Wordpress Wordpress eklentileri Wordpress kodları

WordPress temanız için demo ekleyin

theme-demo-url

Merhaba arkadaşlar. Bir başka WordPress konumuzla sizler ile beraberiz.Çoğu WordPress tema satış siteleri veyahut tema yapımcıları  temaları ön izlemek  ve kullanıcıların hem temayı görmesi,kurcalaması açısından iyi olacağı gibi öteki bir yandan da alma isteğini yerine getireceği bir demo koymaktadırlar. Peki size bu makalemizde hiç bir kod bilgisi bilmeden bu demoların aynısını sitenizde uygulayabileceksiniz desek ne dersiniz ?

WordPress Demo Bar adlı eklen timiz sayesinde yukarıda yazmış olduğumuz demo gösterme olayını hiç bir kod bilgisi bilmeden uygulayabiliyoruz. Yukarıda vermiş olduğumuz resimdeki gibi sizin için oluşturulmuş özel bir menü göreceksiniz. Bu menü aracılıyla tema satışı yaparken farklı temaları aynı alanda demolarını gösterebilecek ve müşterilerinizi etkilemenin kolay yolunu keşfedeceksiniz.

http://www.example.com/?themedemo=theme-name sizin için default olarak gelecektir.

Görüntülemek istediğiniz temanın adı ile tema-adını(theme-name) değiştirin. URL Tema Demo Bar, bir tema switcher ve kapatma düğmesi ile example.com gösterecektir.WordPress Tema Demo Bar eklentisi temalar dizinden temaların adlarını otomatik olarak alır. Bu sayede sergilemek istemiş olduğunuz demo tasarımları kendiniz kolay bir şekilde seçebilirsiniz.

Ek olarak WordPress Demo Bar adlı eklentinin size sunmuş olduğu bazı ek özelliklerde mevcuttur.

Bilindik 2 ek özelliği vardır.

  1. Download Özelliği
  2. Buy(Satın alma) Özelliği

1- Download özelliği

Özellikle tema indirme sitesi olan arkadaşların işine yarayacak bir özellik olan Download özelliği sayesinde temaya koymuş olduğunuz dizinden Download düğmesine basarak otomatik olarak temayı indirilebilir.

2- Buy(Satın Alma) Özelliği

Bir çok tema sitesi veyahut tema satıcısı arkadaşın aradığı bir özellik sanırsam. Satın alma özelliği sayesinde sizi mail ile bilgilendiriyor ve satın almak isteyen kişi ile görüşebiliyorsunuz.

Aşağıda daha iyi anlayabilmeniz için resimler mevcuttur.

 

 

theme-demo-bar-looks

 

theme-demo-url

KinqCasTLe
Merhabalar Ben Oğuz. Şuanda 20 yaşındayım. Hep hayalini kurduğum bilişim sektöründe çalışmaktayım. Wordpress, Photoshop ve Seo ile yakından ilgili birisiyim. Özellikle Semantik arama mantığı ve LSI mantığını kavramış biriyim :). Google adwords ve Google arama mantığını kavramış ve iyi kelimelerde ilk 3'e kadar getirdiğimiz siteler bulunmakta. Exclusive Creative adı altında bir şirket kurdum ve bu şirkette ki hedefim 2015 yılı içerisinde En iyi SEO firması haline getirmek olacak. Bu zor bir hedef tabi ki. Fakat sağlam çalışmayla ulaşmayı planlıyorum :). İyi Bloglamalar !
You may also like
Wordpress temaları
WordPress temanızı değiştirirken yapmanız gerekenler
digg
WordPress icin En iyi 7 Sosyal Medya Eklentileri

Leave Your Comment

Your Comment*

Your Name*
Your Webpage