Merhaba arkadaşlar. Sizler için harika bir yazı yazacağım :). Bu yazımda tam 600-620 arası ücretsiz tasarım paylaşacağım. Bu tasarımları güle güle kullanın şimdiden :). Hepsi ücretsiz ve wordpress alt yapısına uygun tasarımlardır. Bu tasarımları şimdiden güle güle kullanın diyelim :). Ücretsiz WordPress tema veya Ücretsiz WordPress temalar indirmek için doğru makaleyi okuyorsunuz :).

Revera

Revera

Revera Bootstrap 3 çerçeveye dayalı ücretsiz bir prim wordpress tema. Bu paketlenmiş tüm önyükleme iyilik ile bir duyarlı wordpress teması. Tema WordPress 3.6 hazır.

 Demo Canlı İndir

BlackRiders WordPress Tema

BlackRiders WordPress Tema

WordPress için Siyah Rider Tema basit ve logolar, intro metinler ve arka plan gibi Tema Seçenekleri Paneli tarafından tweaked olabilir özelleştirme seçenekleri çok güzel. Siyah Rider Tema beş widgetized alanları (altbilgi kenar çubuğunda iki, üç) ve özellikli görüntüleri (Mesajları ve sayfalar için galeri mesajları ve özel başlık görüntüler için küçük) destekler.

 Demo Canlı İndir

WP opulus

WP opulus

WP opulus modern, son derece özelleştirilebilir ve duyarlı (mobil-dostu) HTML5 ve sitenin renkleri, frontpage düzeni, başlıkları, sayfa şablonları, yazı tipleri, ve çok daha fazlası değiştirmenize olanak sağlar CSS3 WordPress teması!

 Demo Canlı İndir

Sinapp

Sinapp

Bu mobil uygulamalar geliştirmek için güçlü bir online web varlığı korumak için çok önemlidir. Sinapp WordPress tema size bu konuda yardımcı olacaktır, kendi uygulamaları teşvik etmek amacıyla ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

 Demo Canlı İndir

Çok Amaçlı – Duyarlı WordPress Tema

Çok Amaçlı - Duyarlı WordPress Tema

Çok amaçlı 100% Duyarlı, Son derece özelleştirilebilir, Sınırsız renk düzenleri ve SEO Dostu kurumsal blog gibi web sitesinin herhangi bir türü için uygun olacaktır Twitter Bootstrap kullanarak Tema,, e-ticaret, kişisel ya da başka bir türüdür. Bu tema cihazlar her türlü ile web sitenize adapte yapacak olan.

 Demo Canlı İndir

Boemia – En İyi WordPress E-ticaret Tema

Boemia - En İyi WordPress E-ticaret Tema

Boemia duyarlı tasarımı ile temiz ve brandable tema. Bu, güçlü bir eklenti, çok yönlü ve zengin WordPress dükkanın oluşturulmasını sağlar Woo Ticaret, düzen seçeneklerinden bin ve ihtiyaçlarınıza takip ederek alışveriş özelleştirmek için bir çok özellik istihdam etmektedir.

 Demo Canlı İndir

Xcelance Ücretsiz WordPress Duyarlı Tema

Xcelance Ücretsiz WordPress Duyarlı Tema

Bu tema istisnai Duyarlı WordPress Tema olduğunu. Ana güzel bir renk kombinasyonu, çekici kullan, mükemmel bir aralık onun duyarlı yeteneklerini koruyarak. Simgelerin kullanımı hem de iyi ise Tipografi sanat durumudur. Sosyal ağ paylaşımı, büyük bir altbilgi.

 Demo Canlı İndir

Ücretsiz Fundler crowdfunding WordPress Tema

Ücretsiz Fundler crowdfunding WordPress Tema

Fundler, ücretsiz olarak indirmek ve dakika sadece birkaç kendi crowdfunding sitesi başlayabilirsiniz bir crowdfunding prim WordPress tema.

 Demo Canlı İndir

Ato WordPress Tema

Ato WordPress Tema

Ato WordPress Tema serin bir metin tabanlı wordpress teması. Bu tema gerçekten serin ve ışık düzeni ve tema seçenekleri çok şey var. Eğer isterseniz bir başlık görüntü ve başlık giriş metni içerebilir. Ato tüm wordpress yazılan türlerini destekler ve kullanımı gerçekten çok kolay.

 Demo Canlı İndir

Quora

Quora

Quora ücretsiz bir prim WordPress teması. Bu görüntüler özellikli bir WordPress 3 + özel menü gibi özellikleri ile hazır tema vardır, widgetized kenar çubuğu vb Tema da bir seçenek paneli ile birlikte gelir. Temanın ana özelleştirilebilir bir jQuery içerik kaydırıcı vardır.

 Demo Canlı İndir

Iş

İş tasarımı ve işlevselliği ihtiyaçlarını karşılamak hedeflenmektedir enfes ve profesyonel tema. Şablon gibi arama motorları tarafından sitenizin yüksek arama ve görünür hale getirecek kaymak değişen etkileri, kaymak hız ve hatta gecikme, sosyal düğmeleri ve SEO gibi kaymak ayarları gibi pek çok özellikleri ile sağlanır.

 Demo Canlı İndir

Magnifique

Magnifique

Magnifique blogcular için en az duyarlı WordPress teması. Tekrar temelleri geri dön.Kenar çubuğunu, widget’lar veya karmaşık ayarlar için gerek yok. Sadece blog.

 Demo Canlı İndir

StormMusic

StormMusic

StormMusic müzik hakkında blog için inanılmaz bir ücretsiz bir WordPress teması, mükemmel bir çözümdür. Tema iki kenar çubuğunu, dikey menü, kaymak, özel aletler ve diğer güçlü özellikleri çok üzerine inşa için büyük bir üs sağlamak ile birlikte gelir.

 Demo Canlı İndir

FourKnot

FourKnot

FourKnot bir olan 4 Sütunlar Duyarlı HTML5 WordPress Tema . Bu WP Tema 600 + Google Webfonts, sınırsız özel renk seçimi, reklam seçenekleri, özellikli sürgü, kenar çubuğu kategori özellikli, sosyal bağlantılar ve düğme ve özellikleri yerleşik çok daha fazla teslim içerir.

 Demo Canlı İndir

Bohriumous

Bohriumous

Bohriumous WordPress tema Kategoriler ve Giriş Bölüm Seçme bir jQuery Slayt olan bir temiz ve minimalist bir dergi WordPress tema vardır.

 Demo Canlı İndir

Açıklık

Açıklık

Clarity, aynı zamanda yığılmayı hissi kaçınarak içerik ton gösteren işini iyi yapıyor, şık ve modern dergisi tema. Temiz tasarım öğeleri ve sıkı bir ızgara tema okumak için bir zevk organize bir düzen verir. Clarity tasarım cep telefonları ve daha sezgisel tarama deneyimi için tablet adapte olacak, yani aynı zamanda tam duyarlı.

 Demo Canlı İndir

Güzellik & Clean

Güzellik & Clean

Ücretsiz Temiz ve Minimal WordPress Tema.

 Demo Canlı İndir

STRAIGHTLINE

STRAIGHTLINE

STRAIGHTLINE bir 2 sütun WordPress İsteğe bağlı / Yönetici Paneli ile teması, özel sayfası, tam genişliği sayfa ve özel yazıdır. Için uygun iş WordPress siteleri .

 Demo Canlı İndir

ComboMag

ComboMag

ComboMag bir dergi tarzı ücretsiz duyarlı WordPress Temalar. Bu wptemplate yerleşik olan web sitenizin başlığı, navigasyon, kenar çubuğu ve altbilgi için renk seçenekleri. Günümüzde birçok web sitesi geliştirme Özel Web Fonts popüler kullanımı ile, bu wptemplate da seçim için 600 + Google Web Fontları vardı.

 Demo Canlı İndir

Danko

Danko

Danko WordPress Tema yardım kuruluşları için idealdir. Bu yardım için fon odaklanmıştır. Mümkün olduğu kadar iyi yapmak için ücretsiz tema kullanın.

 Demo Canlı İndir

Photopaper

Photopaper

Bu basit ve zarif WordPress şablonu fotoğraf portföyü blog için mükemmel bir çözümdür. Photopaper, diğer temalar gibi, ziyaretçilerinizin onların arkadaşları ile blogunuzu paylaşmak için yardımcı olacaktır Paylaşılan Bar ile birlikte gelir.

 Demo Canlı İndir

Minimable

Minimable

Bootstrap dayalı bir ücretsiz wordpress tema. Minimable, wordpress blog için tasarlanmıştır sadece bir kez daha, gösteriyor.

 Demo Canlı İndir

Yüksek

Yüksek

Yüksek WordPress blog için en iyi şık ve temiz temalarından biridir. Bu güzel tasarımlar vardır. Bu inanılmaz blog oluşturmak için izin güçlü işlevler içerir. Paralaks etkisi ziyaretçiler için web sitenizi çekici hale getirmek için size yardımcı olacaktır.

 Demo Canlı İndir

Redcore

Redcore

Redcore MagPress.com bir 3 sütun sabit genişlik WordPress teması. Bu WordPress şablonu, seçkin içerik kaydırıcı ile birlikte kenar çubuğu, Adsense hazır, üzerinde kategoriler heyecan besleme ve sosyal düğmeleri yerleşik ve daha birçok özellikli.

 Demo Canlı İndir

Kisa haberler

Kisa haberler

Kisa haberler İsteğe bağlı / Yönetici Paneli, site haritası, tam genişliği sayfa ve özel yazı ile bir 2 sütun WordPress teması. Uygun haber WordPress siteleri .

 Demo Canlı İndir

Dengesizlik 2

Dengesizlik 2

Dengesizlik 2 çekici bir blog, portföy ya da online dergi için WordPress tabanlı web sitesi döner. Minimalist bir dokunuş ile sıkı modern tarzda tasarlanan bu ücretsiz şablon. Dengesizlik 2 kolayca taze web-dergi veya blog yapabilirsiniz. Modern esnek özellikleri ve düzeni Dengesizlik 2 nedeniyle hemen hemen her projeye uygun ve ziyaretçilerinizin kayıtsız kalmayacak.

 Demo Canlı İndir

Gündoğumu

Gündoğumu

Pub ve Restoranlar için ücretsiz Duyarlı WordPress Tema.

 Demo Canlı İndir

WORKALITY LITE

WORKALITY LITE

Ücretsiz Duyarlı WordPress Portföy Tema. Yaratıcı insanlar ve kurumlar için tam duyarlı portföy tema. Bu 4 farklı küçük boyutu türleri ve duyarlı düzeni ile portföy görüntülemek için harika bir yoldur. Ve tamamen ücretsiz!

 Demo Canlı İndir

Sakin WordPress Tema

Sakin WordPress Tema

Serene sonrası format desteği ile gerçekten güzel bir blog tema. Tasarımın zerafeti, basit ve geniş tasarım kaynaklanmaktadır. Tema Tarama, taze bir nefes gibi gelen her yeni yazılan gözleri ve aklında kolay.

 Demo Canlı İndir

Divan

Divan

Divan WordPress blog için en iyi şık ve temiz temalarından biridir. İyi görünümlü ve içerik herhangi bir tür kullanılabilir tasarımlar vardır. Bu inanılmaz blog oluşturmanıza olanak sağlar güçlü işlevler içerir.

 Demo Canlı İndir

WereTech

WereTech

WereTech bir 3 sütun Mavi ve Kırmızı için Duyarlı HTML5 WordPress TemplateTeknoloji ve Sosyal Medya özellikli makale bölümünde, unlimted renkler ve MagPress.com tarafından 500 + Google web yazı tipleri seçim sürümü ile.

 Demo Canlı İndir

WP Yıldönümü

WP Yıldönümü

WordPress Yıldönümü Tema çeşitli düzen seçenekleri ile teması klasik bir türüdür.Sadece Web üzerinde bu kadar büyük bir fark yarattı mürettebat için takdir göstermek için özel bir “Teşekkür ederim WordPress” ile birlikte gelir.

 Demo Canlı İndir

TinyPress v1.1

TinyPress v1.1

Ücretsiz WordPress Duyarlı Tema dünyada blogcular için sevgi ile yapılır.

 Demo Canlı İndir

Sezgi

Sezgi

A Free WordPress tema küçük şirketler için hizmet blogging ve vitrine odaklı. Sezgi tamamen ücretsizdir ve resmi WordPress deposundan indirilebilir.

 Demo Canlı İndir

Meeta

Meeta

Meeta basit bir blog tema, ancak birçok premium özellikler, gibi dolu: benzersiz widget, özel şablonlar. Tema tamamen ücretsizdir!

 Demo Canlı İndir

Portre

Portre

Bu basit ve zarif WordPress şablonu fotoğraf portföyü blog için mükemmel bir çözümdür. Portre, diğer temalar gibi, ziyaretçilerinizin onların arkadaşları ile blogunuzu paylaşmak için yardımcı olacaktır Paylaşılan Bar ile birlikte gelir.

 Demo Canlı İndir

PRESSIMO

PRESSIMO

PRESSIMO MagPress tarafından bir ızgara haber dergisi WordPress Tema olduğunu.Bu kullan, bağlantılar renk ve altbilgi renk için sınırsız renk seçeneği dahili ile gelen tam özellikli WordPress Tema olduğunu.

