Wordpress

WordPress ile Para Kazanmak Mümkün Mü

wordpress

wordpress

WordPress ile para kazanmak mümkün mü? gibi soruların cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz.

İnternetten web siteleri aracılığıyla para kazanmak istiyorsanız eğer, yapabileceğiniz en mantıklı hareketlerden birisi ilgi alanınızın da olduğunu bildiğiniz bir web sitesi açmak ve bu web sitesi ile ilgilenmek olacaktır. Bu siteyi WordPress sistemini kullanarak kurarsanız hem tema açısından hem de eklenti açısından büyük bir yol kat etmiş olacaksınız aslında. Çünkü WordPress’te olduğu kadar hiçbir sistemde eklenti ve tema desteği maalesef bu kadar büyük değildir.

WordPress sistemini kullanmak size her açıdan hız kazandıracaktır aslında. Web işlerinden para kazanmak istiyorsanız ilk olarak bir alanadı ve hosting sağladıktan sonra gerekli kurulumları yapın ve burada altını çizmek istediğimiz adımları teker teker uygulayın. İlgi alanınıza yönelin ve bununla ilgili bir site açın, ardından sitenizin içerisine hiçbir şekilde kopyala yapıştır tekniği ile bir yazı ve resim koymadın, olabildiğiniz kadar özgün olun ve girebildiğiniz kadar yazı girin.

Yazılarınızı genel olarak günlük bazda girin ve aralarında bir orantısızlık olmasın. Bir gün gireceğiniz sitenize ertesi gün yazı yazmamazlık etmeyin ve sitenizi her gün güncel tutmaya çalışın. Ne kadar güncel ve ne kadar özgün olursanız siteniz o kadar çok tutacaktır ve para kazanmaya da o kadar çok yaklaşacaksınız. Bunları uyguladıktan sonra amatör olarak SEO ile ilgileniyorsanız birkaç deneme yapabilirsiniz fakat tavsiyemiz işi uzmanlarına bırakmanız.

Yükselmek istediğiniz kelime ve kelime gruplarını belirledikten sonra bir profesyonele danışarak bu kelimelerde olabildiğince üst sıraya çıkmanız gerekmektedir. Bu sıralamarda üst sıralara çıkmanız Google tarafından kabul gördükten sonra da artık para kazanmaya başlayabilirsiniz. Tabii ki de kazanacağınız paraları biriktirmek için bir adet Google Adsense hesabı ve bir adet de banka hesabı gerekmektedir. Gerisi de gelecektir elbet…

KinqCasTLe
Merhabalar Ben Oğuz. Şuanda 20 yaşındayım. Hep hayalini kurduğum bilişim sektöründe çalışmaktayım. Wordpress, Photoshop ve Seo ile yakından ilgili birisiyim. Özellikle Semantik arama mantığı ve LSI mantığını kavramış biriyim :). Google adwords ve Google arama mantığını kavramış ve iyi kelimelerde ilk 3'e kadar getirdiğimiz siteler bulunmakta. Exclusive Creative adı altında bir şirket kurdum ve bu şirkette ki hedefim 2015 yılı içerisinde En iyi SEO firması haline getirmek olacak. Bu zor bir hedef tabi ki. Fakat sağlam çalışmayla ulaşmayı planlıyorum :). İyi Bloglamalar !
You may also like
wordpressvethemeforest
Themeforest ve WordPress arasındaki ilişki
wordpresssecurity
WordPress Gerçekten Güvenli Bir Sistem Mi

Leave Your Comment

Your Comment*

Your Name*
Your Webpage