Wordpress Wordpress eklentileri

WordPress İletişim Formu Eklentileri

Wordpress
0

wordpress-iletisim-formlariWordPress internet blogunuzu ziyaret eden kişiler, çeşitli konularla ilgili size ulaşmak isteyebilirler. Ziyaretçilerinizin size ulaşmalarını sağlamak adına, yazıların hemen alt bölümlerinde yer alan yorum formlarına yazı ile ilgili düşüncelerini veya yorumlarını paylaşabilirler. Peki eğer yazı ile ilgili değilse ve önemli bir konuda sizinle görüşmeleri gerekiyorsa ne yapabilirler ? Bu gibi durumlarda wordpress blogunuza ekleyeceğiniz iletişim formu eklentileri ile ziyaretçileriniz wordpress iletişim formları üzerinden size basit ve kolay bir şekilde ulaşabilecekler.

Contact Form 7: Basit ve kullanışlı yapıya sahip bu eklenti ile birlikte oldukça kısa bir süre içerisinde tam istediğiniz gibi iletişim formu hazırlayabilirsiniz.

Contact Form 7 Widget: Sitenizin yan menülerinde oluşturduğunuz iletişim formlarının ziyaretçilere gösterilmesini sağlar ve bu eklentinin aktif bir şekilde çalışabilmesi için Contact Form 7 wordpress eklentisi yüklü olması gerekmektedir.

Contact Form Captcha :Basit ve kolay kullanıma sahip iletişim form eklentilerinden biridir. Contact Form Captcha eklentisini sitenize yükledikten hemen sonra ayarlar bölümünden gerekli alanları doldurun ve iletişim formunun gözükmesini istediğiniz sayva veya yazılara <!–contact form–> kodunu ekleyebilirsiniz. Captcha korumalı bu iletişim formunu kısa bir sürede rahatlıkla hazırlayabilirsiniz.

Fast and Secure Contact Form: Basit özelliklere sahip ve oldukça kısa bir süre içerisinde hazırlayacağınız iletişim form eklentisi. Ayrıca Akismet ve captcha desteğide yer alıyor.

WP Flex Contact Form: Flash ile oluşturulmuş wordpress iletişim formu eklentisidir.

Easy Contact: Zorlanmadan kolay bir şekilde kullanabileceğinix xhtml tabanlı iletişim formu eklentisidir. Formun gözükmesini istediğiniz yazı veya sayfalara [easy-contact] kodunu ekleyerek formunuzu kullanabilirsiniz.

Oğuzhan isa
Adım Oğuzhan İsa. Bir başlangıç gerekiyor değil mi ? Peki ama kim için ? Neden bu kadar emek ? Neden bu kadar çaba diyorsunuz değil mi ? Demeyin diye bunları yazıyorum aslında. Daha önce bir çok siteye Freelance SEO hizmeti verdim. Profesyonellik katmak amacıyla hatta kendi şirketim olan Exclusive Creative’yi kurmuştum. Sonrasında takım ile ilgili problem olduğu için şirketi kapattım. Kıbrıs’ta Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalıştıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapıp Ukrayna’da okumaya karar vermiştim. Teocw’ye ortaklık yaptıktan sonra bu fikrimi daha detaylıca düşünme fırsatım oldu ve gitmemeye karar verdim. Türkiye’de kalıp Clicksus olarak sponsor olduğumuz Egitio.com projesine destek vermek istiyorum çünkü. İnsanlara Gerçek bilgiyi öğretmek istiyorum. Gerçeklere ulaşıp her algoritmik değişimden sonra sitelerimiz yandı bitti kül oldu demesinler istiyorum. Ben Oğuz. Clicksus’da Kıdemli SEO Uzmanı adı altında 2017 yılında damga vuran değişiklikler için çalışıyorum. Her zaman daha iyisini yapabilecek kapasiteye sahip , hızlı öğrenen , zeki ve biraz egolu birisiyim. Neysem oyumdur her zaman aynıydım ve aynı kalmak istiyorum. En az 3 Yıl daha Türkiye’deyim. Bakalım neleri değiştirebileceğiz ? Neler katabileceğiz ?
You may also like
wordpress-logo
Kullanıcı dostu site için 5 ipucu
WordPress yorum bölümündeki kodları kaldırmak
Kısaca Neden WordPress

Bir yorum yap!

Yorumunuz*

İsminiz*
Web siteniz