 Demo Canlı İndir

Respo Tema

Respo Tema

Respo temiz, şık ve özelleştirilebilir tasarımı ile inanılmaz bir WordPress teması. Tema presonal bloglar ve / veya çevrimiçi dergi için uygundur. Bu ziyaretçilerinizin ekran boyutuna onun düzeni adapte duyarlı tema vardır. Bu tema için sürgü bu ipad veya iphone gibi mobil cihazda süper şık çalışır, yani çok duyarlı.

 Demo Canlı İndir

FrameMarket

FrameMarket

Nihai MarketPress tema WordPress e-ticaret için görsel mükemmellik getiriyor.framemarket sadece bir WordPress e-ticaret teması daha – bu online mağaza her boyutu özelleştirmek için gerekli araçları sağlar tam teşekküllü Ana Tema çözümdür.Kendi WordPress e-Ticaret tema oluşturmak için özgürlüğüne sahip kadar iyi.

 Demo Canlı İndir

Ince yapılı

Ince yapılı

Ince yapılı profesyonel blog, portföy ya da hatta çarpıcı fotoğraf için mükemmel şık minimal tasarıma sahip bir dikkatle el işi duyarlı WordPress teması. Tema marka uyum sağlam özelleştirme özellikleri sağlarken yeni profesyonel varlığı için önünü kaygan modern bir estetik sergiliyor.

 Demo Canlı İndir

Başucu

Başucu

Kabartmak hakkında olmayan bloglar ve dergiler için tasarlanmış bir cevap tema.Zenith birden düzen seçenekleri, özel menüler, entegre Gravity Formu stilleri ve özel sayfa şablonları vardır.

 Demo Canlı İndir

Kâğıt

Kâğıt

Kağıt kendine özgü bir tarzı WordPress Tema, bu temanın basit, karakter arka plan ve karakter skeçler iki harf kullanımı gibi okul kağıt kullanımıdır.

 Demo Canlı İndir

NewOld

NewOld

NewOld kişisel WordPress blog için en iyi şık ve temiz temalarından biridir. Bu güzel tasarımlar vardır. Bu gelişmiş özellikleri ile birlikte geliyor, kod düzenleme olmadan tema değişiklik yapmanızı sağlar.

 Demo Canlı İndir

Şekillendirici Helix – II – Ücretsiz WordPress Tema

Şekillendirici Helix - II - Ücretsiz WordPress Tema

Şablon genişliği ve boyutları üzerinde daha fazla kontrol için 12 ızgara düzeni kullanmak için ilk. Yepyeni Slayt modülü, 13 genişletilebilir modül pozisyonları, basit resim galerisi modülü, özel hata ve çevrimdışı sayfası ve RTL dil desteği de mevcut.

 Demo Canlı İndir

Prim: Ücretsiz WordPress Tema

Prim: Ücretsiz WordPress Tema

Prim içeriği zarif, basit ve temiz tasarım, vurgudur. Bu tema özel menü, özel bir arka plan ile desteklenmektedir, özel başlık, kenar çubuğu Widget, resim, tema seçenekleri, güzel tipografi ve sayfalama özellikleri yerleşik özellikli.

 İndir

Soltare

Soltare

Soltare MagPress tarafından temiz ve özelleştirmek için kolay Duyarlı Düz WordPress Tema olduğunu. Soltare, iş, kişisel, sosyal medya ve pazarlama gibi niş bloglar için idealdir. Duyarlı tasarımı ile, herhangi bir cihaz üzerinde çarpıcı görünecektir – bir geniş ekran monitör bir cep telefonu için.

 Demo Canlı İndir

Photopia

Photopia

‘Photopia’ bir fotoğrafçı rüya gibi! Son olarak kullanıcıların gerçekten gerçekten çarpıcı bir boyutta içerik deneyimi sağlayan bir WordPress Tema. Maceracı için, photopia bile büyük güzel görüntüleri ile ilham galerileri, kişisel bloglar, hatta yorum portalları için kullanılabilir!

 Demo Canlı İndir

Duyarlı Tema

Duyarlı Tema

Web sitesi tasarımı Duyarlı Tema parçası haline getirin, veya otomatik olarak herhangi bir ekran çözünürlüğü veya cihaza uyum sağlayan bir mobil dostu Tema için geçerli bir yükseltme.

 Demo Canlı İndir

Hücre WordPress Tema

Hücre WordPress Tema

Hücre iş veya portföy web siteleri için değil, aynı zamanda projenin başka tür için uygun bir minimal ve zarif bir ücretsiz bir WordPress teması. Hücre SEO optimize edilmiş olup, yerinde optimizasyon en son trendleri ve en iyi uygulamaları takip eder.Tasarım çok zarif ve yaratıcı ve özelleştirmek için de çok kolaydır.

 İndir

Fontana

Fontana

Fontana insanlar aslında içerik okumanızı sağlar WordPress blog için temiz bir tema.Duyarlı düzeni, post küçük destek ve daha fazlası.

 Demo Canlı İndir

Designfolio

Designfolio

Creatives.Designfolio için duyarlı portföy tema duyarlı kaymak ve portföy içerir ve mükemmel şekilde ölçekler bir bilgisayar veya mobil cihazda herhangi bir boyut ekrana sığacak şekilde.

 Demo Canlı İndir

Lezzetli Basit

Lezzetli Basit

‘Lezzetli Basit’ mmminimal dayalı prim blog ve portföy WordPress Tema olduğunu.Bu tema 20000 indirme üzerinden alınan ve Dergiler 2011 üst ücretsiz WordPress temaları Smashing yer olan ‘Sadece lezzetli’ WordPress Tema prim sürümüdür.

 Demo Canlı İndir

Ari

Ari

Ari temiz, minimalist tasarımı ile ücretsiz bir WordPress teması. Tema farklı tarayıcı boyutları ve mobil cihazlar (tablet adet veya modern akıllı telefonlar) için optimize edilmiş bir duyarlı bir düzen vardır. Ari en küçük bloglar ya da kişisel blog için uygun bir kullanımı kolay, esnek blog tema.

 Demo Canlı İndir

GameClub

GameClub

GameClub kişisel web sayfaları için güzel bir WordPress teması. Bu özel aletler, geri bildirim formu, kaymak, video destekleyen ve diğer birçok gibi kullanışlı özellikleri çok karmaşık bir wordpress temaları olduğunu.

 Demo Canlı İndir

Farad: Ücretsiz WordPress Tema

Farad: Ücretsiz WordPress Tema

Farad yaratıcı ajansları, yaratıcı portföyleri, serbest veya herhangi bir amaç için mükemmel bir temiz, yaratıcı, zengin özellikli ve güçlü çok amaçlı tema.

 İndir

Papaz

Papaz

Papaz cesur renkler ve minimal bir tasarım ile WordPress sitesi için harika bir dergi tema. Özellikleri şunlardır: duyarlı düzeni, post küçük destek, dişli yorumlar, ve daha fazlası.

 Demo Canlı İndir

Mandora

Mandora

Mandora sınırsız renk seçenekleri ve yerleşik Google Webfonts seçimi ile 2 sütun Gazete Dergi WordPress Tema olduğunu. MagPress bu WP Tema seçtiğiniz göre tema başlığı, kenar çubuğu, altbilgi ve bağlantılar renk değiştirme yeteneği vardı.

 Demo Canlı İndir

Gridly Folio WordPress Tema

Gridly Folio WordPress Tema

Grafik tasarımcıları ya da fotoğrafçılar için ücretsiz bir minimum ve duyarlı portföy tema idealdir.

 Demo Canlı İndir

DW Minion

DW Minion

DW Minion basit ve temiz bir WordPress blog Tema olduğunu. Bu tema içerik en gösteriş ise az ve basit bir blog için amaçlayan tasarlanmıştır. DW Minion duyarlı tasarım destekler ve her zaman her yerde istediğiniz blog için çok mutluyuz. Sosyal paylaşım odaklı ve çeşitli yazılan biçimleri desteklenir.

 Demo Canlı İndir

Fashionista

Fashionista

Moda tutkunları zarif bir şekilde içerik vitrin basit ve temiz bir WordPress teması.

 Demo Canlı İndir

CORP duyarlı WordPress tema

CORP duyarlı WordPress tema

CORP, kesinlikle özelliklere sahiptir temiz ve çok yönlü tema. Bu GT3 Temalar tarafından tasarlanmıştır. Basit ızgara düzeni üzerinde içerik asmak için ideal bir çerçeve sağlar. Tema WordPress 3.6.1 kadar test edilmiştir

 İndir

Yoko

Yoko

Yoko modern üç sütun blog tema. Bir duyarlı düzeni tablet adet ve modern akıllı telefonlar (düzeni konulu görülüyor ekran boyutuna bağlı olarak iki ya da tek sütun düzeni geçer) gibi mobil cihazlar için tema optimize eder.

 Demo Canlı İndir

Tuğla

Tuğla

Tuğla kişisel web sayfaları için güzel bir WordPress teması. Bu özel aletler, geri bildirim formu, kaymak, video destekleyen ve diğer birçok gibi kullanışlı özellikleri çok karmaşık bir wordpress temaları olduğunu.

 Demo Canlı İndir

Blogblaze

Blogblaze

Blogblaze MagPress.com tarafından 2 sütun Duyarlı WordPress teması. Bu tema HTML5/CSS, birden çok yazı tipi ve renkleri seçenekleri destekler. Ayrıca içerik kaydırıcı ve kategoriler, Adsense hazır, vb özellikli vardır

 Demo Canlı İndir

İskelet WordPress Tema

İskelet WordPress Tema

İskelet Basit Temalar basit bir, duyarlı (video) tema. Bu tema isterseniz, size diğer WordPress temaları bazı denemenizi öneririz.

 Demo Canlı İndir

Çerçeveli

Çerçeveli

Web2feel.com bir photoblog wordpress tema Çerçeveli. Bir fotoğrafçı ya da sadece çevrimiçi fotoğraf vitrin istiyorsanız bu ideal bir tema. Çerçeveli fotoğrafçılar veya grafik profesyonelleri için güçlü bir portföy olarak görev yapacak.

 Demo Canlı İndir

Temel

Temel

Kendi tasarımcı böylece Temel tema amacı, bir başlangıç ​​tema vermektir. Eğer Themify seçeneği panelini kullanarak kendi perferences ile temasını özelleştirmek, böylece sadece temel düzenini stil içerir. Düzeni tamamen duyarlı.

 Demo Canlı İndir

Portafolio Ücretsiz Duyarlı Portföy WordPress Tema

Portafolio Ücretsiz Duyarlı Portföy WordPress Tema

Bu harika ücretsiz tema akılda portföy siteleri ile oluşturulan ama aynı zamanda harika bir iş tema ya da basit bir blog tema için yapar oldu. Az düzeni tüm işinize odaklanmak ve ne kadar büyük bunu hem fotoğrafçılar hem de amatörler için mükemmel bir seçenek yapıyoruz koyar.

 Demo Canlı İndir

MoviePoster

MoviePoster

MoviePoster WordPress tema sinema web sitesi için mükemmel bir temelidir. Idari paneli, özel aletler, ilgili mesajlar ve diğer güçlü özellikleri üzerine inşa için büyük bir üs sağlamak çok göz alıcı kullanımı kolay.

 Demo Canlı İndir

Phileum

Phileum

Phileum 3 Sütunlar Dergisi Mobil Duyarlı WordPress Tema olduğunu. Hafif pantone renk paleti gerçekten güzel bir akış kullanın. Bu WP Tema Google Web Fontları gelen Yazı Seçimleri sınırsız vardı.

 Demo Canlı İndir

Customizr

Customizr

Twitter Bootstrap çerçeve üzerine HTML5 ve CSS3 ile inşa özelleştirmek için kolay bir ücretsiz duyarlı WordPress tema,,. Temiz tasarım web sitesinin herhangi bir türü için kullanılabilir: kurumsal, portföy, iş, blog, vb, bir deri seçin takvim, sosyal ağ profilleri kurmak ve bitirdiniz!

 Demo Canlı İndir

zeeFlow WordPress Tema

zeeFlow WordPress Tema

zeeFlow için tasarlanmış temiz ve düzgün bir WordPress teması dergisi layouted web siteleri . Teması tamamen duyarlı ve akıllı telefonlar kadar büyük ekranlarından herhangi bir cihaz üzerinde harika görünüyor. Bu destekler büyük bir dergi ön sayfasında şablonu ile birlikte gelir özellikli yazılan kaymak ve birkaç kategori posta kutusu .

 Demo Canlı İndir

kuzgun

kuzgun

Birden fazla ana sayfa düzenleri, 300 × 250 adet, 125 × 125 adet ile Duyarlı WordPress dergisi teması, 2 renk şemaları / derileri, tam genişliği sayfa şablonu, özellikli mesajları, toplumsal simgeler, dişli yorum ve Widget dahil olmak üzere 2 sayfa düzenleri kullanıma hazır premade destekler.

