Seo Wordpress Wordpress eklentileri

WordPress Mobil Uygulama eklentisi

wordpress-mobile-app
0

wordpress-mobile-app

Son yıllarda kullanımı oldukça artan akıllı telefonlar internet kullanımını bu cihazlar sayesinde
kolaylaştırmakta.Zira son yapılan araştırmalara göre; Türkiye’de internet kullanımı en çok akıllı telefonlar
aracılığıyla yapılıyormuş.

Bu araştırmayı göz ardı etmemek gerek.Zira gelişime ve değişime ayak uyduramayan her şeyin yok olacağını
unutmamalısınız.

WordPress temalı siteleriniz için geliştirilmiş olan mobil uygulamadan mutlaka faydalanmalısınız. Mobil

uygulamayı eklenti olarak indirerek sitenize entegre edebilir.Ziyaretçilerinizin sitenizi telefonlarından rahatlıkla

takip etmelerini sağlayabilirsiniz. Mobil uygulaması bulunmayan siteleri telefon üzerinden takip etmek çok zor olacaktır.Yazıları okurken düzensiz

ölçekte olan yapısından dolayı sürekli olarak sayfayı sağa sola çekmek gerekmektedir bu da dikkat dağıtacağından

ziyaretçiniz yazınıza odaklanamaz ve konunuzu tam anlamda okumadan sitenizden çıkış yapacaktır.Bu durum

hem ziyaretçi kaybetmenize sebep olur hem de google açısından değeriniz düşecektir.

Google demişken yine son yapılan araştırmalar gösteriyor ki; Google mobil uygulaması bulunan sitelerle henüz bu uygulamaya geçmemiş siteler arasındaki farkı gözettiğini ve mobil uygulaması olan sitelerin fark atarak daha üst sıralarda yer aldığı belirtiliyor.

Bu uygulamadan faydalanmak kolay ve ücretsiz.Mobil uygulama için gerekli olan eklenti wordpress mobile edition eklentisidir. Bu eklenti sayesinde site kalitenizi arttırmanız mümkün.

Bu eklenti ile kazanç sağlamanızda mümkün.Mobil reklamlarını aktif ederek mobil ziyaretçileriniz sayesinde gelir

elde etmek kolaylaşıyor. Eklentiyi kurmak oldukça basit.wordpress temanızın kontrol panelinize giriş yaparak eklentiler sekmesine

tıklayın.Buradan yeni ekle sekmesine tıkladıktan sonra arama kısmına wordpress mobile edition yazarak arama

sonuçlarında ki eklentiye tıklayarak indiriyorsunuz. İndirme tamamlandıktan sonra eklentiler bölümüne tekrar dönüş yapıp yüklü eklentiler arasına girmiş olan yeni eklentimizi aktifleştir sekmesi yardımıyla seçerek çalışır konuma getirmiş oluyoruz.Böylelikle çok fazla zaman ayırmadan değişen dünyaya ayak uydurarak kolaylıkla sitemizi mobil uygulamayı kurmuş oluyoruz.

Oğuzhan isa
Adım Oğuzhan İsa. Bir başlangıç gerekiyor değil mi ? Peki ama kim için ? Neden bu kadar emek ? Neden bu kadar çaba diyorsunuz değil mi ? Demeyin diye bunları yazıyorum aslında. Daha önce bir çok siteye Freelance SEO hizmeti verdim. Profesyonellik katmak amacıyla hatta kendi şirketim olan Exclusive Creative’yi kurmuştum. Sonrasında takım ile ilgili problem olduğu için şirketi kapattım. Kıbrıs’ta Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalıştıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapıp Ukrayna’da okumaya karar vermiştim. Teocw’ye ortaklık yaptıktan sonra bu fikrimi daha detaylıca düşünme fırsatım oldu ve gitmemeye karar verdim. Türkiye’de kalıp Clicksus olarak sponsor olduğumuz Egitio.com projesine destek vermek istiyorum çünkü. İnsanlara Gerçek bilgiyi öğretmek istiyorum. Gerçeklere ulaşıp her algoritmik değişimden sonra sitelerimiz yandı bitti kül oldu demesinler istiyorum. Ben Oğuz. Clicksus’da Kıdemli SEO Uzmanı adı altında 2017 yılında damga vuran değişiklikler için çalışıyorum. Her zaman daha iyisini yapabilecek kapasiteye sahip , hızlı öğrenen , zeki ve biraz egolu birisiyim. Neysem oyumdur her zaman aynıydım ve aynı kalmak istiyorum. En az 3 Yıl daha Türkiye’deyim. Bakalım neleri değiştirebileceğiz ? Neler katabileceğiz ?
You may also like
Dikkat eksikliği ve tedavisi
Web tasarımda karşılaşılan en sık hatalar
Web trendleri
Yönetici Panolar Kullanıcı Deneyimi Trendleri

Bir yorum yap!

Yorumunuz*

İsminiz*
Web siteniz