Wordpress Wordpress eklentileri

WordPress’de gelecek eklentiler!

wordpress

WordPress de, yeni eklentiler dile getireceğini belirten Offical WordPress sayfasında bu eklentiler, web sayfanızı daha iyi yöntemler ve daha kolay şekilde siteniz ile ilgilenmenizi sağlayacaktır. Artık, wordpress kullanımı çok basittir eskisinden daha zor olması yerine daha bir kolay yöntem ile yapabilirsiniz. WordPress de şuan 6000’e yakın bir şekilde,  eklenti bulunmaktadır ve her wordpress sayfasında 6000 tane eklenti kullanımı gerçekten zor bir aşamadır. Yeni, gelecek olan eklentilerden eğer ki bahsedecek olursak Akismet üzerine, bir eklenti gelecektir. Bu eklentinin en büyük amaçlarından bir tanesi olan Spam yorumlarını kontrol etmektedir ve silmektedir. Bazı zamanlar da bu eklenti, spam olmayan yorumları da spam olarak işaretlemektedir WordPress kulananlarının bilgilsine. Google’de Map eklentisi de eklenecektir, kısacası siteniz için artık veritabanı dosyaları ile oynamanıza gerek kalmayacaktır eğer ki, sitenizin bir haritası olmasını istiyorsanız eğer ki bu eklentiyi kurarak siteniz de istediğiniz herhangi bir yere site haritanızı ekleyebilirsiniz. Eğer ki, bloğunuzun iyi bir Seo aşamasından geçerek daha üst seviyeler de gözükmesi için uğraşıyorsanız sizlere önereceğimiz bir diğer eklentilerden olan All in Seo paketi ile yaptığınız aramalar da siteniz daha üst veri tabanlarına ulaşır ve okuyucularınız için de gerçekten büyük bir beklenti olur.  Gerçekten, iyi eklentilere ev sahipliği yapmakta olan WordPress son zamanlar da kullanıcılarının yüzünü güldürmeyi başarmaktadır. Sizler, için de en önemli olarak kurulacak birkaç eklenti bunlardır zira, şuan da piyasa da en çok gözlemde olan eklentiler için belirli bir ücret ödüyorsunuz ve bu ücretleri artık ödemenize gerek kalmayacaktır bunu yapmakta olan WordPress, sizleri birçok masraftan daha kurtarıyor.

KinqCasTLe
Merhabalar Ben Oğuz. Şuanda 20 yaşındayım. Hep hayalini kurduğum bilişim sektöründe çalışmaktayım. Wordpress, Photoshop ve Seo ile yakından ilgili birisiyim. Özellikle Semantik arama mantığı ve LSI mantığını kavramış biriyim :). Google adwords ve Google arama mantığını kavramış ve iyi kelimelerde ilk 3'e kadar getirdiğimiz siteler bulunmakta. Exclusive Creative adı altında bir şirket kurdum ve bu şirkette ki hedefim 2015 yılı içerisinde En iyi SEO firması haline getirmek olacak. Bu zor bir hedef tabi ki. Fakat sağlam çalışmayla ulaşmayı planlıyorum :). İyi Bloglamalar !
You may also like
wordpress-logo
Blog Yazarlığında Uluslararası Bir Boyut
wordpress-facebook
En Yeni Haber Temaları İle Markalaşma Kolaylığı
2 Comments
  • ilan ver Ara 9,2014 at 15:54

    WordPress’de eklentiler zamanla daha kaliteli hal alıyor. Birçok webmasterın vazgeçilmezi olan wordpress’in çalışmalarını ve yeni eklentilerini yakından takip ediyoruz. Umarım bu eklentiler de çok faydalı olacaktır.

  • Ses Bariyeri Ara 9,2014 at 14:36

    Guzel eklentılere Benzıyor Ozellıkle Map ve Akismet .. Umarım daha da guzel Olucak Eklentılerle beraber

Leave Your Comment

Your Comment*

Your Name*
Your Webpage