Android

World at Arms Android oyunu

World at Arms Android
0

World at Arms AndroidMerhaba arkadaşlar !

Bu gün size çok başarılı bir strateji oyunu tanıtacağım.

Fakat bu oyun diğer strateji oyunlarından bir çok farkı var ki buda oynanabirlik için çok önemli faktörler.

İlk olarak oyunun yapımcısını söylemek gerekirse bir çok oyun sever insanın bildiği bir firma yani “Gameloft” firması oyunu yaptı.

Oyunun amacına hemen geçmek istiyorum. Oyunun amacı stratejimizi kullanarak düşmanlarımızı mahvetmek.

 

Oyunda görsel efekler çok iyi ki ilk başta dediğim gibi başka oyunlara nazaran değişik özellikleri var diye. İşte en önemli özelliği bu. Oyunu oynayınca farkına varırsınız görsel efekler gerçekten çok iyi.

Oyunda bir çok yerde savaşabiliriz. Bazen boş bir arazi bazense şehirler.

Oyunu bitirmek o kadar da kolay değil çünkü oyunu bitirmek için 75 farklı seviyede görev bitirmemiz gerek. Bu bence oldukça zor :).

Oğuzhan isa
Adım Oğuzhan İsa. Bir başlangıç gerekiyor değil mi ? Peki ama kim için ? Neden bu kadar emek ? Neden bu kadar çaba diyorsunuz değil mi ? Demeyin diye bunları yazıyorum aslında. Daha önce bir çok siteye Freelance SEO hizmeti verdim. Profesyonellik katmak amacıyla hatta kendi şirketim olan Exclusive Creative’yi kurmuştum. Sonrasında takım ile ilgili problem olduğu için şirketi kapattım. Kıbrıs’ta Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalıştıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapıp Ukrayna’da okumaya karar vermiştim. Teocw’ye ortaklık yaptıktan sonra bu fikrimi daha detaylıca düşünme fırsatım oldu ve gitmemeye karar verdim. Türkiye’de kalıp Clicksus olarak sponsor olduğumuz Egitio.com projesine destek vermek istiyorum çünkü. İnsanlara Gerçek bilgiyi öğretmek istiyorum. Gerçeklere ulaşıp her algoritmik değişimden sonra sitelerimiz yandı bitti kül oldu demesinler istiyorum. Ben Oğuz. Clicksus’da Kıdemli SEO Uzmanı adı altında 2017 yılında damga vuran değişiklikler için çalışıyorum. Her zaman daha iyisini yapabilecek kapasiteye sahip , hızlı öğrenen , zeki ve biraz egolu birisiyim. Neysem oyumdur her zaman aynıydım ve aynı kalmak istiyorum. En az 3 Yıl daha Türkiye’deyim. Bakalım neleri değiştirebileceğiz ? Neler katabileceğiz ?
You may also like
Blog Sahiplerinin Tercih Ettiği En Ünlü Ve Popüler İphone Ve Blackberry Uygulamaları
fruit-600x480
Fruit Shoot Android Oyun İncelemesi

Bir yorum yap!

Yorumunuz*

İsminiz*
Web siteniz