Wordpress Wordpress temaları

WordPress’in En İyi 5 Teması

wordpress
0

WordPress sistemleri içerisinde tahmin edersiniz ki kullanmamız gereken en önemli şey güzel bir temadır ve gerçekten güzel bir tema bulmak da oldukça zordur. Eğer cebimizde azıcık paramız var ise ve sitemizi güzelleştirmek, para kazanmak için önce para harcamamız gerektiğini bildiğimiz için, güzel bir tema almamız hem sitemizin hem de kazanç tablomuzun yararına olacaktır. Böylelikle sitenize gelen ziyaretçilerinizi rahatlıkla sitede tutabilecek ve web siteniz üzerinde ziyaretçilerinizin daha fazla vakit geçirmesini sağlayabileceksiniz. Temel olarak Themeforest’ta yayımlanan en iyi 5 temayı şöyle listeleyebilmekteyiz:
Avada: bu tema genel olarak beyaz ve yeşil renklerin ağırlıkta olduğu bir temadır ve an itibariyle site içerisinde tam olarak 43.674 kez satılmıştır, yani WordPress kategorisi içerisinde en çok satılan tema olma özelliğini hala korumaktadır. Responsive yani tablet ve telefonlarla %100 uyumlu olan bu temayı genel olarak profesyonel kuruluşlarınızı renklendirmek için kullanabilirsiniz.
U-Design: Bu temamız ise Themeforest tarafından 32.972 kez satılarak en çok satılan ikinci tema olma özelliğine sahiptir. Responsive dizayna sahiptir, tablet ve telefonlarla %100 uyumlu olarak çalışmaktadır. Bunun yanında SEO optimizesi, Destek forumu oluşturma, birden fazla dil ile birlikte kullanma ve “Woo-Commerce” denilen WordPress alışveriş sistemi ile %100 uyumlu olarak çalışmaktadır.

wordpress
Karma: Wordress’in en çok tercih edilen üçüncü temasıdır. An itibariyle 16.463 adet bu temadan satılmıştır. Genel olarak temadan bahsetmek gerekirse, profesyonel bir işiniz varsa ve sektörel bir site düşünüyorsanız bu temaya sahip olmanız son derece kararlı olacaktır.
King Size: 14.074 adet ile WordPress’in en çok satılan dördüncü temasıdır. Genel olarak bahsetmek gerekirse, arkaplan özelliği bu temada kullanılmıştır. Yani site içerisine girdiğinizde sizi bir menü ve bunun arkasında tam olarak yayılmış bir resim karşılar. Görsel olarak son derece güzel ve etkileyici bir temadır.

wordpress
Enfold: WordPress’in en çok satılan responsive temalarından birisidir. An itibariyle 13.997 kişi tarafından satın alınarak ne kadar güzel bir tema olduğunu kanıtlamıştır. Birden fazla slayt gösterimi, seo optimizasyonu, bir sürü kısayollar ile birlikte WordPress’e kolayca entegre edilebilir.

Oğuzhan isa
Adım Oğuzhan İsa. Bir başlangıç gerekiyor değil mi ? Peki ama kim için ? Neden bu kadar emek ? Neden bu kadar çaba diyorsunuz değil mi ? Demeyin diye bunları yazıyorum aslında. Daha önce bir çok siteye Freelance SEO hizmeti verdim. Profesyonellik katmak amacıyla hatta kendi şirketim olan Exclusive Creative’yi kurmuştum. Sonrasında takım ile ilgili problem olduğu için şirketi kapattım. Kıbrıs’ta Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalıştıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapıp Ukrayna’da okumaya karar vermiştim. Teocw’ye ortaklık yaptıktan sonra bu fikrimi daha detaylıca düşünme fırsatım oldu ve gitmemeye karar verdim. Türkiye’de kalıp Clicksus olarak sponsor olduğumuz Egitio.com projesine destek vermek istiyorum çünkü. İnsanlara Gerçek bilgiyi öğretmek istiyorum. Gerçeklere ulaşıp her algoritmik değişimden sonra sitelerimiz yandı bitti kül oldu demesinler istiyorum. Ben Oğuz. Clicksus’da Kıdemli SEO Uzmanı adı altında 2017 yılında damga vuran değişiklikler için çalışıyorum. Her zaman daha iyisini yapabilecek kapasiteye sahip , hızlı öğrenen , zeki ve biraz egolu birisiyim. Neysem oyumdur her zaman aynıydım ve aynı kalmak istiyorum. En az 3 Yıl daha Türkiye’deyim. Bakalım neleri değiştirebileceğiz ? Neler katabileceğiz ?
You may also like
wordpressadminbargizleme
WordPress 3.8 tek sütun pano geri getirmek
WordPress otomatik öne çıkarılan görsel atama

Bir yorum yap!

Yorumunuz*

İsminiz*
Web siteniz