Wordpress Wordpress eklentileri

WordPress Snap Eklentisi

snap

Web sitelerinde güzel bir yer tuta wordpress temaları insanların en çok ilgisini çektiği bölümlerdir. WordPress temaları içinde yer alan eklentiler bunlara ayrı bir güzellik katmaktadırlar. Sizlere bu eklentilerden kısaca bahsedeceğim. WordPress snap eklentisi olarak bildiğimiz eklenti gerçekten işimizi büyük ölçüde kolaylaştırmaktadır. Social Networks Auto-Poster açılımı ile bilinen bu eklenti wordpress’in diğer eklentilerinden daha üst düzey özelliklere sahip olduğu için insanlar ve internet ortamında ilgililer için gelir kaynağı olmaktadır. Wordprss eklenti temalarında bunların yanında jetPack ve Autoshare post eklentileri de bulunmaktadır. Bu eklentilerde aslında yazdığınız yazıların otomatik bir şekilde sosyal medya organlarında paylaşmanıza imkân sağlamaktadır. Fakat bu eklentiler arasında wordpress’in geliştirdiği ve internetten para kazanan kişilerin seçtiği ve beğendiği snap eklentisidir.

Snap Eklentisi Size Ne Kazandırır?

Snap eklentisi sizlere diğer eklentilere göre daha çok kazandırmakta olup avantajları daha fazladır. WordPress snap eklentisi diğer jetpack ve autoshare post eklentilerine nazaran daha çok paylaşımda bulunmazınızı sağlamaktadır. Bunun nasıl olduğunu anlatmaya çalışacağım. Bu eklentinin en güzel özelliği de şu olması gerek aslında. Ayarlar menüsünden eski yazdığınız bir yazıyı sosyal medya organlarında paylaşabiliyor olmanızdır. Bu özellik sayesinde daha önceden hiç paylaşılmamış blog ve forum sitelerinde paylaşılmamış eski yazıları kolay bir şekilde paylaşmanızı sağlamaktadır. Diğer eklentilerden ayrı bir özelliği olan WORDPRESS SNAP EKLENTİSİ sayesinde sizde internet sitenizi kolay bir şekilde yöneteceksiniz. Bu eklentinin ayrı bir özelliği periyodik olarak sürekli yenilenmesidir. Siz kendiniz ayarlayıp daha sonra tüm periyodik yenilemeleri ona bırakıp sizi büyük bir dertten kurtarmaktadır.

Neden WordPress Ve Neden Snap Eklentisi?

Sizlere neden wordpress tema ve sitenize neden snap eklentisi yapacağınızı anlatmaya çalışacağım. İnternet ortamında baktığımızda birçok insan ve bunlardan gelir sağlayan kişilerin yorumlarına baktığımızda birçok sorunun etkili bir şekilde çözülebildiği wordpress temalarından gayet memnun durumdalar. Birçoğu WordPress snap eklentisi kullanmanın verdiği mutluluğu dile getirmekte ve büyük kolaylık olduğunu söylemektedirler. Neden snap eklentisi derseniz çoğu şeyi kendiniz ayarlayıp periyodik zamanlarda her şeyi ona bırakabiliyordunuz. WordPress’in bunun yanında geliştirdiği jetpack eklentisi ve auto-poster autoshare post eklentileri de insanlar ve internetten para kazananlar için büyük bir kolaylıktır aslında. WordPress temalarında en ünlü eklenti olarak bilinen JetPack eklentisi yazdığınız yazıların sosyal medya organlarında otomatik bir şekilde paylaşılması konusunda sizin işinizi büyük ölçüde kolaylaştırmakta olup kazançlarınızı daha da artırmaktadır. Jetpack eklentisi ile yazdığınız tüm yazıların sosyal medya organlarında sorunsuz bir şekilde paylaşım imkânı sunmaktadır. Böylece sitenizin en üst sıralara ve daha çok gelir elde etme imkânı sağlamış olacaksınız.

Snap Eklentisi Nasıl Yapılır?

