar yazı girin.

Yazılarınızı genel olarak günlük bazda girin ve aralarında bir orantısızlık olmasın. Bir gün gireceğiniz sitenize ertesi gün yazı yazmamazlık etmeyin ve sitenizi her gün güncel tutmaya çalışın. Ne kadar güncel ve ne kadar özgün olursanız siteniz o kadar çok tutacaktır ve para kazanmaya da o kadar çok yaklaşacaksınız. Bunları uyguladıktan sonra amatör olarak SEO ile ilgileniyorsanız birkaç deneme yapabilirsiniz fakat tavsiyemiz işi uzmanlarına bırakmanız.

Yükselmek istediğiniz kelime ve kelime gruplarını belirledikten sonra bir profesyonele danışarak bu kelimelerde olabildiğince üst sıraya çıkmanız gerekmektedir. Bu sıralamarda üst sıralara çıkmanız Google tarafından kabul gördükten sonra da artık para kazanmaya başlayabilirsiniz. Tabii ki de kazanacağınız paraları biriktirmek için bir adet Google Adsense hesabı ve bir adet de banka hesabı gerekmektedir. Gerisi de gelecektir elbet…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitenin sunucu alt yapısı Netiyi tarafından karşılanmaktadır. Kaçak bahis - Betkem - Gastecikiz