İnternet Dünyası Sosyal Medya

Yeteneklerinizi geliştirin ve hayallerinize ulaşın

ruyalarınızıgerceklestirin
0

Merhaba arkadaşlar.Yeteneklerinizi geliştirin ve hayallerinize ulaşın adlı bir yazı yazmayı uygun gördüm bugün. Neden diye soracaksınız. Yani ben sorardım. Şimdi bu adam niye böyle şeyler yazmış ne ifade etmek istiyor diye sorardım. Heyecana kapılmayın hemen size harika tavsiyeler vereceğim.

Hepimiz gelecek için hayalleri ve umutları var. Hayatınızda keşkelere yer bırakmayın. Onun yerine Tecrübe oldu bak ! diyebilmelisiniz. Gezegendeki her bir kişiye verilen yetenek ve beceriler vardır.  Gerçi ben yeteneğimi tam olarak keşfetme sem de böyle bir gerçek var. Peki neden bu yeteneklerimizi geliştirmek yerine olduğumuz yerde sayıyoruz ?

Aslında, gerçeği söylemek gerekirse çoğu kişi yeteneğinden haberi bile yok ! Sadece keşfedeceği anı bekliyor. Benim içimde yanıp sönen bir programcı aşkı olsa da şuan daha yeni yeni kavrayabiliyorum bazı şeyleri. Oysa ki başta yeteneğimi keşfedip üzerine gitseydim şuanda daha iyi bir yerde olabilirdim.

ruyalarınızıgerceklestirin

Öncelikle kendinize hakim olmayı öğrenmelisiniz. Nerede duracağınızı bilmeli ve aynı zamanda nerede konuşacağınızı da. Yeteneğinizi geliştirmenin bir yolu da kitap okumaktır. Kitap okumak, insanı öyle diyarlara ve bilinmeyen yerlere götürür ki inanın kendiniz bile inanamazsınız.

Sevgi en büyük yeteneğimizdir !

Bu yeteneğimizi iyi yönde kullanırsak kişisel gelişimimiz için büyük bir rol oynayabiliriz. Hoş ne kadar sevgilimiz ve benzeri bir manita durumu olmasa da Mutlu sayılırım :). Mutlulukta insana ilham verir. İlhamda en büyük yetenek kaynağı olarak gösterilebilir. Biliyorum konuyu nereden nereye bağladım ama ne yapayım abi benim tarzım bu 🙂 . Herkes gibi olmayın ! Kendi yolunuzu çizin. Görüyorum adam bir blog açmış ismi kişisel ! Takip listeme ekleyeyim diyorum bakalım ne yazıyor. Adam 1-2 gün kendinden şeyler paylaşıyor ve benim de hoşuma gidiyor. Rss takip listeme ekliyorum. Ertesi gün birde ne göreyim. Kişisel blog da adam teknoloji ürünü haberi paylaşmış. Belki diyorum kendisi incelemiştir satın filan almıştır yani. Ama bakıyorum gerçekten düşündüğüm gibi haberi paylaşmış. Hatta kendide yazmamış ki abi direk teknoloji sitelerinin birinden alıntı yapmış. Şimdi bu adam içinde saklı olan yeteneğini çıkartabilir mi ? Bence hayır !

İlham kaynağınızı keşfedin !

Bazı insanların ilham kaynağı gerçekten çok ilginç olabiliyor. İlham kaynağı iguana olan insan tanıyorum mesela 🙂 . En son 250 TL’ye satıyordu kendisi . Artık bir kez daha tıraş olmaya gittiğimde bakacağım iguana orada duruyor mu 🙂 .

Yeteneğinizi geliştirmek sizin elinizde bunu unutmayın . Biliyorum yazının bütünlüğü biraz bozuk gözüküyor olabilir 🙂 . Ama sizde bizden birisiniz oluyor arada sırada böyle konudan konuya atladığım :). Yeteneklerinizi geliştirin her daim gidebileceğiniz kadar ileriye gidin !

Oğuzhan isa
Adım Oğuzhan İsa. Bir başlangıç gerekiyor değil mi ? Peki ama kim için ? Neden bu kadar emek ? Neden bu kadar çaba diyorsunuz değil mi ? Demeyin diye bunları yazıyorum aslında. Daha önce bir çok siteye Freelance SEO hizmeti verdim. Profesyonellik katmak amacıyla hatta kendi şirketim olan Exclusive Creative’yi kurmuştum. Sonrasında takım ile ilgili problem olduğu için şirketi kapattım. Kıbrıs’ta Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalıştıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapıp Ukrayna’da okumaya karar vermiştim. Teocw’ye ortaklık yaptıktan sonra bu fikrimi daha detaylıca düşünme fırsatım oldu ve gitmemeye karar verdim. Türkiye’de kalıp Clicksus olarak sponsor olduğumuz Egitio.com projesine destek vermek istiyorum çünkü. İnsanlara Gerçek bilgiyi öğretmek istiyorum. Gerçeklere ulaşıp her algoritmik değişimden sonra sitelerimiz yandı bitti kül oldu demesinler istiyorum. Ben Oğuz. Clicksus’da Kıdemli SEO Uzmanı adı altında 2017 yılında damga vuran değişiklikler için çalışıyorum. Her zaman daha iyisini yapabilecek kapasiteye sahip , hızlı öğrenen , zeki ve biraz egolu birisiyim. Neysem oyumdur her zaman aynıydım ve aynı kalmak istiyorum. En az 3 Yıl daha Türkiye’deyim. Bakalım neleri değiştirebileceğiz ? Neler katabileceğiz ?
You may also like
photoshoplego
Adobe Photoshop Lego
Logo
Kara Para Aşk 5.Bölüm

Bir yorum yap!

Yorumunuz*

İsminiz*
Web siteniz