23 Aralık 2013 wordpress

WordPress’in En İyi 5 Teması

WordPress sistemleri içerisinde tahmin edersiniz ki kullanmamız gereken en önemli şey güzel bir temadır ve gerçekten güzel bir tema bulmak da oldukça zordur. Eğer cebimizde azıcık paramız var ise ve sitemizi güzelleştirmek, para kazanmak için önce para harcamamız gerektiğini bildiğimiz için, güzel bir tema almamız hem sitemizin hem de kazanç tablomuzun yararına olacaktır. Böylelikle sitenize gelen ziyaretçilerinizi rahatlıkla sitede tutabilecek ve web siteniz üzerinde ziyaretçilerinizin daha fazla vakit geçirmesini sağlayabileceksiniz. Temel olarak Themeforest’ta yayımlanan en iyi 5 temayı şöyle listeleyebilmekteyiz:
Avada: bu tema genel olarak beyaz ve yeşil renklerin ağırlıkta olduğu bir temadır ve an itibariyle site içerisinde tam olarak 43.674 kez satılmıştır, yani WordPress kategorisi içerisinde en çok satılan tema olma özelliğini hala korumaktadır. Responsive yani tablet ve telefonlarla %100 uyumlu olan bu temayı genel olarak profesyonel kuruluşlarınızı renklendirmek için kullanabilirsiniz.
U-Design: Bu temamız ise Themeforest tarafından 32.972 kez satılarak en çok satılan ikinci tema olma özelliğine sahiptir. Responsive dizayna sahiptir, tablet ve telefonlarla %100 uyumlu olarak çalışmaktadır. Bunun yanında SEO optimizesi, Destek forumu oluşturma, birden fazla dil ile birlikte kullanma ve “Woo-Commerce” denilen WordPress alışveriş sistemi ile %100 uyumlu olarak çalışmaktadır.

wordpress
Karma: Wordress’in en çok tercih edilen üçüncü temasıdır. An itibariyle 16.463 adet bu temadan satılmıştır. Genel olarak temadan bahsetmek gerekirse, profesyonel bir işiniz varsa ve sektörel bir site düşünüyorsanız bu temaya sahip olmanız son derece kararlı olacaktır.
King Size: 14.074 adet ile WordPress’in en çok satılan dördüncü temasıdır. Genel olarak bahsetmek gerekirse, arkaplan özelliği bu temada kullanılmıştır. Yani site içerisine girdiğinizde sizi bir menü ve bunun arkasında tam olarak yayılmış bir resim karşılar. Görsel olarak son derece güzel ve etkileyici bir temadır.

wordpress
Enfold: WordPress’in en çok satılan responsive temalarından birisidir. An itibariyle 13.997 kişi tarafından satın alınarak ne kadar güzel bir tema olduğunu kanıtlamıştır. Birden fazla slayt gösterimi, seo optimizasyonu, bir sürü kısayollar ile birlikte WordPress’e kolayca entegre edilebilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitenin sunucu alt yapısı Netiyi tarafından karşılanmaktadır. Kaçak bahis - Betkem - Gastecikiz