Ben

Yangın Merdivenleri

yangın merdiveni

Yangın Merdivenlerimiz.

ZGrup Yangın Merdivenleri olarak Uzmanlık alanımız doğrultusunda yaptığımız işlerin başında geliyor Yangın Merdivenleri. Bina dışı Özellikle Silindir merdivenler olmak üzere, düz basamaklı, çarpraz ve Askı yangın merdivenleri ile siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Özellikle belediyelerin belirlemiş olduğu yönetmeliklere uygun olarak (Basamak Mesafi, kat sayısı, yükseklik ve Kullanılan Malzeme) Merdivenler üretmekteyiz. Keşif ve diğer tüm hizmetler tarafımızdan yapılmaktadır.

Çelik, Demir ve Konstrüksiyondan da üretim yapabilmekteyiz.

Değişik Merdiven Çeşitlerimize göz atabilirsiniz.

Kaynak : Yangın Merdiveni

KinqCasTLe
Merhabalar Ben Oğuz. Şuanda 20 yaşındayım. Hep hayalini kurduğum bilişim sektöründe çalışmaktayım. Wordpress, Photoshop ve Seo ile yakından ilgili birisiyim. Özellikle Semantik arama mantığı ve LSI mantığını kavramış biriyim :). Google adwords ve Google arama mantığını kavramış ve iyi kelimelerde ilk 3'e kadar getirdiğimiz siteler bulunmakta. Exclusive Creative adı altında bir şirket kurdum ve bu şirkette ki hedefim 2015 yılı içerisinde En iyi SEO firması haline getirmek olacak. Bu zor bir hedef tabi ki. Fakat sağlam çalışmayla ulaşmayı planlıyorum :). İyi Bloglamalar !
You may also like
aslapesetme
Asla Pes Etme!
Geleceğe Bir Işık; Ataşehir Arçelik Servisi
2 Comments
  • Kişisel Solaryum Cihazı May 11,2015 at 14:11

    bu konu çok önemli kaliteli bir şey yaptırmak lazım

  • fixplant Nis 27,2015 at 16:44

    çok güzel bir paylaşım gerçekten de ellerinize kollarınıza sağlık

Leave Your Comment

Your Comment*

Your Name*
Your Webpage