İnternet Dünyası

youtube panoramik video teknolojisi geliyor

youtube

youtube

Merhaba arkadaşlar,

youtube panoramik video teknolojisi haberi ile adeta dünyayı salladı!

360 derece videoları izlenme hizmetine başlayacağını duyuran Youtube, teknoloji de yeni bir çağır açmaya hazırlanıyor.

Sizce bu özelliğin gelmesinin yararları ve zararları nelerdir ? youtube neden böyle bir şey çıkartmak istemiş olabilir ?

KinqCasTLe
Merhabalar Ben Oğuz. Şuanda 20 yaşındayım. Hep hayalini kurduğum bilişim sektöründe çalışmaktayım. Wordpress, Photoshop ve Seo ile yakından ilgili birisiyim. Özellikle Semantik arama mantığı ve LSI mantığını kavramış biriyim :). Google adwords ve Google arama mantığını kavramış ve iyi kelimelerde ilk 3'e kadar getirdiğimiz siteler bulunmakta. Exclusive Creative adı altında bir şirket kurdum ve bu şirkette ki hedefim 2015 yılı içerisinde En iyi SEO firması haline getirmek olacak. Bu zor bir hedef tabi ki. Fakat sağlam çalışmayla ulaşmayı planlıyorum :). İyi Bloglamalar !
You may also like
renkli-camasir-makineleri
Günümüz Çamaşır Makineleri
may_inspiration23_08
Haftalık Web & Mobil Yaratıcılık siteleri #2
9 Comments
 • sorgula hesapla Oca 31,2015 at 21:47

  Son yıllarda gelişen teknolojiler ile birlikte youtube de internet teknolojisini sıcağı sıcağına sistemine entegre ediyor. Bakalım entegre teknoloji nasıl olacak sabırsızlıkla bekliyoruz.

 • TipAdam Oca 23,2015 at 13:26

  Muhteşem bir gelişim gerçekten. Adamlar sürekli yeniliklerle geliyor ve asla bileklerinin bükülemeyeceğini gösterir nitelikte işler yapıyorlar. Özellikle panoramik fotoğraftan sonra bir de video teknolojisinin gelmesi, gerçekten efsane!

 • saraylezzeti Oca 14,2015 at 09:22

  hkikaten panaromik videoyu ilk hollywood sahnelerinde özellikle matrixde izlediğimde bir gün bu teknolojini video yer sağlayıcıların kullanıcılarına vereceğini düşünmüştüm gerçek oldu

 • Acıma, Sezai Oca 13,2015 at 04:22

  Google’ın bir de panoramik fotoğraf özelliğinin ardından bir de böyle bi atak yapması bekleniliyordu. Ama videolarda nasıl olacak çok merak ediyorum.

 • Şafak Sever Oca 13,2015 at 00:59

  Oldukça ilginç bir uygulama olacak merakla bekliyorum youtube den teşekkürler.

 • Ahmet Oca 12,2015 at 23:13

  bence birçok kişi için gereksiz. tabi faydalanacak olan birçok kişi var var fakat daha iyi düşünceyle daha büyük bir kitleye yenilik getirebilirdi.

 • Bilal Can Oca 12,2015 at 18:14

  youtube geniş bir pazar ve gelen yeniliklerle kullanıcıyı da tatmin ediyor baya

 • Serkan Oca 12,2015 at 17:06

  Tam olarak anlamadım nasıl bi özellik geliyormuş?

 • Ramiz TAYFUR Oca 12,2015 at 17:02

  Herifler her geçen gün kendini geliştiriyorda bi biz arpa boyu yol ilerleyemiyoruz. Youtube pazarı hakkında bilgin varmı paşam. Spam yada özgün içerikle kazanç sağlamaya çalıştınmı hiç?

Leave Your Comment

Your Comment*

Your Name*
Your Webpage