Snap eklentisi ile birçok yönden kazançlı olacaksınız. Yazdığınız yazıların sosyal medya organlarında sürekli olarak yenilemek ve onları takip etmek zor olduğu için snap wordpress snap eklentisi sizi bu dertten kurtarmakla beraber sizin sitenizi ilk sıralara çıkarma konusunda sitenizi üst seviyelere yükseltmektedir. İnternet ortamında iş yapıp para kazanan insanların en çok tercih ettiği bu eklenti wordpress’in geliştirdiği en iyi eklentilerden biridir aslında. Sizlerin internet sitelerinde büyük kolaylık ve yardımı olacak WordPress snap eklentisi aslında bilgisayarınıza indirdikten sonra gerekli onaylamaları yaptıktan sonra kolay bir şekilde kurulumu yapılmaktadır. İlk önce yapacağınız işlem https://wordpress.org/plugins/social-networks-auto-poster-facebook-twitter-g/ adresine gidip uygulamayı indireceksiniz.Snap eklentisi için uygulayacağınız kod [button-blue url=”http://wordpress.org/plugins/social-networks-auto-poster-facebook-twitter-g/” target=”_blank” position=”center”]EKLENTİ SAYFASI[/button-blue] bu şekildedir. Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra tüm sosyal medya organlarında yazdığınız yazılar sürekli olarak yenilenerek sizi büyük bir sıkıntıdan kurtaracaktır. Sitenizi ilk sıralara çıkarmada önemli rol oynayan sosyal medya organları WORDPRESS SNAP EKLENTİSİ ile ortadan kalkıyor aslında. Kolay bir şekilde kurulum ve uygulamasını yapacağınız bu eklentiyi ve uygulayacağınız site üzerinde yapacağınız çalışmalar neticesinde başarılar dileriz.

KinqCasTLe
Merhabalar Ben Oğuz. Şuanda 20 yaşındayım. Hep hayalini kurduğum bilişim sektöründe çalışmaktayım. Wordpress, Photoshop ve Seo ile yakından ilgili birisiyim. Özellikle Semantik arama mantığı ve LSI mantığını kavramış biriyim :). Google adwords ve Google arama mantığını kavramış ve iyi kelimelerde ilk 3'e kadar getirdiğimiz siteler bulunmakta. Exclusive Creative adı altında bir şirket kurdum ve bu şirkette ki hedefim 2015 yılı içerisinde En iyi SEO firması haline getirmek olacak. Bu zor bir hedef tabi ki. Fakat sağlam çalışmayla ulaşmayı planlıyorum :). İyi Bloglamalar !
You may also like
wordpress-plugin-google-analytics-for-wordpress-600x194
WordPress için popüler Google Eklentileri
WordPress yorum bölümündeki kodları kaldırmak
WordPress’in En İyi 5 Eklentisi
7 Comments
 • Rusif Ağu 17,2016 at 17:02

  Çok iyi bir eklenti bende tafsiye ediyorum hemen yükle etkinleşdir !

 • 2 kişilik oyunlar Şub 1,2015 at 01:03

  Snap gerçektende iyi bir eklentiye benziyor. Hemen deneyeceğim. Yardımınız için teşekkürler.

 • Örnek Dilekçe Oca 31,2015 at 21:36

  Ben de dilekçe örneği sitem içim çok çeşitli eklentiler deniyorum. Siteye eklediğim bu eklentilerin siteme büyük faydalarının olacağı kanaatindeyim.

 • mersin web tasarım Oca 31,2015 at 12:21

  Başarılı bir makale ayrıca sürekli kullandığım bir eklenti. Elinize emeğinize sağlık.

 • metin Oca 30,2015 at 23:38

  Harika bir eklenti. Kullanmak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim. Henüz denememiş olan arkadaşlar çok şey kaybediyor.

 • tipadam Oca 30,2015 at 22:09

  WordPress işlerini kolaylaştıracak güzel bir eklentidir. Henüz kullanmayanlar denemeliler bence. Bir şey kaybetmezler.

 • ahmetcem Oca 30,2015 at 20:33

  gerçekten güzel bir eklentiye benziyor. fonksiyonları çok kullanışlı. en yakın zamanda deneyeceğim.

Leave Your Comment

Your Comment*

Your Name*
Your Webpage