Wordpress Wordpress eklentileri

WordPress Wp touch eklentisi

wptouch-wordpress
0

Merhaba arkadaşlar. Günümüzde mobil teknolojinin ne kadar ileri seviyeye vardığına inanın ben bile inanamıyorum. Artık telefonlarımız ile her şeyi yapabilir hale geldik. Sosyal ağlara girmek , Gazete okumak ve hatta film izlemek bile. Peki ya web sitelerimiz ? Onları mobil uyumlu hale getirdik mi ? Yada herkesin sitesi mobil uyumlu bir site mi ?

Sizlere bu makalemizde Wp-touch nedir ? Nasıl kullanılır ve y86621ararları nedir ? anlatmayı planlıyoruz.

wptouch-wordpress

Wp-Touch nedir ?

 

Wp-Touch, WordPress tabanlı bir eklenti olup sitenizi responsive(mobile uyumlu bir tema) haline getirir. Bu eklenti sayesinde sitenize mobil internet aracılyla giriş yapan bir kişi uygunsuz ve dağınık bir site yerine  daha toplu bir site görecektir emin olabilirsiniz.

 

Wp-Touch nedir nasıl kullanılır ?

 

Wp-Touch eklentisi de diğer WordPress eklentileri gibi yüklenmesi çok basit bir eklentidir. İsterseniz direk ftp adresinizden plugins klasörüne atarsınız isterseniz de Eklenti arama yerine gelip oradan Wp-Touch diye aratarak eklentiyi elde edebilirsiniz. Direk indirme adresi ver kardeşim beni uğraştırma diyenler içinde Buraya tıklayınız diyelim kısaca.

 

Her WordPress altyapısı kullanan sitenin kullanması gereken harika bir eklenti gerçekten.

 

Şimdi sıra Wp-Touch kullanımına geldi. Wp-Touch adlı wordpress eklentisini indirdik ilk önce. Daha sonra eklentimizi panelimizden aktif hale getirdik. Şimdi sıra eklentinin ayarlarını yapmakta.

Wp-Touch, kendisine özel style ve font paketini de içerisinde barındırır. Bu fontlar içerisinden sitenize hangisini yakıştırıyorsanız seçebilirsiniz. Aycıca özel bir bileşene de sahip. Bu bileşen ile sitenize mobil internet ile giriş yapanların resimleri hangi boyutta göreceklerine karar verebiliyorsunuz.

 

Günümüzde özellikle haber sitelerinde wordpress kullanımı son derece sıklaştı. Haber sitelerine mobil internet ile giren milyonlarca insanlar var. Bu eklenti ile içeriğiniz son derece kolay okunmasını ve karışıklıkların engellenmesini sağlayacaksınız.

 

Ayrıca aşağıda sizler için bir kaç görsel ekledik. Bu görseller doğrultusunda eklenti ayarlarınızı yapabilirsiniz. Bir sonraki makalemizde görüşmek üzere.

wptouch

Oğuzhan isa
Adım Oğuzhan İsa. Bir başlangıç gerekiyor değil mi ? Peki ama kim için ? Neden bu kadar emek ? Neden bu kadar çaba diyorsunuz değil mi ? Demeyin diye bunları yazıyorum aslında. Daha önce bir çok siteye Freelance SEO hizmeti verdim. Profesyonellik katmak amacıyla hatta kendi şirketim olan Exclusive Creative’yi kurmuştum. Sonrasında takım ile ilgili problem olduğu için şirketi kapattım. Kıbrıs’ta Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalıştıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapıp Ukrayna’da okumaya karar vermiştim. Teocw’ye ortaklık yaptıktan sonra bu fikrimi daha detaylıca düşünme fırsatım oldu ve gitmemeye karar verdim. Türkiye’de kalıp Clicksus olarak sponsor olduğumuz Egitio.com projesine destek vermek istiyorum çünkü. İnsanlara Gerçek bilgiyi öğretmek istiyorum. Gerçeklere ulaşıp her algoritmik değişimden sonra sitelerimiz yandı bitti kül oldu demesinler istiyorum. Ben Oğuz. Clicksus’da Kıdemli SEO Uzmanı adı altında 2017 yılında damga vuran değişiklikler için çalışıyorum. Her zaman daha iyisini yapabilecek kapasiteye sahip , hızlı öğrenen , zeki ve biraz egolu birisiyim. Neysem oyumdur her zaman aynıydım ve aynı kalmak istiyorum. En az 3 Yıl daha Türkiye’deyim. Bakalım neleri değiştirebileceğiz ? Neler katabileceğiz ?
You may also like
eklenti-eklemek
Kırık Linklerinizi Bu Eklentiyle Güncelleyebilirsiniz
Wordpress
WordPress’te Bulunan Akismet ve Hello Dolly Nedir ?

Bir yorum yap!

Yorumunuz*

İsminiz*
Web siteniz