 Demo Canlı İndir

EURODOM

EURODOM

EURODOM moda web sitesi için basit, ama güçlü bir WordPress teması. Bu şık ve temiz bir tasarıma sahiptir ve gelişmiş özellikleri ile birlikte geliyor, kod düzenleme olmadan tema değişiklik yapmanızı sağlar.

 Demo Canlı İndir

Newszeplin

Newszeplin

Newszeplin MagPress.com bir 3 sütun esnek genişliği WordPress teması. Bu Duyarlı WordPress şablonu destek HTML5/CSS3, sınırsız renk ve yazı tipi seçenekleri, içerik, özellikli kategoriler, Adsense hazır ve daha birçok özellikli.

 Demo Canlı İndir

Avantaj

Avantaj

Vantage esnek bir çok amaçlı bir tema. Bu gücü duyarlı sayfa düzenleri, büyük ve güzel bir sürgü için MetaSlider ve online satış için WooCommerce Page Builder gibi bazı güçlü eklentileri ile sıkı entegrasyon yatıyor. Bir işletme site, portföy veya online mağaza başlatmak için kullanın.

 Demo Canlı İndir

Adamos Tema

Adamos Tema

Adamos Tema tam genişliği, tam duyarlı, son derece özelleştirilebilir ücretsiz WordPress Tema olduğunu. Bu temalar mükemmel özellikleri kendi logo, başlık, özellikli alanları ve çok daha eklemek için yeteneği vardır. Adamos WordPress tema web sitesi her türlü ihtiyaçlarına uygun olabilir mükemmel bir ücretsiz tema.

 Demo Canlı İndir

Sportif Tema

Sportif Tema

Sportif tam duyarlı, son derece özelleştirilebilir ücretsiz WordPress Tema olduğunu.Bu temalar mükemmel özellikleri 4 renk düzeni seçenekleri, şablon sayfa seçenekleri ve kendi logo, arka plan, başlık, sosyal medya bağlantıları ve çok daha eklemek için yeteneği vardır. Sportif WordPress konu spor takımının web siteniz için mükemmel bir ücretsiz tema.

 Demo Canlı İndir

DesignBlog

DesignBlog

DesignBlog kişisel web sitesi için WordPress tema arayanlar için mükemmel bir seçimdir. Bu destekler ve özel aletler, açılan menüler, javascript slayt ve diğer yararlı özellikleri çok gelir.

 Demo Canlı İndir

Kobeto

Kobeto

Kobeto MagPress.com tarafından temiz bir az Duyarlı WordPress teması. Bu WP tema CSS3/HTML5, tema seçenekleri, özellikli kaymak, özellikli kategoriler, Adsense hazır, vb destekler

 Demo Canlı İndir

VisitPress

VisitPress

VisitPress kolay özelleştirilebilir WordPress blog tema. Bu herhangi bir cihaz üzerinde kolay görüntüleme için izin veren bir tam duyarlı bir tema.

 Demo Canlı İndir

İsviçre

İsviçre

WordPress için minimalist, duyarlı web tasarım teması.

 Demo Canlı İndir

Sosyal Awkward

Sosyal Awkward

Bir duyarlı CSS3 ve HTML5 medya tema. Web sosyal başkalarıyla etkileşim sürekli değişen bir yerdir. Bu Web üzerinde kim temsil eden bir tema gerekir. Tema tamamen üçüncü taraf sosyal medya sitelerinden kendine barındırılan medya (resim, ses, video) ve medya görüntülemek için yüklenir.

 Demo Canlı İndir

SimpleDesign

SimpleDesign

SimpleDesign içerik herhangi bir türü için güzel bir WordPress teması. Bu özel aletler, geri bildirim formu, kaymak, video destekleyen ve diğer birçok gibi kullanışlı özellikleri çok karmaşık bir wordpress temaları olduğunu.

 Demo Canlı İndir

Robotik

Robotik

Robotik MagPress.com bir 3 sütun Duyarlı WordPress teması. Bu WP tema içerik kaydırıcı, özellikli kategoriler, Adsense hazır, vb özellikli vardır

 Demo Canlı İndir

Kutlamak

Kutlamak

Kutlayın Hibrid Çekirdek çerçeve üzerine inşa edilmiş bir duyarlı duvar düzeni WordPress tema vardır. Resimler, tasarımlar, video, sanat ve diğer yaratıcı iş olarak duvar düzeni ile büyük bir içerik vitrin mükemmel bir tema. Duyarlı duvar düzeni, post biçimleri, özel arka plan ve başlık, tema düzeni seçenekleri, çeviri-hazır, çok daha fazla Hybrid Çekirdek awesomeness sahip.

Demo Canlıindir

Düz WP – Ücretsiz Duyarlı WordPress Tema

Düz WP - Ücretsiz Duyarlı WordPress Tema

Bir duyarlı, mobil ilk ana tema Hibrid Çekirdek üzerine inşa.

 Demo Canlı İndir

Karalama – temiz ve ücretsiz WordPress blog tema

Karalama - temiz ve ücretsiz WordPress blog tema

Karalama ücretsiz bir WordPress blog tema. Karalama temiz tasarım, 4 yazılan biçimleri (standart, alıntı, bağlantı ve görüntü), geniş bir admin paneli ve SEO dostu HTML5 kodu vardır. Karalama tüm blogger ve yazar için bir perfekt ücretsiz WordPress blog tema.

 Demo Canlı İndir

ForChildren

ForChildren

ForChildren çocuklar hakkında web sitesi için inanılmaz bir ücretsiz bir WordPress teması, mükemmel bir çözümdür. Tema kolay kullanımlı yönetim paneli ve konfigürasyonları üzerine inşa için büyük bir üs sağlamak çok gelir.

 Demo Canlı İndir

Goldeck

Goldeck

Goldeck MagPress.com bir 3 sütun Duyarlı WordPress teması. Bu HTML5/CSS WordPress şablonu içerik ve kategoriler, Adsense hazır, vb özellikli vardır

 Demo Canlı İndir

Spasalon

Spasalon

SPA SALON ve çoklu nav menüler, sağ kenar çubuğu kullanan iş GÜZELLİK SALON tipi, için duyarlı tema Slider Seçme ve Güzel tasarlanmış ana sayfa tüm seçenek paneli ile yönetmek.

 Demo Canlı İndir

Mesocolumn – WordPress için Toplum ve E-Ticaret Tema

Mesocolumn - WordPress için Toplum ve E-Ticaret Tema

Mesocolumn WordPress için bir blog, dergi, toplum ve e-ticaret teması. Eğer bir blog tarzı düzeni ya da ana için özellikli kategori dergisi ızgara düzeni seçebilirsiniz. Tema modern bir tarayıcı için semantik HTML5 ve CSS3 ile inşa edilmiştir.

 Demo Canlı İndir

Sueva

Sueva

Sueva ücretsiz duyarlı temiz ve kurumsal tumblelog WordPress Tema olduğunu.Tema Firefox, Chrome, Safari, Opera ve Internet Explorer 8, 9 ve 10 gibi tüm modern tarayıcılarda desteklemek ve HTML5 ve CSS3 gibi en modern teknolojileri kullanır.

 Demo Canlı İndir

Maruz kalma

Maruz kalma

Pozlama fotoğraf hakkında site için mükemmel bir çözümdür. Bu WordPress tema destekler ve özel aletler, açılan menüler, javascript slayt ve diğer yararlı özellikleri çok gelir.

 Demo Canlı İndir

Eduos

Eduos

Eduos MagPress.com tarafından 2 sütun HTML5/CSS3 Duyarlı WordPress teması. Bu WordPress şablonu özellikli kaymak, özellikli kategoriler, Adsense hazır, vb

 Demo Canlı İndir

Voobis

Voobis

Tema Firefox, Chrome, Safari, Opera ve Internet Explorer 8, 9 ve 10 gibi tüm modern tarayıcılarda destekler. Tamamen duyarlı düzeni, sitenizi akıllı telefon, tablet ve bilgisayar gibi tüm cihaz çözünürlükleri için adapte olacaktır.

 Demo Canlı İndir

SketchMini Ücretsiz Duyarlı WordPress Tema

SketchMini Ücretsiz Duyarlı WordPress Tema

SketchMini bir GPL ile kullanmak için Ücretsiz bir Duyarlı WordPress Tema olduğunu.SketchMini tema mevcut özelliklerinden yararlanmak için büyük özellikleri ve harika arka uç var. Bu SketchMini tema kullanmak için uzman olmak gerekmez. SketchMini herhangi büyük bir web sitesi oluşturmak için büyük bir üs tema olarak hareket edebilir.

 Demo Canlı İndir

My World Çim ve Çiğ ile

My World Çim ve Çiğ ile

Ücretsiz temiz ve yaratıcı WordPress tema myThem.es tarafından geliştirilmiştir.Tema özellikleri: özel renkler, özel bir arka plan, yazılan biçimleri, inşaat şablon altında, özel şablonlar, özel logo, özel favicon; ek aletler: sosyal, ilgili mesajlar, bülten, flickr, post meta ve sonrası kategoriler.

 Demo Canlı İndir

Şık

Şık

Şık kişisel blog için mükemmel bir çözümdür. Bu WordPress tema destekler ve özel aletler, açılan menüler, javascript slayt ve diğer yararlı özellikleri çok gelir.

 Demo Canlı İndir

Weaverie

Weaverie

Weaverie MagPress.com tarafından 2 sütun ışık turkuaz HTML5/CSS3 Duyarlı WordPress teması. Bu WP tema kaymak ve kategoriler, Adsense hazır, vb özellikli vardır

 Demo Canlı İndir

Koğuş

Koğuş

Ward, Gridiculous klişe dayalı hafif ve tamamen duyarlı HTML5 tema ile gerçekten eşsiz bir tasarım oluşturun. Kendi arka plan, sayfa düzeni, sitesi genişliği ve daha eklemek için customizer Yeni Tema Seçenekleri kullanın.

 Demo Canlı İndir

Terrifico

Terrifico

Terrifico herhangi bir cihaz üzerinde mükemmel görünen bir temiz, esnek ve tam duyarlı WordPress teması. Tema gibi müthiş bir çok özellik ile paketlenmiş: tam duyarlı tasarımı, gelişmiş yönetim paneli, süper kolay kurulum ve kurulum, kutulu ve geniş düzeni, özel bir arka plan, özel logo ve favicon, blog yazısı biçimleri, e-ticaret desteği seçim WooCommerce ve üzeri daha çok.

 Demo Canlı İndir

Snaps

Snaps

Snaps portre görüntüler ve galeriler vitrine için mükemmel WordPress için ücretsiz bir portföy tema.

 Demo Canlı İndir

CinemaPlanet

CinemaPlanet

CinemaPlanet WordPress tema sinema web sitesi için mükemmel bir temelidir. Idari paneli, özel aletler, ilgili mesajlar ve diğer güçlü özellikleri üzerine inşa için büyük bir üs sağlamak çok göz alıcı kullanımı kolay.

 Demo Canlı İndir

Pinkster

Pinkster

Pinkster MagPress.com bir 3 sütun sabit genişlik WordPress teması. Bu WP tema içerik kaydırıcı ve özellikli kategoriler, Adsense hazır, vb özellikli vardır

 Demo Canlı İndir

Dergisi Stil

Dergisi Stil

Dergisi Stil Tema SEO Optmize tema tefriş mobil ve masaüstü ya da başka bir cihaza adapte Tüm özellikleri ile kişisel ve bussiness için en iyi WordPress tarzı dergisi tema.

 Demo Canlı İndir

Meraklısı

Meraklısı

Meraklısı 4 sütunlu bir karanlık, duyarlı tema. Tema blogunuzda alıntılar, özel menüler ve küçük resimler görüntüler. Bu tema Yeni başlayanlardan bir uzmana blogging kaynağı.

 Demo Canlı İndir

Ağaç

Ağaç

Ağaç WordPress tema 4 sütun ana ve 2 sütun innerpage düzeni vardır. Bu Duyarlı WordPress tema CSS3/HTML5 uyumlu ve kaymak ve kategoriler, Adsense hazır, vb özellikli vardır

 Demo Canlı İndir

Pinboard Ücretsiz WordPress Tema

Pinboard Ücretsiz WordPress Tema

Bir kurnaz ve zarif bir tema gelişmiş bir tema çerçeve ve ızgara sistemi ile güçlendirilmiştir. Resim, fotoğraf galerileri, video ve podcast gibi işleri veya diğer multimedya öğeleri portföy vitrine için idealdir neredeyse sınırsız düzeni seçenekleri ve stil ile.

 Demo Canlı İndir

Spacegame

Spacegame

Spacegame bu idari paneli, özel aletler, kaymak, menüler ve diğer yararlı özellikleri çok kullanımı kolay içerir, muhteşem bir WordPress teması. Tema bir oyun sitesi için geliştirilmiş, ancak kolay isteklerinizi için uyarlayabilirsiniz.

 Demo Canlı İndir

MechCorp

MechCorp

MechCorp MagPress.com tarafından 2 sütun Kurumsal HTML5/CSS3 Duyarlı WordPress teması. Bu WordPress şablonu içerik kaydırıcı, özellikli kategoriler, kenar çubuğu tabber, Adsense hazır, vb özellikli vardır

 Demo Canlı İndir

StrapVert

StrapVert

StrapVert dergi ya da iş odaklı web siteleri gelen seçici tasarımcı / sanatçı / fotoğrafçı için temiz, modern ve zarif bir tema. Bu karmaşık kurulum / endişe seçenekleri karmaşası olmadan sadece hakkında yeterli özelliklere sahip çeki geliyor – en az yapılandırma ile kutunun dışında çalışır.

