Android

World at Arms Android oyunu

World at Arms Android

World at Arms AndroidMerhaba arkadaşlar !

Bu gün size çok başarılı bir strateji oyunu tanıtacağım.

Fakat bu oyun diğer strateji oyunlarından bir çok farkı var ki buda oynanabirlik için çok önemli faktörler.

İlk olarak oyunun yapımcısını söylemek gerekirse bir çok oyun sever insanın bildiği bir firma yani “Gameloft” firması oyunu yaptı.

Oyunun amacına hemen geçmek istiyorum. Oyunun amacı stratejimizi kullanarak düşmanlarımızı mahvetmek.

 

Oyunda görsel efekler çok iyi ki ilk başta dediğim gibi başka oyunlara nazaran değişik özellikleri var diye. İşte en önemli özelliği bu. Oyunu oynayınca farkına varırsınız görsel efekler gerçekten çok iyi.

Oyunda bir çok yerde savaşabiliriz. Bazen boş bir arazi bazense şehirler.

Oyunu bitirmek o kadar da kolay değil çünkü oyunu bitirmek için 75 farklı seviyede görev bitirmemiz gerek. Bu bence oldukça zor :).

KinqCasTLe
Merhabalar Ben Oğuz. Şuanda 20 yaşındayım. Hep hayalini kurduğum bilişim sektöründe çalışmaktayım. Wordpress, Photoshop ve Seo ile yakından ilgili birisiyim. Özellikle Semantik arama mantığı ve LSI mantığını kavramış biriyim :). Google adwords ve Google arama mantığını kavramış ve iyi kelimelerde ilk 3'e kadar getirdiğimiz siteler bulunmakta. Exclusive Creative adı altında bir şirket kurdum ve bu şirkette ki hedefim 2015 yılı içerisinde En iyi SEO firması haline getirmek olacak. Bu zor bir hedef tabi ki. Fakat sağlam çalışmayla ulaşmayı planlıyorum :). İyi Bloglamalar !
You may also like
Samsung Galaxy Note 2 N700 Andoid 4.4.2 Rom Yükleme
Android Telefonlarınızı Korumak İçin Uygulamalar

Leave Your Comment

Your Comment*

Your Name*
Your Webpage