Wordpress Wordpress kodları

WordPress Sayfa Sonuna ve Başına Getirme Kodları

wordpress
1

wordpress

 

WordPress kendi içerisinde birçok eklentiyi bulunduran ve bu eklentiler ile siteyi işlevsel hale getirilmesini sağlayan bir yazılım sistemidir. Ancak wordpress’in verdiği eklentilerin yanında kendi ekleyeceğimiz kodlar ile siteyi daha iyi bir hale getirebiliriz. Birçok blog yazarının ve wordpress kullanan insanın yaptığı hatalardan birisi budur diyebiliriz. Sadece wordpress’in eklentileri ile siteyi daha ileri taşımak istemektedirler. Bu son derece yanlış bir konudur. Eğer wordpress siteyi daha ileri bir seviyeye taşımak istiyorsanız yapmanız gereken site için hem wordpress eklentilerden yararlanmak hem de wordpress dışı olan kodlardan yararlanmak olacaktır. Bu sayede sitenize giren ziyaretçilerin beğenisi daha fazla kazanabilir ve sitenizi daha geliştirmiş olabilirsiniz. Bunun için bugün size önereceğimiz wordpress sayfa sonuna ve sayfa başına getirme kodları sayesinde sitenize renklilik katabilecek ve bunun yanında işlevselliğinide artırabileceksiniz.

Kod hakkında bilgi verecek olursak, bu kod sayesinde sitenizin en altına inmiş bir ziyaretçi tek tık ile sitenizin en üstüne çıkabilmektedir. Bu da bir uzun yazının sonunda tekrar yukarı çıkmak için daha pratik bir yol oluşturmaktadır. Yapılması gereken son derece basit ve kullanışlıdır. İlk olarak wordpress sayfanızın başına koyduğunuz link ile sayfanın en sonuna gelmek için yapılması gereken kodunuen alt kısıma eklemek daha sonrasında Linin Adı kodunu da en üst kısıma eklemek olacaktır. Bu kod ile linke tıkladıktan sonra sayfanın en başından en sonuna gelecektir. Eğer sayfanın en üst kısmına götürmek istiyorsanız bunun için de yapılması gereken sayfanın en üst kısmına kodunu eklemek ve daha sonrasında Linin Adı linkini en alta eklemeniz olacaktır. Kurulumu işte bu kadar basit ve uğraştırma gerektirmez.

Oğuzhan isa
Adım Oğuzhan İsa. Bir başlangıç gerekiyor değil mi ? Peki ama kim için ? Neden bu kadar emek ? Neden bu kadar çaba diyorsunuz değil mi ? Demeyin diye bunları yazıyorum aslında. Daha önce bir çok siteye Freelance SEO hizmeti verdim. Profesyonellik katmak amacıyla hatta kendi şirketim olan Exclusive Creative’yi kurmuştum. Sonrasında takım ile ilgili problem olduğu için şirketi kapattım. Kıbrıs’ta Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalıştıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapıp Ukrayna’da okumaya karar vermiştim. Teocw’ye ortaklık yaptıktan sonra bu fikrimi daha detaylıca düşünme fırsatım oldu ve gitmemeye karar verdim. Türkiye’de kalıp Clicksus olarak sponsor olduğumuz Egitio.com projesine destek vermek istiyorum çünkü. İnsanlara Gerçek bilgiyi öğretmek istiyorum. Gerçeklere ulaşıp her algoritmik değişimden sonra sitelerimiz yandı bitti kül oldu demesinler istiyorum. Ben Oğuz. Clicksus’da Kıdemli SEO Uzmanı adı altında 2017 yılında damga vuran değişiklikler için çalışıyorum. Her zaman daha iyisini yapabilecek kapasiteye sahip , hızlı öğrenen , zeki ve biraz egolu birisiyim. Neysem oyumdur her zaman aynıydım ve aynı kalmak istiyorum. En az 3 Yıl daha Türkiye’deyim. Bakalım neleri değiştirebileceğiz ? Neler katabileceğiz ?
You may also like
Dikkat eksikliği ve tedavisi
Web tasarımda karşılaşılan en sık hatalar
38-templates-world
40 Ücretsiz Güzel HTML / CSS Templates

Bir yorum yap!

Yorumunuz*

İsminiz*
Web siteniz