 Demo Canlı İndir

Oceanix

Oceanix

Oceanix WordPress tema MagPress.com tarafından 2 sütun Duyarlı tema.CSS3/HTML5 destekli WordPress şablonu. Bu WP tema tema seçenekleri, özellikli içerik, Adsense hazır, vs vardır

 Demo Canlı İndir

İkonik Bir – İnanılmaz blog Tema

İkonik Bir - İnanılmaz blog Tema

Simgesel bir piksel mükemmel tipografi ve yanıt ile üstün kaliteli tema ve 95 Pagespeed puan +, simgesel bir içerik yüksek rütbe böylece doğru SEO uygular ve AIOSEO ve Yoast SEO uyumlu olan hız için inşa edilmiştir.

 Demo Canlı İndir

Landis

Landis

Landis / size sizin şaşırtıcı yeni bir web sitesi inşa ediyoruz sırasında kullanıcılara bilgi saklamanızı sağlar Yapım WordPress Tema altında basit bir sayfa İniş olduğunu. Bu WordPress Tema hızlı ve kolay oluyor ne ziyaretçi ve ne zaman site açılacak söyler bir web proje üzerinde bir açılış sayfası oluşturmak için izin verecek.

 Demo Canlı İndir

Grune

Grune

Grune WordPress tema MagPress.com tarafından 2 sütun sabit genişlik WordPress şablonu olduğunu. Bu WP tema özel başlık, özellikli içerik ve kategoriler, Adsense hazır, vs vardır

 Demo Canlı İndir

LoudCloud

LoudCloud

LoudCloud bu idari paneli, özel aletler, kaymak, menüler ve diğer yararlı özellikleri çok kullanımı kolay içerir, muhteşem bir WordPress teması. Bu bir müzik blog şablonu arayanlar için mükemmel bir seçimdir.

 Demo Canlı İndir

Enormoz

Enormoz

Enormoz MagPress.com tarafından 2 sütun Duyarlı WordPress teması. Bu WP tema kaymak ve kategoriler özellikli HTML5/CSS3, özel Tipografi, Adsense hazır ve özellikleri yerleşik daha birçok destekler.

 Demo Canlı İndir

Dikiş

Dikiş

Dikiş özel açılan menüler, özel başlık ve arka plan, birden sonrası biçimleri ve mobil dostu, duyarlı tasarım, tek bir widget alanı desteği ile, soğuk tonlarda bir temiz, modern tema.

 Demo Canlı İndir

Corpo

Corpo

Corpo bir olan duyarlı iş ve portföy kişisel veya kurumsal web sitesi için kullanılabilir tema. Bu kolayca web sitenize yönetmek için, ana sayfada 5 özel widget’lar, 2 menü yerleri ve tema seçenekleri kaymak sahiptir. Corpo da iş vitrin için ek Portföy özel yazı alanı sunuyor.

 Demo Canlı İndir

Parabol

Parabol

Parabol hatta yeni zirvelere tam, duyarlı, temiz ve zarif tasarımı almalarını sağlamak tema ayarları büyük bir ürün yelpazesine ile sizi bekliyor. Tüm metin ve arka plan renkleri, yazı tipi aileleri ve boyutları, saha genişlikleri ve düzenleri: her şeyi düzenleyebilirsiniz.

 Demo Canlı İndir

Geniş ölçüde

Geniş ölçüde

Yaygın WordPress Tema işletmeler, reklamlar, ve hızlı bir şekilde portföy ve tam bir güç içerik yöneticisi ile basit, iyi tasarlanmış bir web sitesi olan konusunda ciddi herkesten yayınlamak isteyenler için mükemmel minimalist tema.

 Demo Canlı İndir

BlackWhite

BlackWhite

Bu basit ve zarif WordPress şablonu fotoğraf portföyü blog için mükemmel bir çözümdür. Black & White, diğer temalar gibi, ziyaretçilerinizin onların arkadaşları ile blogunuzu paylaşmak için yardımcı olacaktır Paylaşılan Bar ile birlikte gelir.

 Demo Canlı İndir

Metronic

Metronic

Metronic MagPress.com tarafından Renkli ve Modern 3 Sütunlar HTML5/CSS3 Duyarlı WordPress Tema olduğunu. Bu WP şablon sınırsız renk seçenekleri ve yazı tipleri seçenek vardı. bu müzik, yazılım, elektrik aksesuarları gibi bir blog niş çalıştırmak herkes için uygundur.

 Demo Canlı İndir

Luminus – Duyarlı WordPress Tema

Luminus - Duyarlı WordPress Tema

Luminus – twitter önyükleme ile inşa Duyarlı WordPress Tema.

 Demo Canlı İndir

Zhao WordPress Tema

Zhao WordPress Tema

Zhao wordpress tema sol uyumlu düzeni, karanlık bir arka plan ve Tumblr tarzı yazılan formatı ile şık bir blog tema. Tema bir başlık görüntü seçeneği ve bir başlık giriş metni sunmaktadır.

 Demo Canlı İndir

Torres

Torres

Torres tek bir sütun, içerik merkezli ücretsiz premium tema. Tema daha fazla önem medya ile daha belirgin içerik sunuyor ile inşa edilmiştir. Büyük özellikli resim sanatçılar, fotoğrafçılar, dergi için uygundur vb tema wordpress 3.6 uyumlu ve tema ana büyük bir flexslider bölümüne sahip. Tema altbilgi 3 farklı widget bölümü oluşur.

 Demo Canlı İndir

Renk

Renk

Ton, biraz serin olanaklar açar onun düzeni basit ve profesyonel ve önceden tanımlanmış renk her eleman, ya da arzu herhangi bir renk dönüşümü mümkün değil bizim renkli tema. Sadece dokunma veya iki ile iş kolunuz için uyarlayabilirsiniz.

 Demo Canlı İndir

Papağan

Papağan

Parrot inanılmaz ücretsiz bir WordPress teması, doğası hakkında blog için mükemmel bir çözümdür. Tema kolay kullanımlı yönetim paneli ve konfigürasyonları üzerine inşa için büyük bir üs sağlamak çok gelir.

 Demo Canlı İndir

Infimag

Infimag

Infimag bir sınırsız renk ve 500 + Google Webfonts seçimi HTML5/CSS3 Duyarlı Dergisi WordPress Tema olduğunu. Bu WordPress şablonu kaymak ve kategoriler, Adsense hazır, vb özellikli vardır

 Demo Canlı İndir

Özel Topluluk

Özel Topluluk

Bir profesyonel özel ile çarpıcı sizin tarafınızdan tasarlanan WordPress tema yaptı.Sadece 1 tıklama ile Duyarlı. Bir sonraki blog, portfolyo sitesi, dergi, sosyal ağ veya alışveriş için hazır. Bu out-of-the-box kullanın ya da en küçük ayrıntıları o kadar özelleştirebilirsiniz. Değil sorun giderme üzerinde, fikirlerinizi üzerinde zaman harcamak.

 Demo Canlı İndir

Erdem – Ücretsiz Tema

Erdem - Ücretsiz Tema

Fazilet tema son derece çok yönlü. ücretsiz bir tema için bu prim seçenekleri ton ile yüklenir. Harika özellikleri ile özelleştirmek ve tam yüklü için çok kolay olduğunu göreceksiniz. Temiz, modern tasarım HTML5 ve CSS3 ile inşa ve tam duyarlı ve mobil dostu olarak Bootstrap gelen güçlü duyarlı çerçeve kullanır.

 Demo Canlı İndir

Frau

Frau

Frau Bu kod, sosyal ağ özellikleri, YouTube ve Flickr entegrasyonu takip edilmesi kolay gibi işlevleri büyük bir çeşitlilik vardır. Bu widgetized kenar çubuğu ve kolay değişiklik için çok yönlü düzeni düzeni değiştirmek için kolay gelir. Bizim kolay kullanımlı Tema Seçenekleri Page yeni sadece birkaç dakika içinde tema, daha fazla dosya düzenlemeleri ve / veya açılır listeleri ve onay kutularını yüzlerce set-up sağlar.

 Demo Canlı İndir

MetroBlog

MetroBlog

MetroBlog WordPress blog için şık ve temiz yaratıcı tema. Tasarımı Windows 8 hayranları blog için mükemmel bir temelidir. Tema destekler ve özel aletler, açılan menüler, javascript slayt ve diğer yararlı özellikleri çok gelir.

 Demo Canlı İndir

Veralium

Veralium

Veralium MagPress.com tarafından 2 sütun modern koyu HTML5/CSS3 Duyarlı WordPress teması. Bu WordPress şablonu içerik kaydırıcı ve kategoriler, Adsense hazır, vb özellikli vardır

 Demo Canlı İndir

Euclides

Euclides

Euclides çevrimiçi öğreticiler yazmak olanlar için mükemmel bir tema. Biz web işçiler konsantre ise, herkes bu tema kullanabilirsiniz. Euclides bir olan ücretsiz bir WordPress teması .

 Demo Canlı İndir

Roentgeniumify

Roentgeniumify

Roentgeniumify WordPress tema fantezi şeritler, pastel renk paleti, özel keskin tipografi ve gıda, el sanatları ve diğer kadınsı niş için mükemmel ızgara dergi düzeni vardır. Roentgeniumify WordPress tema popüler reklam yuvaları inşa-bir özellikli kategori bölümünde,,, son ve yorumlar sekmeli kenar çubuğu aletler ve daha bir çok şey var!

 Demo Canlı İndir

Tema Mesaj

Tema Mesaj

Onun az tipi son derece temiz ve basit, kullanımı ve kurulumu kolay, duvarcılık özelliği vardır. Bu 8 farklı düzenler, kaymak büyük ve küçük çeşitleri ve 9 yumuşak renk stilleri seçim için ve çok daha fazlası vardır …

 Demo Canlı İndir

Kombine

Kombine

Kombine içerik ve widget hazır alanları ton ile dolu geliyor ve bir açık ve okunabilir bir şekilde her şeyi görüntülemek için yönetir. Ayrıca bazı kullanışlı yeni widget’lar, yanı sıra çok sayıda yeni reklam alanları ekledik. Blogunuz için bir özellik zengin Magazin tarzı tema için arıyor varsa, sonra bak!

 Demo Canlı İndir

Stil

Stil

Stil moda web sitesi için basit, ama güçlü bir WordPress teması. Bu şık ve temiz bir tasarıma sahiptir ve gelişmiş özellikleri ile birlikte geliyor, kod düzenleme olmadan tema değişiklik yapmanızı sağlar.

 Demo Canlı İndir

TechVern

TechVern

TechVern MagPress.com bir 3 sütun sabit genişlik HTML5/CSS3 Duyarlı WordPress teması. Bu WP şablon sınırsız renk özellikleri, Nivo kaymak, özellikli kategoriler, Adsense hazır, vb destekler

 Demo Canlı İndir

Şık

Şık

Şık, temiz ve basit ama tema profesyonel, siyah ve beyaz 2 renk şemaları vardır. Bu en iyi iş ve portföy siteleri için uygun, ama aynı zamanda ziyaretçilerin herhangi bir zorluk olmadan anlamak ve yönlendirmek için bu düzen çok kolay vb blog için kullanabilirsiniz.

 Demo Canlı İndir

Görüş

Görüş

Sight modern minimalist tarzı ve Bloglar ve Dergiler için en uygun yapıldı profesyonel bir WordPress teması. Düzen Altın Izgara kullanılarak yapılır ve size bilgi sunumu bir seçenek verir – ızgara görünümünde veya standart blog görünümü.

 Demo Canlı İndir

Zaman

Zaman

Kişisel bloglar için temiz duyarlı tema.

 Demo Canlı İndir

Panoramica

Panoramica

Panoramica mümkün olduğu kadar çok pencere boyutları uyum amacı ile inşa edilmiştir. Bu size hem büyük ve küçük ekranlarda hem de hitap için izin, o muazzam esneklik veren bir tam sıvı bir düzen vardır. Onun parlak portföy ağır her portföy öğe temiz bir slayt gösterisi görüntüleme, görüntülerin kullanımı vurgulamaktadır.

 Demo Canlı İndir

Blog

Blog

Blog WordPress tema harika bir çok amaçlı prim ücretsiz tema. Temiz, basit ama profesyonel ve kurulum kolay, web sitenizin benzersiz ve çarpıcı yapacak 11 fantastik düzenleri varyasyonları ve 11 göz alıcı renk stilleri vardır süper.

 Demo Canlı İndir

MineFun

MineFun

MineFun Minecraft hayranları için mükemmel bir çözümdür. Bu WordPress tema destekler ve özel aletler, açılan menüler, javascript slayt ve diğer yararlı özellikleri çok gelir.

