12 Ocak 2015 youtube

youtube panoramik video teknolojisi geliyor

youtube

Merhaba arkadaşlar,

youtube panoramik video teknolojisi haberi ile adeta dünyayı salladı!

360 derece videoları izlenme hizmetine başlayacağını duyuran Youtube, teknoloji de yeni bir çağır açmaya hazırlanıyor.

Sizce bu özelliğin gelmesinin yararları ve zararları nelerdir ? youtube neden böyle bir şey çıkartmak istemiş olabilir ?

youtube panoramik video teknolojisi geliyor” için 9 yorum

  1. Herifler her geçen gün kendini geliştiriyorda bi biz arpa boyu yol ilerleyemiyoruz. Youtube pazarı hakkında bilgin varmı paşam. Spam yada özgün içerikle kazanç sağlamaya çalıştınmı hiç?

  2. bence birçok kişi için gereksiz. tabi faydalanacak olan birçok kişi var var fakat daha iyi düşünceyle daha büyük bir kitleye yenilik getirebilirdi.

  3. Google’ın bir de panoramik fotoğraf özelliğinin ardından bir de böyle bi atak yapması bekleniliyordu. Ama videolarda nasıl olacak çok merak ediyorum.

  4. hkikaten panaromik videoyu ilk hollywood sahnelerinde özellikle matrixde izlediğimde bir gün bu teknolojini video yer sağlayıcıların kullanıcılarına vereceğini düşünmüştüm gerçek oldu

  5. Muhteşem bir gelişim gerçekten. Adamlar sürekli yeniliklerle geliyor ve asla bileklerinin bükülemeyeceğini gösterir nitelikte işler yapıyorlar. Özellikle panoramik fotoğraftan sonra bir de video teknolojisinin gelmesi, gerçekten efsane!

  6. Son yıllarda gelişen teknolojiler ile birlikte youtube de internet teknolojisini sıcağı sıcağına sistemine entegre ediyor. Bakalım entegre teknoloji nasıl olacak sabırsızlıkla bekliyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitenin sunucu alt yapısı Netiyi tarafından karşılanmaktadır. Kaçak bahis - Betkem - Gastecikiz