Ben

Yangın Merdivenleri

yangın merdiveni
0

Yangın Merdivenlerimiz.

ZGrup Yangın Merdivenleri olarak Uzmanlık alanımız doğrultusunda yaptığımız işlerin başında geliyor Yangın Merdivenleri. Bina dışı Özellikle Silindir merdivenler olmak üzere, düz basamaklı, çarpraz ve Askı yangın merdivenleri ile siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Özellikle belediyelerin belirlemiş olduğu yönetmeliklere uygun olarak (Basamak Mesafi, kat sayısı, yükseklik ve Kullanılan Malzeme) Merdivenler üretmekteyiz. Keşif ve diğer tüm hizmetler tarafımızdan yapılmaktadır.

Çelik, Demir ve Konstrüksiyondan da üretim yapabilmekteyiz.

Değişik Merdiven Çeşitlerimize göz atabilirsiniz.

Kaynak : Yangın Merdiveni

Oğuzhan isa
Adım Oğuzhan İsa. Bir başlangıç gerekiyor değil mi ? Peki ama kim için ? Neden bu kadar emek ? Neden bu kadar çaba diyorsunuz değil mi ? Demeyin diye bunları yazıyorum aslında. Daha önce bir çok siteye Freelance SEO hizmeti verdim. Profesyonellik katmak amacıyla hatta kendi şirketim olan Exclusive Creative’yi kurmuştum. Sonrasında takım ile ilgili problem olduğu için şirketi kapattım. Kıbrıs’ta Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalıştıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapıp Ukrayna’da okumaya karar vermiştim. Teocw’ye ortaklık yaptıktan sonra bu fikrimi daha detaylıca düşünme fırsatım oldu ve gitmemeye karar verdim. Türkiye’de kalıp Clicksus olarak sponsor olduğumuz Egitio.com projesine destek vermek istiyorum çünkü. İnsanlara Gerçek bilgiyi öğretmek istiyorum. Gerçeklere ulaşıp her algoritmik değişimden sonra sitelerimiz yandı bitti kül oldu demesinler istiyorum. Ben Oğuz. Clicksus’da Kıdemli SEO Uzmanı adı altında 2017 yılında damga vuran değişiklikler için çalışıyorum. Her zaman daha iyisini yapabilecek kapasiteye sahip , hızlı öğrenen , zeki ve biraz egolu birisiyim. Neysem oyumdur her zaman aynıydım ve aynı kalmak istiyorum. En az 3 Yıl daha Türkiye’deyim. Bakalım neleri değiştirebileceğiz ? Neler katabileceğiz ?
You may also like
dracula-untold-drakula-tarihdeki-yalanlar-646
Dracula Başlangıç filmi inceleme
Vazgeçemediğim Programlar

Bir yorum yap!

Yorumunuz*

İsminiz*
Web siteniz