 Demo Canlı İndir

MicoMag

MicoMag

MicoMag WordPress tema MagPress.com bir 3 sütun HTML5/CSS3 Duyarlı WP tema.Bu WP şablon sınırsız renk ve birden fazla düzen seçenekleri destekler, içerik kaydırıcı, özellikli kategoriler, Adsense hazır, vb özellikli

 Demo Canlı İndir

BonPress

BonPress

BonPress mükemmel bir kişisel blog tema. Twitter, Flickr gibi, Mesaj Biçimleri (ses, video) özelliği ve birden fazla Özel Widget’lar ile dolu, blogging eşsiz bir deneyim sunacak.

 Demo Canlı İndir

Zaman Tema

Zaman Tema

Zaman premium tema, güzel profesyonel ve mükemmel özellikleri ile doludur. Bu şaşırtıcı bir görünüm ve his vardır, 2 renk stilleri vardır ve özel, 5 ana sayfaları, 4 blog sayfaları ve bir portföy sayfası, ayrıca özel iletişim sayfası, ve daha birçok özellik 10 düzen stilleri vardır.

 Demo Canlı İndir

Kurumsal hizmetler

Kurumsal hizmetler

Business Services istersen gösteriş ile ilgili tüm – hizmetlerinden ürünlere bu tema her tasarıyı uygun.

 

 Demo Canlı İndir

Mırıltı

Mırıltı

Üfürüm web tasarım ve fotoğraf projeleri vitrine için bir portföy tema. Ayrıca ekip / personel profilleri yönetebilirsiniz. Portföy proje ve ekip üyesi profilleri Üfürüm için özel olarak yapılmış özel eklentileri ile işlenir.

 Demo Canlı İndir

ClubMusic

ClubMusic

ClubMusic kişisel web sayfaları için güzel ücretsiz bir WordPress teması. Bu özel aletler, geri bildirim formu, kaymak, video destekleyen ve diğer birçok gibi kullanışlı özellikleri çok karmaşık bir wordpress temaları olduğunu.

 Demo Canlı İndir

COBERA

COBERA

COBERA henüz diğer süper temiz, basit ve profesyonel WordPress teması, siyah ve beyaz 2 güzel görünümlü renk şemaları vardır, ve 8 farklı düzenleri vardır, Bu en iyi iş, Blogcular, vitrine kurumsal, yaratıcı, ve portföy siteleri için uygun oluyor.Ziyaretçilerinizin herhangi bir zorluk olmadan anlamak ve yönlendirmek için bu düzen çok kolaydır.

 Demo Canlı İndir

Labwork

Labwork

Labwork MagPress.com tarafından temiz ve en az 2 Sütunlar HTML5/CSS3 Duyarlı WordPress Tema olduğunu. Bu WP şablon sınırsız renk seçenekleri ve yazı tipleri seçenek vardı. bu kendi sosyal ağ, sosyal pazarlama ve sosyal toplum başlamak isteyen herkes için uygundur.

 Demo Canlı İndir

Duyarlı Architekt Tema

Duyarlı Architekt Tema

Architekt Ücretsiz WordPress Tema temiz, basit ve benzersizdir. Sizin mimari portföy Bu tema Fantastic Norveç eserleri esinlenilmiştir vitrin tasarımı.

 Demo Canlı İndir

Taze buz – Rresponsive Çok Amaçlı WordPress Tema

Taze buz - Rresponsive Çok Amaçlı WordPress Tema

Twitter Bootstrap kullanarak tam, Duyarlı Temiz ve çok amaçlı tema. Bu tema mobil cihazlar ile web sitenize adapte yapacak olan.

 Demo Canlı İndir

Özellik

Özellik

Bu özellik WordPress tema noktasına bir güzel basit ve temiz düz. Modern tarzı profesyonel ve kurulumu kolay, web sitenizin benzersiz ve çarpıcı hale getirecek 9 fantastik düzenleri varyasyonları ve 2 göz alıcı renk stilleri vardır.

 Demo Canlı İndir

Reslig WordPress Tema

Reslig WordPress Tema

Reslig Bedava Premium WordPress Tema, ızgara düzeni ve büyük bir başlık alanı özelliği ile bir duyarlı fotoğraf ve blog wordpress teması. Karmaşık olmayan ve zarif bir şekilde kendi resimleri sunmak istiyorum fotoğraf tutkunları, kolayca Reslig WordPress Tema aşık olacaktır.

 Demo Canlı İndir

HomePress

HomePress

HomePress iç WordPress blog için en iyi şık ve temiz temalarından biridir. Bu güzel tasarımlar vardır. Bu gelişmiş özellikleri ile birlikte geliyor, kod düzenleme olmadan tema değişiklik yapmanızı sağlar.

 Demo Canlı İndir

Florine

Florine

Florine WordPress tema MagPress.com tarafından 2 sütun sabit genişliği WP şablondur. Bu WP tema içerik kaydırıcı ve özellikli kategoriler, Adsense hazır, vb özellikli vardır

 Demo Canlı İndir

Reco Tema

Reco Tema

Reco esnek bir ücretsiz prim WordPress tema değil, temiz ve modern bir hissediyorum ile benzersizdir, web sitenize uyacak şekilde kolayca özelleştirebilirsiniz., Bu çarpıcı görünüm ve his vardır güzel bir renk tarzı vardır ve 2 site düzeni özel iletişim sayfası stilleri, ve çok daha fazla özellik vardır, bu güzel özelliklere sahip.

 Demo Canlı İndir

BigFoot

BigFoot

Büyük, kalın, güzel tam ekran slaytlar, bir sunum görüntülemek için etkili bir yol tarafından oluşur sayfaları oluşturun. Portföy ve Resim Galerisi düzeni varyasyonları ile sınıf ile işinizi ve fotoğrafları sergileyin.

 Demo Canlı İndir

UTurn

UTurn

UTurn karanlık bir tonda ücretsiz prim WordPress tema. Bu görüntüler özellikli bir WordPress 3 + özel menü gibi özellikleri ile hazır tema vardır, widgetized altbilgi vb Tema da bir seçenek paneli ile birlikte gelir. Temanın ana özelleştirilebilir bir jQuery içerik kaydırıcı ve özellikli video bölümü vardır. Bu tema, video bloglar vb oyun bloglar için uygun olacaktır

 Demo Canlı İndir

Tıp

Tıp

Tıp aslında LizardThemes.com tarafından WordPress için oluşturulan bir tasarımdır.Tıp yenilere bile en yeni tercihlerinize göre kendi web sitesi yönetmek için sağlayan kullanıcı dostu özelliklere sahiptir. Tema seçenekleri sayfa bir hemen mümkün olan her şekilde sitenize değiştirmenizi sağlar. Bu tema tamamen ücretsizdir.

 Demo Canlı İndir

Darmstadtiumoid

Darmstadtiumoid

Darmstadtiumoid WordPress tema bir dergi ızgara düzeni, siyah renk paleti ve düz ileri tasarımı ile Darmstadtiumoid WordPress tema müzik, bantları, oyunlar ve diğer yaratıcı niş için harika bir tema.

 Demo Canlı İndir

MyMemories

MyMemories

MyMemories kişisel web sayfaları için güzel ücretsiz bir WordPress teması. Bu özel aletler, geri bildirim formu, kaymak, video destekleyen ve diğer birçok gibi kullanışlı özellikleri çok karmaşık bir wordpress temaları olduğunu.

 Demo Canlı İndir

Evolve!

Evolve!

Gelişmeye bizim ilk tam duyarlı tasarımıdır. Ne tema bu kadar özel yapan çeşitli ekran boyutlarına uyum yeteneğidir. 4 farklı düzenleri ile gelen Evolve, her cep telefonları ve tablet gezinirken kullanıcı deneyimini geliştirmek içindir. Tema düzeni küçük ekran uyum ve otomatik olarak sezgisel bir şekilde içerik sunmak gibi artık onlar, yakınlaştırma ve sitenizi görüntülemek için kaydırma gerekir. Sadece eylem sihirli görmek için tema önizleme zaman tarayıcınızın pencere boyutunu küçültmeyi deneyin!

 Demo Canlı İndir

Kenar mahalleler

Kenar mahalleler

Suburbia dergiler için ücretsiz bir prim WordPress teması. Düzeni çok temiz ve esnek ve mütevazı ve minimalist tarzda tasarlanmış. Magazin tek amacı değildir, bloglar ve çeşitli proje için Suburbia uygun ya da öylesine. Suburbia bazı benzersiz özellikleri yaptığınız her adımda ekstra esneklik sağlar.

 Demo Canlı İndir

Fışırdamak

Fışırdamak

Kişisel veya kurumsal blog için uygun basit, duyarlı tema.

 Demo Canlı İndir

SimplyCloth

SimplyCloth

SimplyCloth sitenizi çekici ve ziyaretçiler için kullanılabilir yapmak için kolay bir yoludur. Tema kolay kullanımlı yönetim paneli ve konfigürasyonları üzerine inşa için büyük bir üs sağlamak çok gelir.

 Demo Canlı İndir

Kapalı

Kapalı

Kapalı son derece okunabilir ve çekici olmak için yapılmış temiz ve modern bir tema.Bu portföyünü ve ziyaretçileri etkilemek için blog sayfası hem de büyük görüntüleri yararlanarak, hem blogcular ve fotoğrafçılar için ideal özellikleri bir dizi var. Tema da iş, hizmet, makaleler vitrin gerçekten minimalist ana sağlar … siz karar verin.

 Demo Canlı İndir

Photoria

Photoria

Photoria sizin Photoblog veya Portföy web sitesi için kullanılmak üzere hazır basit ve şık bir tema.

 Demo Canlı İndir

Robot

Robot

Robot WordPress blog için en iyi şık ve temiz temalarından biridir. Bu güzel tasarımlar vardır. Bu inanılmaz blog oluşturmak için izin güçlü işlevler içerir.

 Demo Canlı İndir

Ses çıkaran

Ses çıkaran

Dolgun sonsuz kaydırma ve arka plan slayt / sayfa şablonları için sadece yerleşik video ile tam ekran blog tema, siz de günlüğü gönderileri için tam ekran arka plan slayt gösterileri ve videolar olabilir.

 Demo Canlı İndir

Duyarlı Izgara Tema

Duyarlı Izgara Tema

Izgara Tema Duyarlı sonsuz kaydırma özelliği, mobil duyarlı tasarımı ile WordPress Tema olduğunu. Izgara Tema portföy vitrin herhangi bir yaratıcı için idealdir.

 Demo Canlı İndir

MagicWood

MagicWood

MagicWood WordPress blog için en iyi şık ve temiz temalarından biridir. İyi görünümlü ve içerik herhangi bir tür kullanılabilir tasarımlar vardır. Bu inanılmaz blog oluşturmak için izin güçlü işlevler içerir.

 Demo Canlı İndir

Stumblr microblog Tema

Stumblr microblog Tema

Mikroblog fotoğraf ve video için ücretsiz bir Tumblr tarzı WordPress teması idealdir.

 Demo Canlı İndir

WallPress

WallPress

WallPress bir olan Ücretsiz Duyarlı WordPress Tema içerik parlaklık sağlar. Bir online portföy, gazete ya da dergi olun, tüm önemli sosyal içerikli bir yerde bir araya geliyor. Twitter, Facebook, Instagram, Flickr ve Vimeo DW Sosyal Besleme ile takılı hazırdır.

 Demo Canlı İndir

RealBusiness

RealBusiness

RealBusiness kişisel web sayfaları için güzel bir WordPress teması. Bu özel aletler, geri bildirim formu, kaymak, video destekleyen ve diğer birçok gibi kullanışlı özellikleri çok karmaşık bir wordpress temaları olduğunu.

 Demo Canlı İndir

iTheme2

iTheme2

iTheme2 bir ilk Themify çerçeve ile Şimdi Nick La tarafından serbest bırakıldı iTheme yenilemek, bu daha iyi ve daha fazla seçenek var. Bu teknoloji ve Mac ile ilgili bloglar için mükemmel bir tema.

 Demo Canlı İndir

2.0 Ücretsiz Duyarlı İş Portföy WordPress Tema uyum

2.0 Ücretsiz Duyarlı İş Portföy WordPress Tema uyum

Uyum 2.0 WPExplorer de burada oluşturulan ücretsiz duyarlı iş WordPress teması.Tema küçük işletmeler, kurumlar, dosyaları ve daha fazlası için yararlı yapmak çok temiz ve şık iş portföyü tarzı tasarıma sahiptir.

 Demo Canlı İndir

SimpleCars

SimpleCars

SimpleCars araba ile ilgili site için mükemmel bir çözümdür. Bu WordPress tema destekler ve özel aletler, açılan menüler, javascript slayt ve diğer yararlı özellikleri çok gelir.

 Demo Canlı İndir

zeeDynamic WordPress Tema

zeeDynamic WordPress Tema

zeeDynamic tam duyarlı dergi WordPress tema güçlü renkler ve cesur yazı ile. Tema zengin içeriği ile herhangi bir haber, dergi veya blog web sitesi için mükemmel bir uyum. Nedeniyle mobil hazır tasarım teması herhangi bir cihaz üzerinde iyi bakmak.

 Demo Canlı İndir

Akım

Akım

Sadece Apple’ın kendi reimagined için en uygun zaman, düz iOS 7, app veya yazılım ürünü için düz bir WordPress teması. Şu an uzak şeritler tüm gereksiz ve karakter bir sürü boş bir tuval ile başbaşa bırakır.

