19 Kasım 2013 WordPress yorum bölümündeki kodları kaldırmak

WordPress’in En İyi 5 Eklentisi

wordpress_plugins

Şüphesiz ki aktif olarak WordPress kullanıyor isek temalar kesinlikle bünyemize yetmemektedir. Bunun yanında, yardımcı olarak birçok eklentiye ihtiyaç duyabilmekteyiz. Özellikle gerçekten çok geniş tasarımlara ve çok geniş özelliklere yer vermek istiyorsak, birden fazla eklenti de işimi görebiliyor, maalesef sadece bir eklenti yeterli gelmeyebiliyor. Genel olarak WordPress’in Codecanyon’da belirtilen en iyi 5 eklentisini şöyle listeleyebiliriz:
UberMenu: Bu eklenti sayesinde WordPress sisteminize istediğiniz gibi bir menü entegre edebilir ve responsive dizaynı sayesinde çok rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Eklenti şu ana kadar tam 23.869 kez satılarak en iyi eklenti olduğunu kanıtlamış. Fiyatı ise 16$’dır. Eklenti genel olarak bilgisayarların yanı sıra, tablet ve telefonlarda da sorunsuz olarak çalışmaktadır.
Royal Slider: WordPress temanızı belirlediniz fakat istediğiniz gibi etkileyici ve güzel görünüme sahip bir slider bulamadınız mı? Bu eklenti gerçekten tam size göre. Fiyatı 20$ olan bu eklenti şu ana kadar tam 16.217 adet satmış. Eklenti sayesinde tam 12 adet farklı slider oluşturabiliyorsunuz, gerçekten mükemmel! Bu sliderın içerisine ise isterseniz html kodu, isterseniz video, isterseniz thumblarınızı yerleştirebilmektesiniz.
Slider Revolution: Yine farklı bir slider eklentisi ile karşınızdayız. Codecanyon fiyatı 15$ olan bu slider eklentisi şu ana kadar tam 15.267 adet satılmış, gerçekten büyük bir rakam. Bu eklenti sayesinde istediğiniz boyutta bir slider oluşturabilirsiniz. Bir diğer özelliği ise HTML5 olarak çalışması ve bu çalışmanın içerisine istediğiniz animasyonu eklemenizdir. HTML5 sayesinde siteniz yorulmadan çok rahat bir şekilde animasyon çalıştırabilecektir.
Visual Composer: WordPress’in şu ana kadar görmüş olduğu en geniş ve en kullanışlı eklentilerden birisi olabilir. Genel olarak anlatmak gerekirse, site içerisine gireceğiniz yazıların içerisine resimden tutun da Facebook Like koduna kadar tam 50 adet farklı seçeneği ekleyebilirsiniz. Böylece yazılarınız çok daha zengin görünecektir.
Quform: Tam 8932 kere satılan ve ücreti 25$ olan bu eklenti ile WordPress siteniz içerisinde istediğiniz gibi formlar oluşturabilirsiniz. Sistem o kadar basit ve kullanışlıdır ki formlarınızıın saniyeler içerisinde oluşturabilirsiniz. Ayrıca sistemin multi-dil desteği de bulunmaktadır.

WordPress’in En İyi 5 Eklentisi” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitenin sunucu alt yapısı Netiyi tarafından karşılanmaktadır. Kaçak bahis - Betkem - Gastecikiz