Wordpress

WordPress Tema Önemi

0

 

 

WordPress’de Seo açısından önemli olması gereken temalar da bulunmaktadır. Aslında en çok  kazancı sağlamakta olan temalardır. Temaları eğer ki ne kadar iyi seçerseniz kazancınız da o kadar fazla olur peki diyorsanız eğer ki tema ile kazancın ne anlamı var diye. Kazanç için güzel bir temanız lazımdır eğer ki temanız ne kadar iyi olursa sitenize gelen ziyaretçiler o kadar fazla süre de kalmaktadır. Eğer ki yeni bir tema yaptırmak istiyorsanız veya internet sayfanıza yüklemek istiyorsanız eğer ki bu özelliklere dikkat etmeniz gereklidir.

 

  • Yükleyeceğim temayı, başka web sayfası kullanıyor mu?
  • Sayfamda ki düzen ne kadar iyi ve esnek bir halde?
  • Üreticisi kim? Teknik desteğini bulabilir miyim?
  • Fonksiyonları ziyaretçilerim ve benim için yeterli mi?
  • Güncelleyebileceğim bir tasarım mı?
  • Eğer ki böyle bir temalara sahip iseniz, gerçekten iyi bir ziyaretçi ve kazanç elde edebilirsiniz. Tema ile alakalı olarak kendinize sorabileceğiniz sorular bunlardır ve tema alırken de en çok bu tür konular üzerinden gitmenizi sizlere tavsiye ederiz. WordPress temaları kolayca kurulmaktadır ve fonksiyonları diğer temalardan daha fazladır. Kurulumu gibi ön yüzü ve kullanışı da oldukça basittir.
Oğuzhan isa
Adım Oğuzhan İsa. Bir başlangıç gerekiyor değil mi ? Peki ama kim için ? Neden bu kadar emek ? Neden bu kadar çaba diyorsunuz değil mi ? Demeyin diye bunları yazıyorum aslında. Daha önce bir çok siteye Freelance SEO hizmeti verdim. Profesyonellik katmak amacıyla hatta kendi şirketim olan Exclusive Creative’yi kurmuştum. Sonrasında takım ile ilgili problem olduğu için şirketi kapattım. Kıbrıs’ta Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalıştıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapıp Ukrayna’da okumaya karar vermiştim. Teocw’ye ortaklık yaptıktan sonra bu fikrimi daha detaylıca düşünme fırsatım oldu ve gitmemeye karar verdim. Türkiye’de kalıp Clicksus olarak sponsor olduğumuz Egitio.com projesine destek vermek istiyorum çünkü. İnsanlara Gerçek bilgiyi öğretmek istiyorum. Gerçeklere ulaşıp her algoritmik değişimden sonra sitelerimiz yandı bitti kül oldu demesinler istiyorum. Ben Oğuz. Clicksus’da Kıdemli SEO Uzmanı adı altında 2017 yılında damga vuran değişiklikler için çalışıyorum. Her zaman daha iyisini yapabilecek kapasiteye sahip , hızlı öğrenen , zeki ve biraz egolu birisiyim. Neysem oyumdur her zaman aynıydım ve aynı kalmak istiyorum. En az 3 Yıl daha Türkiye’deyim. Bakalım neleri değiştirebileceğiz ? Neler katabileceğiz ?
You may also like
wordpress-plugin-google-analytics-for-wordpress-600x194
WordPress için popüler Google Eklentileri
hitsaglama
Siteme nasıl hit sağlarım ?

Bir yorum yap!

Yorumunuz*

İsminiz*
Web siteniz