 Demo Canlı İndir

PhotoMag

PhotoMag

PhotoMag fotoğrafçılık hakkında site için mükemmel bir çözümdür. Bu WordPress tema destekler ve özel aletler, açılan menüler, javascript slayt ve diğer yararlı özellikleri çok gelir.

 Demo Canlı İndir

Bota Tema

Bota Tema

Bota tam duyarlı, son derece özelleştirilebilir ücretsiz WordPress Tema olduğunu. Bu temalar mükemmel özellikleri kendi logo, arka plan, başlık, sosyal medya bağlantıları ve çok daha eklemek için yeteneği vardır. Bota WordPress tema web siteniz için mükemmel bir ücretsiz tema.

 Demo Canlı İndir

Göksel – Çok Amaçlı WordPress Tema

Göksel - Çok Amaçlı WordPress Tema

Heavenly twitter Bootstrap ile inşa sitenin herhangi bir türü için mükemmel olacak optimize edilmiş çok amaçlı WordPress Tema duyarlı, özelleştirilebilir, arama motorudur.

 Demo Canlı İndir

Gül

Gül

Bu basit ve zarif WordPress şablonu kadın blog için mükemmel bir çözümdür. Gül, diğer temalar gibi, ziyaretçilerinizin onların arkadaşları ile blogunuzu paylaşmak için yardımcı olacaktır Paylaşılan Bar ile birlikte gelir.

 Demo Canlı İndir

Bilmece

Bilmece

Enigma ücretsiz bir prim WordPress teması. Bu bir WordPress 3 + özel menü, widgetized alanı, özel mesaj ve özellikli görüntüleri ile Özel sayfası gibi özellikleri ile hazır tema, widgetized kenar çubuğu vb Tema da bir seçenek paneli ile birlikte gelir.Temanın ana özelleştirilebilir bir jQuery içerik kaydırıcı vardır.

 Demo Canlı İndir

Pelikan

Pelikan

Pelican ücretsiz bir prim WordPress teması. Bu bir WordPress 3 + özel menü gibi özellikleri ile hazır tema, Özel karşılama mesajı kutu, widgetized kenar çubuğu vb Tema da bir seçenek paneli ile birlikte gelir. Tema Sitesini jQuery resim galerisi vardır.

 Demo Canlı İndir

CreatePress

CreatePress

CreatePress yaratıcı blog için inanılmaz bir ücretsiz bir WordPress teması, mükemmel bir çözümdür. Tema iki kenar çubuğunu, dikey menü, kaymak, özel aletler ve diğer güçlü özellikleri çok üzerine inşa için büyük bir üs sağlamak ile birlikte gelir.

 Demo Canlı İndir

Hassiumize

Hassiumize

Hassiumize WordPress tema özellikle gıda blog niş ya da restoran web siteleri için tasarlanmıştır. Hassiumize arka uç admin panelinde ile özelleştirmek için kolaydır. Bu freemium WordPress tema, size mağaza saat veya okuyucuların ya da müşteri büyüleyecektir herhangi bir içerik koyabilirsiniz bir giriş içerik bölümü ile birlikte galeri kategori özellikli, mesaj başlığı “Bizim Günlük Özel” özellikli, mesajları, özel etkinlikler ve daha bir çok özellikli !

 Demo Canlı İndir

Filo Ayak

Filo Ayak

FleetFoot kendi tarzı şekilde almak izin vermez bir, büyük kalın ve güzel bir tema. Her tasarım ile, stil ve işlev arasında bir denge için mücadele. FleetFoot renkleri aşağı tonda ama yine de lezzetli ve tarzı kalın ama yine de nefes bırakır vardır. Büyük bir ekranda FleetFoot Tarama oldukça bir tedavi, ama bu yüzden Çevik tam duyarlı tasarımı sayesinde de küçük bir ekranda tema geziyor.

 Demo Canlı İndir

MyMusic

MyMusic

MyMusic müzik web sayfaları için güzel bir WordPress teması. Bu özel aletler, geri bildirim formu, kaymak, video destekleyen ve diğer birçok gibi kullanışlı özellikleri çok karmaşık bir wordpress temaları olduğunu.

 Demo Canlı İndir

Blogum

Blogum

Basit grid tabanlı WordPress minimalist-tema, blogum modern bir tarzda tasarlanmıştır ve bloglar kullanılabilir. Çok temiz tema biçimlendirme ziyaretçilerinizin tam içerik odaklanmasını sağlar. Düzen esneklik ve ek özellikleri Blog yapılandırma özgürlük verir.

 Demo Canlı İndir

Oceanus

Oceanus

Oceanus ücretsiz bir prim WordPress teması. Bu görüntüler özellikli bir WordPress 3 + özel menü gibi özellikleri ile hazır tema vardır, widgetized kenar çubuğu vb Tema da bir seçenek paneli ile birlikte gelir. Temanın ana özelleştirilebilir bir jQuery içerik kaydırıcı vardır.

 Demo Canlı İndir

Kavram

Kavram

Yaratıcı içerik herhangi bir tür kullanılabilir inanılmaz ücretsiz bir WordPress teması.Idari paneli, özel aletler, ilgili mesajlar ve diğer güçlü özellikleri üzerine inşa için büyük bir üs sağlamak çok göz alıcı kullanımı kolay.

 Demo Canlı İndir

Seaborgiumic

Seaborgiumic

Seaborgiumic WordPress tema önemli kategorilerde daha kolay sunumu için bir ızgara düzeni tasarımı ile geliyor. Ayrıca Facebook Fan sayfaları ve daha kolay para kazanma için bir reklam nokta için bir dahili Facebook gibi Kasası ile birlikte gelir.

 Demo Canlı İndir

Kavrama

Kavrama

Hala normal bir blogun tüm özelliklerini korurken Şimdi tamamen işlevsel bir online fotoğraf galerisi içine WordPress blog açabilirsiniz. Galeri düzeni ile birlikte, Insight bir online varlığını oluşturmak isteyen sanatçılar / fotoğrafçılar için inanılmaz bir çözüm yapım, hem de sağlam bir blog ve CMS tarzı sayfası ile birlikte gelir.

 Demo Canlı İndir

Modnizza

Modnizza

Modnizza sitenizi çekici ve ziyaretçiler için kullanılabilir yapmak için kolay bir yoludur.Tema kolay kullanımlı yönetim paneli ve konfigürasyonları çok gelir.

 Demo Canlı İndir

Portfolium

Portfolium

WordPress CMS için düzgün ve esnek grid tabanlı bir tema Portfolium portföy web siteleri ya da bloglar kullanılabilir. Tasarımcı, sanatçı, fotoğrafçı, ya da diğer yaratıcı uzman iseniz olduğu gibi ya da özel tasarım için bir temel olarak mükemmel Portfolium en taze minimalist tasarımı bir tam olarak yararlanabilirsiniz.

 Demo Canlı İndir

Clippy

Clippy

Kişisel blog için basit, duyarlı, pin tarzı tema.

 Demo Canlı İndir

Luxero

Luxero

Luxero iç WordPress blog için en iyi şık ve temiz temalarından biridir. Bu güzel tasarımlar vardır. Bu gelişmiş özellikleri ile birlikte geliyor, kod düzenleme olmadan tema değişiklik yapmanızı sağlar.

 Demo Canlı İndir

Ünlü

Ünlü

Şanlı bir görsel ve çarpıcı bir şekilde hizmet vitrin isteyen iş veya portföy siteleri için idealdir temiz ve iyi organize tema vardır. Bu sitenizin ana özelliklerini görüntülemek için özel yazılan tipleri yararlanarak, son derece modifiye sayfası ile birlikte gelir. Şanlı kolayca verdiği kendi seçenekleri paneli tarafından ihtiyaçlarına uygun özelleştirilebilir.

 Demo Canlı İndir

Academica

Academica

Academica modern düzeni ve şık tasarımı ile kar amacı gütmeyen bir / eğitim CMS tema. Modern üç sütun tasarımı, özel şablonlar, özelleştirmek için kolay.

 Demo Canlı İndir

Automania

Automania

Automania otomatik web sayfaları için güzel bir WordPress teması. Bu özel aletler, geri bildirim formu, kaymak, video destekleyen ve diğer birçok gibi kullanışlı özellikleri çok karmaşık bir wordpress temaları olduğunu.

 Demo Canlı İndir

Çağlayan

Çağlayan

Cascade sonrası düzenleri, menüleri birden fazla damla, 12 widget alanları, tüm 10 sonrası formatları desteği, ve mobil uyumlu menüleri başına 12 opsiyonel düzenleri ile bir çok amaçlı, duyarlı (cep dostu) tema vardır.

 Demo Canlı İndir

Slider Duyarlı Tema – Ücretsiz 2.013

Slider Duyarlı Tema - Ücretsiz 2.013

Slider Ücretsiz Duyarlı WordPress Tema portföy vitrin için özel arka plan ve modern tasarım büyük bir tema ile geliyor. Zarif stili ve cep dostu tasarım ile.

 Demo Canlı İndir

Fossile

Fossile

Fosil WordPress tema MagPress.com tarafından 2 sütun sabit genişlik CSS3/HTML5 Duyarlı WP şablondur. Bu tema tema seçenekleri, özellikli içerik ve kategoriler, Adsense hazır, vs vardır

 Demo Canlı İndir

Windows 8

Windows 8

Bu büyük bir şablon Düz tasarım özellikleri de dahil olmak üzere bir Metro tabanlı kullanıcı arabirimi, altında web sitesi oluşturmak için izin verir. Düzgün kullan, mükemmel görünümlü içerik ve sonsuz olanaklar yaşayın. Onun özel kenar çubuğu kolayca widget bir sürü eklemek sağlayacak, ve tüm içerik CSS bir cep-hazır düzeni altında optimize olacaktır.

 Demo Canlı İndir

Seyahat

Seyahat

Seyahat sitenizi çekici ve ziyaretçiler için kullanılabilir yapmak için kolay bir yoludur.Tema kolay kullanımlı yönetim paneli ve konfigürasyonları üzerine inşa için büyük bir üs sağlamak çok gelir.

 Demo Canlı İndir

Kansas

Kansas

Bu bir 2 sütun minimalist bir blog tema. Tasarımı çok ince ve kişisel bloglar veya dergi web siteleri için harika bir tema yapar zariftir. Tema özel menü, özellikli küçük, özel arka plan, tema seçenekleri, google yazı tipleri, vb, gibi özelliklere sahip

 Demo Canlı İndir

Koi

Koi

Koi N. Design ‘ın tema basitleştirilmiş bir sürümüdür . Bu sanatsal bir tema ve en kişisel bloglar için uygundur. Koi WordPress.com üst kullanılan temalarından biridir. Tema, özel menüler ve çocuk temalar olarak WordPress 3.0 yeni özellikleri destekler ama yine WordPress eski sürümleri ile geriye dönük hale getirildi.

 Demo Canlı İndir

FindUsAll

FindUsAll

FindUsAll doğa blog için basit, ama güçlü bir WordPress teması. Tema kolay kullanımlı yönetim paneli ve konfigürasyonları üzerine inşa için büyük bir üs sağlamak çok gelir.

 Demo Canlı İndir

Pronto Ücretsiz Duvar Galeri WordPress Tema

Pronto Ücretsiz Duvar Galeri WordPress Tema

Pronto yeniden ayarlamak ziyaretçilerin tarayıcı boyutuna bağlı olacak moda gibi bir ızgara, kendi iletilerinizi vitrine için mükemmel bir çok temiz ve az jQuery Duvar WordPress teması. Her şey Mesajınızı ekleyin, sadece yüklemek, kutudan çıktığı anda çalışmaya ayarlanır ve ayarlanır.

 Demo Canlı İndir

zeeVision WordPress Tema

zeeVision WordPress Tema

zeeVision renkli bir düz tasarımı ile şık bir iş WordPress teması. Modern HTML5 ve CSS3 kodu ve duyarlı düzeni yapmak herhangi bir mobil cihazda görüntülenecek tema hazır . Dahili ön sayfa şablonu bir giriş metni, yatay widget alanı ve ziyaretçi çekmek için büyük bir içerik slayt içerir.

 Demo Canlı İndir

GreMedicine

GreMedicine

GreMedicine ilacınız blog için mükemmel bir çözümdür. Bu WordPress tema destekler ve özel aletler, açılan menüler, javascript slayt ve diğer yararlı özellikleri çok gelir.

 Demo Canlı İndir

Açıkça

Açıkça

Açıkçası hayattan daha hissediyorum büyük bir marka vereceğim bir kurumsal iş tema. Sadece ücretsiz güçlü temalar bizim doğrultusunda bir tane daha. Açıkçası bu yıl oluşturduk en iş odaklı tema gereğidir. Ben diğer iş temalar sunan ne yumuşatmak için çalıştı ve sadece Page Builder entegrasyonu üzerinde güçlü bir odaklanma ile basit, kolay başlangıç ​​deneyimi odaklanın.

