WordPress temanız için demo ekleyin

theme-demo-url

Merhaba arkadaşlar. Bir başka WordPress konumuzla sizler ile beraberiz.Çoğu WordPress tema satış siteleri veyahut tema yapımcıları  temaları ön izlemek  ve kullanıcıların hem temayı görmesi,kurcalaması açısından iyi olacağı gibi öteki bir yandan da alma isteğini yerine getireceği bir demo koymaktadırlar. Peki size bu makalemizde hiç bir kod bilgisi bilmeden bu demoların aynısını sitenizde uygulayabileceksiniz desek ne dersiniz ?

WordPress Demo Bar adlı eklen timiz sayesinde yukarıda yazmış olduğumuz demo gösterme olayını hiç bir kod bilgisi bilmeden uygulayabiliyoruz. Yukarıda vermiş olduğumuz resimdeki gibi sizin için oluşturulmuş özel bir menü göreceksiniz. Bu menü aracılıyla tema satışı yaparken farklı temaları aynı alanda demolarını gösterebilecek ve müşterilerinizi etkilemenin kolay yolunu keşfedeceksiniz.

http://www.example.com/?themedemo=theme-name sizin için default olarak gelecektir.

Görüntülemek istediğiniz temanın adı ile tema-adını(theme-name) değiştirin. URL Tema Demo Bar, bir tema switcher ve kapatma düğmesi ile example.com gösterecektir.WordPress Tema Demo Bar eklentisi temalar dizinden temaların adlarını otomatik olarak alır. Bu sayede sergilemek istemiş olduğunuz demo tasarımları kendiniz kolay bir şekilde seçebilirsiniz.

Ek olarak WordPress Demo Bar adlı eklentinin size sunmuş olduğu bazı ek özelliklerde mevcuttur.

Bilindik 2 ek özelliği vardır.

  1. Download Özelliği
  2. Buy(Satın alma) Özelliği

1- Download özelliği

Özellikle tema indirme sitesi olan arkadaşların işine yarayacak bir özellik olan Download özelliği sayesinde temaya koymuş olduğunuz dizinden Download düğmesine basarak otomatik olarak temayı indirilebilir.

2- Buy(Satın Alma) Özelliği

Bir çok tema sitesi veyahut tema satıcısı arkadaşın aradığı bir özellik sanırsam. Satın alma özelliği sayesinde sizi mail ile bilgilendiriyor ve satın almak isteyen kişi ile görüşebiliyorsunuz.

Aşağıda daha iyi anlayabilmeniz için resimler mevcuttur.

 

 

theme-demo-bar-looks

 

theme-demo-url

KinqCasTLe hakkında 564 makale
Adım Oğuzhan İsa. Bir başlangıç gerekiyor değil mi ? Peki ama kim için ? Neden bu kadar emek ? Neden bu kadar çaba diyorsunuz değil mi ? Demeyin diye bunları yazıyorum aslında. Daha önce bir çok siteye Freelance SEO hizmeti verdim. Profesyonellik katmak amacıyla hatta kendi şirketim olan Exclusive Creative’yi kurmuştum. Sonrasında takım ile ilgili problem olduğu için şirketi kapattım. Kıbrıs’ta Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalıştıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapıp Ukrayna’da okumaya karar vermiştim. Teocw’ye ortaklık yaptıktan sonra bu fikrimi daha detaylıca düşünme fırsatım oldu ve gitmemeye karar verdim. Türkiye’de kalıp Clicksus olarak sponsor olduğumuz Egitio.com projesine destek vermek istiyorum çünkü. İnsanlara Gerçek bilgiyi öğretmek istiyorum. Gerçeklere ulaşıp her algoritmik değişimden sonra sitelerimiz yandı bitti kül oldu demesinler istiyorum. Ben Oğuz. Clicksus’da Kıdemli SEO Uzmanı adı altında 2017 yılında damga vuran değişiklikler için çalışıyorum. Her zaman daha iyisini yapabilecek kapasiteye sahip , hızlı öğrenen , zeki ve biraz egolu birisiyim. Bakalım neleri değiştirebileceğiz ? Neler katabileceğiz ?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*