 Demo Canlı İndir

Forvet Tema

Forvet Tema

Forvet tam duyarlı, son derece özelleştirilebilir ücretsiz WordPress Tema olduğunu.Bu temalar mükemmel özellikleri kendi logo, arka plan, başlık, sosyal medya bağlantıları ve çok daha eklemek için yeteneği vardır. Forvet WordPress tema web siteniz için mükemmel bir ücretsiz tema.

 Demo Canlı İndir

CinemaBazar

CinemaBazar

Bu basit ve zarif WordPress şablonu sinema bloglar için mükemmel bir çözümdür.CinemaBazar kolay kullanımlı yönetici seçenekleri ve birçok özel aletler sahiptir.

 Demo Canlı İndir

Eden Fresh – Duyarlı Kurumsal WordPress Tema

Eden Fresh - Duyarlı Kurumsal WordPress Tema

Eden Taze WordPress sitesi için Temizlik, Duyarlı Tema olduğunu. Bu Tema herhangi bir şirket için kendi portfolyo sitesi veya bir site oluşturmak için idealdir.

 Demo Canlı İndir

Nautilus

Nautilus

Nautilus duyarlı duvar çerçeve ile ücretsiz bir prim tema. Bu, WordPress 3.5 hazır ve özellikli görüntüleri, özel menü, widgetized kenar çubuğu, özelleştirilebilir banner reklamlar vb tema da bir seçenek paneli vardır bunu destekler.

 Demo Canlı İndir

BizCard

BizCard

BizCard içerik herhangi bir tür kullanılabilir inanılmaz ücretsiz bir WordPress teması.Idari paneli, özel aletler, ilgili mesajlar ve diğer güçlü özellikleri üzerine inşa için büyük bir üs sağlamak çok göz alıcı kullanımı kolay.

 Demo Canlı İndir

Mantra

Mantra

Mantra bir bütün özelleştirilebilir seçenekler paketi ve çok özel ihtiyaçları ve seviyor WordPress ayarlama yeteneğine sahip, tweaks kullanımı kolay sahip, genel amaçlı bir WordPress teması.

 Demo Canlı İndir

Grafen

Grafen

Tema başlangıcından bu yana, bu gerçekten önemli özellikleri sayısız öneri ve talep aldık. Biz dinledik, ve biz teslim. Burada ezici olmaktan uzak, henüz size gereken özellikleri dolu olan bir tema.

 İndir

HiTech

HiTech

HiTech sitenizi çekici ve ziyaretçiler için kullanılabilir yapmak için kolay bir yoludur.Tema kolay kullanımlı yönetim paneli ve konfigürasyonları üzerine inşa için büyük bir üs sağlamak çok gelir.

 Demo Canlı İndir

Hassas – Duyarlı WordPress Tema

Hassas - Duyarlı WordPress Tema

Metro Trend Accent ile Twitter Bootstrap kullanarak tam Duyarlı WordPress Tema.Bu tema mobil cihazlar ile web sitenize adapte yapacak olan.

 Demo Canlı İndir

Mordor

Mordor

Mordor ücretsiz bir prim WordPress teması. Bu bir WordPress 3 + özel menü, özel mesaj ve özellikli görüntüleri gibi özellikleri ile hazır tema, widgetized kenar çubuğu vb Tema da bir seçenek paneli ile birlikte gelir. Temanın ana özelleştirilebilir bir jQuery içerik kaydırıcı vardır.

 Demo Canlı İndir

Firetive

Firetive

FireTive kişisel WordPress blog için en iyi şık ve temiz temalarından biridir. Bu güzel tasarımlar vardır. Bu gelişmiş özellikleri ile birlikte geliyor, kod düzenleme olmadan tema değişiklik yapmanızı sağlar.

 Demo Canlı İndir

Dubniumize

Dubniumize

Dubniumize WordPress tema popüler bir mesaj bölümüne, fotoğraf akışı ve çok daha fazlası var! Bu Facebook Fan sayfaları ve daha kolay para kazanma için bir reklam nokta için bir dahili Facebook gibi Kasası ile birlikte gelir.

 Demo Canlı İndir

Lukas

Lukas

Lukas ücretsiz bir prim WordPress teması. Bu görüntü özellikli özel menü gibi özellikleri ile duyarlı tema vardır, widgetized kenar çubuğu vb Tema da bir seçenek paneli ile birlikte gelir. Tema Seçenekleri çerçeve eklentisi gerektirir.

 Demo Canlı İndir

Oyuncular

Oyuncular

Oyuncular muhteşem bir WordPress teması, bu yönetim paneli, özel aletler, kaymak, menüler ve diğer yararlı özellikleri çok kullanımı kolay içerir.

 Demo Canlı İndir

Nobeliumful

Nobeliumful

Nobeliumful WordPress tema birden çok kategoride bölümünde, iyi tasarlanmış bir jQuery içerik kaydırıcı, dergi düzeni, özel tipografi, Twitter takipçisi ve RSS abone sayaç düğmeleri ve çok daha fazlası var! Bu Facebook Fan sayfaları ve daha kolay para kazanma için bir reklam nokta için bir dahili Facebook gibi Kasası ile birlikte gelir.

 Demo Canlı İndir

Dengesizlik

Dengesizlik

Dengesizlik herhangi bir online dergi, blog veya portföy web siteleri için mükemmel bir seçimdir. Bu ücretsiz wordpress tema minimalist bir tarzda çağdaş modern bir vibe ile tasarlanmıştır. Dengesizlik tema kullanımı ile, bunu bir blog veya i-dergi olup olmadığı taze-up proje kolayca yapabilirsiniz.

 Demo Canlı İndir

Karolina

Karolina

Karolina moda web sitesi için basit, ama güçlü bir WordPress teması. Bu şık ve temiz bir tasarıma sahiptir ve gelişmiş özellikleri ile birlikte geliyor, kod düzenleme olmadan tema değişiklik yapmanızı sağlar.

 Demo Canlı İndir

Odaklı

Odaklı

Hedeflenen veya kişisel blog için temiz, duyarlı tema.

 Demo Canlı İndir

Fanwood

Fanwood

Fanwood bbPress, BuddyPress, Jigoshop için yazılan düzenleri, menüleri birden fazla damla, 18 widget alanları, tüm 10 sonrası formatları desteği, mobil uyumlu menüler ve entegrasyon başına 12 opsiyonel düzenleri ile bir çok amaçlı, duyarlı (cep dostu) tema, bir , ve Hibrid Sekmeler.

 Demo Canlı İndir

SweetHome

SweetHome

SweetHome iç WordPress blog için en iyi şık ve temiz temalarından biridir. Bu güzel tasarımlar vardır. Bu gelişmiş özellikleri ile birlikte geliyor, kod düzenleme olmadan tema değişiklik yapmanızı sağlar.

 Demo Canlı İndir

Sanat Duyarlı Tema (FREE 2013) İşleri

Sanat Duyarlı Tema (FREE 2013) İşleri

Sanat Süper temiz ve çekici düzeni ile, portföy vitrin sonsuz kaydırma büyük bir tema ile Ücretsiz Duyarlı WordPress Tema çalışır. Sanat Eserleri tema zarif stili ve mobil benzersiz bir tasarıma sahiptir.

 Demo Canlı İndir

Kent

Kent

Kent ücretsiz bir prim WordPress teması. Bu bir WordPress 3 + özel menü, özel sekmeli aletler gibi özellikleri ile hazır tema, görüntü özellikli, widgetized kenar çubuğu vb Tema da bir seçenek paneli ile birlikte gelir. Temanın ana özelleştirilebilir bir jQuery içerik kaydırıcı vardır.

 Demo Canlı İndir

RetroCar

RetroCar

RetroCar WordPress blog için en iyi şık ve temiz Retro temalarından biridir. Bu güzel tasarımlar vardır. Bu inanılmaz geriye günlüğü oluşturmak için izin güçlü işlevler içerir.

 Demo Canlı İndir

Assol

Assol

Assol WordPress tema sinema web sitesi için mükemmel bir temelidir. Idari paneli, özel aletler, ilgili mesajlar ve diğer güçlü özellikleri üzerine inşa için büyük bir üs sağlamak çok göz alıcı kullanımı kolay.

 Demo Canlı İndir

E-Photolicious WordPress Tema

E-Photolicious WordPress Tema

E-Photolicious WordPress Temalar. WordPress powered by photoblog için minimal, modern ve yeni tasarım. Mevcut WordPress sürümü 3.3.1 için uyumlu. Ücretsiz olarak bu tema indir.

 Demo Canlı İndir

FastSnail

FastSnail

FastSnail doğası hakkında blog için inanılmaz bir ücretsiz bir WordPress teması, mükemmel bir çözümdür. Tema kolay kullanımlı yönetim paneli ve konfigürasyonları üzerine inşa için büyük bir üs sağlamak çok gelir.

 Demo Canlı İndir

SimpleColor

SimpleColor

SimpleColor İsteğe bağlı / Yönetici Paneli, site haritası, tam genişliği sayfa ve özel yazı ile bir 3 sütun WordPress teması. Uygun kişisel WordPress siteleri .

 Demo Canlı İndir

Paten

Paten

Skate kaykay hayranları için mükemmel bir çözümdür. Idari paneli, özel aletler, ilgili mesajlar ve diğer güçlü özellikleri üzerine inşa için büyük bir üs sağlamak çok göz alıcı kullanımı kolay.

 Demo Canlı İndir

Neşeli

Neşeli

Neşeli ücretsiz bir prim WordPress teması. Bu bir WordPress 3 + özel menü, widgetized alanı, özel mesaj ve özellikli görüntüleri ile Özel sayfası gibi özellikleri ile hazır tema, widgetized kenar çubuğu vb Tema da bir seçenek paneli ile birlikte gelir.Temanın ana özelleştirilebilir bir jQuery içerik kaydırıcı vardır.

 Demo Canlı İndir

Pytheas Ücretsiz Duyarlı Kurumsal / Portföy WordPress Tema

Pytheas Ücretsiz Duyarlı Kurumsal / Portföy WordPress Tema

 Demo Canlı İndir

AmpersFilm

AmpersFilm

Bu basit ve zarif WordPress şablonu sinema bloglar için mükemmel bir çözümdür.AmpersFilm kolay kullanımlı yönetici seçenekleri ve birçok özel aletler sahiptir.

 Demo Canlı İndir

Gamestation

Gamestation

Gamestation Playstation fan sitesi için mükemmel bir çözümdür. Bu WordPress tema destekler ve özel aletler, açılan menüler, javascript slayt ve diğer yararlı özellikleri çok gelir.

 Demo Canlı İndir

BlackOrange

BlackOrange

BlackOrange bir 2 sütun WordPress İsteğe bağlı / Yönetici Paneli ile teması, özel sayfası, tam genişliği sayfa ve özel yazıdır. Için uygun teknoloji WordPress siteleri .

 Demo Canlı İndir

Photonature

Photonature

Photonature kişisel blog için mükemmel bir çözümdür. Bu WordPress tema destekler ve özel aletler, açılan menüler, javascript slayt ve diğer yararlı özellikleri çok gelir.

 Demo Canlı İndir

Tevazu

Tevazu

Bence bu hızlı ve iyi görünümlü bir şekilde içeriği görüntülemek için tasarlanmış basit ve zarif bir tema. Bir blog gibi bu tema iyi yapılandırılmış bir şekilde içeriğini gösterir yapmalıdır. Bu tema kenar çubuğu alt değil, sayfanın bir tarafında.

 Demo Canlı İndir

Paragrams

Paragrams

Ücretsiz premium wordpress tema, Paragams özel teknikler tarafından yapılan ve neredeyse hiç görüntüleri ile bir grid tabanlı hafif tasarım gelmektedir edildi.Paragams, özel gelişmiş bir dizi özellik sayesinde sizin için ya da ziyaretçiler için de, gerçekten kolay kullanımlı.

 Demo Canlı İndir

TechWorld

TechWorld

TechWorld Hi-Tech fan sitesi için mükemmel bir çözümdür. Bu WordPress tema destekler ve özel aletler, açılan menüler, javascript slayt ve diğer yararlı özellikleri çok gelir.

 Demo Canlı İndir

iShop

iShop

iShop ücretsiz bir e-ticaret WordPress teması. Bu tema güç tema e-ticaret yönüne cart66 lite eklenti kullanır. Cart66 lite ücretsiz bir WordPress eklentisi. Tema gibi diğer özellikler, özel menü, özel yazılan tipleri, özel taksonomi, özellikli görüntüler, özel sayfası, jquery içerik kaydırıcı, tema seçenekleri vb ile geliyor

 Demo Canlı İndir

Oyun

Oyun

Oyun GTA V hayranları için güzel bir WordPress teması. Bu özel aletler, geri bildirim formu, kaymak, video destekleyen ve diğer birçok gibi kullanışlı özellikleri çok karmaşık bir wordpress temaları olduğunu.

 Demo Canlı İndir

PaintPress

PaintPress

PaintPress içerik herhangi bir tür kullanılabilir inanılmaz ücretsiz bir WordPress teması. Idari paneli, özel aletler, ilgili mesajlar ve diğer güçlü özellikleri üzerine inşa için büyük bir üs sağlamak çok göz alıcı kullanımı kolay.

 Demo Canlı İndir

AbstractBlack

AbstractBlack

AbstractBlack bir 2 sütun WordPress İsteğe bağlı / Yönetici Paneli ile teması, özel sayfası, tam genişliği sayfa ve özel yazıdır. Uygun kişisel WordPress siteleri .

 Demo Canlı İndir

Fresh & Clean Ücretsiz Minimal WordPress Tema

Fresh & Clean Ücretsiz Minimal WordPress Tema

Temiz ve taze bir çok temiz ve minimal tasarıma sahip ama yine de oldukça modern görünümlü ve zarif WPExplorer.com tarafından oluşturulan ücretsiz bir WordPress teması. Bu tema akılda rahat blogger ile oluşturuldu, ancak bu sitelerin her türlü için büyük olabilir!

 Demo Canlı İndir

RetroMusic

RetroMusic

RetroMusic WordPress blog için şık ve temiz müzik tema. Bu güzel tasarımlar vardır.Bu muhteşem müzik günlüğü oluşturmak için izin güçlü işlevler içerir.

 Demo Canlı İndir

PR News WordPress tema

PR News WordPress tema

PR HABERLER haber ya da dergi, blog web sitesi ve daha birçok için mükemmel bir güçlü duyarlı ve çok amaçlı WordPress tema vardır. Tema popüler Bootstrap CSS Çerçeve tasarlanmış ve simgelerin hafif kullanım için harika bir yazı tipi kullanarak.

 Demo Canlı İndir

Veecard

Veecard

VCard web sitesi olarak uygun basit ve duyarlı tema.

 Demo Canlı İndir

ForLady

ForLady

ForLady kişisel web sayfaları için güzel ücretsiz bir WordPress teması. Bu özel aletler, geri bildirim formu, kaymak, video destekleyen ve diğer birçok gibi kullanışlı özellikleri çok karmaşık bir wordpress temaları olduğunu.

 Demo Canlı İndir

Helezon

Helezon

Helix ücretsiz bir prim WordPress teması. Bu bir WordPress 3 + özel menü, tam ekran slayt sayfası gibi özellikleri ile hazır tema, widgetized kenar çubuğu vb Tema da bir seçenek paneli ile birlikte gelir.

 Demo Canlı İndir

CreativeWork

CreativeWork

CreativeWork kişisel web sayfaları için güzel ücretsiz bir WordPress teması. Bu özel aletler, geri bildirim formu, kaymak, video destekleyen ve diğer birçok gibi kullanışlı özellikleri çok karmaşık bir wordpress temaları olduğunu.

 Demo Canlı İndir

Emlâkçı

Emlâkçı

Emlak tema gayrimenkul veya iş web sitesi için mükemmel bir tasarımdır. Tema SMT çerçevesi kolayca yönetmek ve yönetici pano kontrolü için çok özelliklere sahip olmalıdır kullanır.

 Demo Canlı İndir

SimplexNew

SimplexNew

SimplexNew bir 2 sütun WordPress İsteğe bağlı / Yönetici Paneli ile teması, özel sayfası, tam genişliği sayfa ve özel yazıdır. Için uygun iş WordPress siteleri .

 Demo Canlı İndir

Resim Free Duyarlı Galeri WordPress Tema

Resim Free Duyarlı Galeri WordPress Tema

Resim duyarlı galerisi ve fotoğraf WordPress teması. Bu dünya ile paylaşmak istediğiniz basit bir fotoğraf için mükemmel bir tema, web tasarımları, grafik sanat, ya da projelerin başka bir topluluğudur. Şık ve temiz düzeni işinizi ziyaretçinin dikkatini getiriyor ve kalın başlık logo veya marka vurgular. Sonuç olarak, bu tema kişisel ya da profesyonel bir portföy için mükemmel bir seçenektir.

 Demo Canlı İndir

AutoPress

AutoPress

AutoPress otomatik web sayfaları için güzel bir WordPress teması. Bu özel aletler, geri bildirim formu, kaymak, video destekleyen ve diğer birçok gibi kullanışlı özellikleri çok karmaşık bir wordpress temaları olduğunu.

 Demo Canlı İndir

Simpleo

Simpleo

Tam duyarlı tasarımı, gelişmiş yönetim paneli, süper kolay kurulum ve kurulum, özel arka planlar, özel logo ve favicon, blog yazısı biçimleri, WooCommerce, Google Maps ve daha üzerinden e-ticaret desteği: Simpleo WordPress teması gibi müthiş bir çok özellik ile paketlenir.

 Demo Canlı İndir

GameCenter

GameCenter

GameCenter muhteşem bir WordPress teması, bu idari paneli, özel aletler, kaymak, menüler ve diğer yararlı özellikleri çok kullanımı kolay içerir. Tema bir oyun sitesi için geliştirilmiş, ancak kolay isteklerinizi için uyarlayabilirsiniz.

 Demo Canlı İndir

ToomMorel – tek bir tıklama Install WordPress Tema

ToomMorel - tek bir tıklama Install WordPress Tema

WordPress için ToomMorel Lite Web Varlık oluşturmak için en kolay temalarından biridir. Sadece Tek Tıkla içinde bütün web sitesi hazır alabilirsiniz. Tema son derece özelleştirilebilir ve çeşitli arka plan desenleri ve Tema Seçenekleri varlığı ile, Sen Dakika İş veya kişisel kullanım için kendi markalı yeni web sitesi olabilir.

 Demo Canlı İndir

Whitenoise

Whitenoise

Whitenoise sitenizi çekici ve ziyaretçiler için kullanılabilir yapmak için kolay bir yoludur. Tema kolay kullanımlı yönetim paneli ve konfigürasyonları üzerine inşa için büyük bir üs sağlamak çok gelir.

 Demo Canlı İndir

KoKo

KoKo

KoKo kişisel blog için mükemmel bir çözümdür. Bu WordPress tema destekler ve özel aletler, açılan menüler, javascript slayt ve diğer yararlı özellikleri çok gelir

 Demo Canlı İndir

GreenColors

GreenColors

GreenColors İsteğe bağlı / Yönetici Paneli, kaymak, tam genişliği sayfa ve özel yazı ile bir 2 sütun WordPress teması. Uygun müzik WordPress siteleri .

 Demo Canlı İndir

Garvan

Garvan

Garvan özel bir video blog tema. Bu tema Seçme video artı adlı bir eklenti dayanarak çalışır. Bu eklentileri kolay sadece özellikli görüntüleri gibi, Mesajınızı için özellikli video eklemek için yapar. Video ekran görüntüsü otomatik olarak eklenti tarafından oluşturulur. Farklı video paylaşım sitelerinden video eklemek ve aynı zamanda kendini ev sahipliği videoları kullanın.

 Demo Canlı İndir

FilmPlus

FilmPlus

Bu basit ve zarif WordPress şablonu sinema bloglar için mükemmel bir çözümdür.FilmPlus kolay kullanımlı yönetici seçenekleri ve birçok özel aletler sahiptir.

 Demo Canlı İndir

Kar körü

Kar körü

Snowblind, Gridiculous klişe dayalı hafif ve tamamen duyarlı HTML5 tema ile gerçekten eşsiz bir tasarım oluşturun. Kendi arka plan, sayfa düzeni, sitesi genişliği ve daha eklemek için customizer Yeni Tema Seçenekleri kullanın.

 Demo Canlı İndir

Lexiity

Lexiity

Lexiity Yapım Aşamasında Duyarlı / Yakında / İniş şablon geliyor – özel sitenize devam ettiğini ziyaretçinin anlatmak için yarattı.

 Demo Canlı İndir

Tetris Ücretsiz Duvar Tumblog WordPress Tema

Tetris Ücretsiz Duvar Tumblog WordPress Tema

Tetris WPExplorer.com gelen AJ Clarke tarafından oluşturulan bir yanıt Tumblog tarzı WordPress teması. Tema modern bir şekilde Mesajınızı vitrin bir duvar stil sayfası ve arşiv sayfaları vardır ve çok farklı ortam türleri paylaşım WordPress yazılan biçimlerinin kullanımı son derece kolay hale getirir.

 Demo Canlı İndir

YourInterior

YourInterior

YourInterior inanılmaz ücretsiz bir WordPress teması, iç hakkında blog için mükemmel bir çözümdür. Tema iki kenar çubuğunu, dikey menü, kaymak, özel aletler ve diğer güçlü özellikleri çok üzerine inşa için büyük bir üs sağlamak ile birlikte gelir.

 Demo Canlı İndir

Daire

Daire

Daireler gayrimenkul ya da diğer blog için mükemmel bir çözümdür. Bu WordPress tema destekler ve özel aletler, açılan menüler, javascript slayt ve diğer yararlı özellikleri çok gelir.

 Demo Canlı İndir

FloralFlower

FloralFlower

FloralFlower İsteğe bağlı / Yönetici Paneli, kaymak, tam genişliği sayfa ve özel yazı ile bir 3 sütun WordPress teması. Uygun kişisel WordPress siteleri .

 Demo Canlı İndir

Yaratılış

Yaratılış

Yaratılış kişisel web sayfaları için güzel ücretsiz bir WordPress teması. Bu özel aletler, geri bildirim formu, kaymak, video destekleyen ve diğer birçok gibi kullanışlı özellikleri çok karmaşık bir wordpress temaları olduğunu.

 Demo Canlı İndir

Colorway v3 – A Duyarlı WordPress Tema

Colorway v3 - A Duyarlı WordPress Tema

Colorway InkThemes.com tarafından inşa Kolay Özelleştirme Seçenekleri ile Basit, zarif, Duyarlı ve güzel Tema olduğunu. Özelleştirme Seçenekleri kendi Logolar, arka planlar, Analytics ve kendi Özel Altbilgi Metinler ve Tema Seçenekleri Masası’nı kullanarak tweaked olabilir Analytics kullanarak içerir.

 Demo Canlı İndir

Django

Django

Django ücretsiz bir prim WordPress teması. Bu görüntüler özellikli bir WordPress 3 + özel menü, özel ana şablon gibi özellikleri ile hazır tema vardır, widgetized kenar çubuğu vb Tema da bir seçenek paneli ile birlikte gelir. Temanın ana özel bir jquery görüntü kaymak vardır.

 Demo Canlı İndir

PROFOTO

PROFOTO

Bu basit ve zarif WordPress şablonu fotoğraf portföyü blog için mükemmel bir çözümdür. PROFOTO, diğer temalar gibi, ziyaretçilerinizin onların arkadaşları ile blogunuzu paylaşmak için yardımcı olacaktır Paylaşılan Bar ile birlikte gelir.

 Demo Canlı İndir

Düşünceler Ücretsiz Duyarlı blog WordPress Tema

Düşünceler Ücretsiz Duyarlı blog WordPress Tema

Düşünceler yazarlar için oluşturulan basit bir yanıt WordPress teması. Tema herhangi bir widgetized alanlar, herhangi bir kenar çubuğu veya altbilgi yok … kelimenin tam anlamıyla düşünce ve medya paylaşmak için için niyetiyle. Mobil cihazlar üzerinde iyi çalışır ve tabii ki Ücretsiz yüzden bu yüzden farklı içerik türleri paylaşabilirsiniz standart, galeri, resim, video, alıntı, ses ve bağlantı sonrası formatları için destek dahildir, tema sıvı / duyarlı!

 Demo Canlı İndir

Papatyalar

Papatyalar

Papatyalar moda web sitesi için basit, ama güçlü bir WordPress teması. Bu şık ve temiz bir tasarıma sahiptir ve gelişmiş özellikleri ile birlikte geliyor, kod düzenleme olmadan tema değişiklik yapmanızı sağlar.

 Demo Canlı İndir

Otomobil

Otomobil

Otomobil araba ile ilgili site için mükemmel bir çözümdür. Bu WordPress tema destekler ve özel aletler, açılan menüler, javascript slayt ve diğer yararlı özellikleri çok gelir.

 Demo Canlı İndir

BlueVanish

BlueVanish

BlueVanish İsteğe bağlı / Yönetici Paneli, kaymak, tam genişliği sayfa ve özel yazı ile bir 2 sütun WordPress teması. Için uygun iş WordPress siteleri .

 Demo Canlı İndir

Gridiculous

Gridiculous

Gridiculous aynı adı taşıyan ızgara düzeni Demirbaş dayalı hafif HTML5 duyarlı tema.Kendi başlık görüntü, özel bir arka plan, sayfa düzeni, sitenin genişliği, bağlantı rengi ve daha eklemek için customizer Yeni Tema Seçenekleri kullanın.

 Demo Canlı İndir

Monamour

Monamour

Monamour sitenizi çekici ve ziyaretçiler için kullanılabilir yapmak için kolay bir yoludur. Tema kolay kullanımlı yönetim paneli ve konfigürasyonları çok gelir.

 Demo Canlı İndir

Themia Benzersiz ve Basit WordPress Tema

Themia Benzersiz ve Basit WordPress Tema

WordPress için Themia Lite 10 Dakika içinde Web Varlık oluşturmak için en kolay temalarından biridir. Tema son derece özelleştirilebilir ve Temalar Seçenekleri Masası aracılığıyla kolayca Logolar ve Sosyal Simgeler değiştirebilirsiniz, Sen Dakika İş veya kişisel kullanım için kendi markalı yeni web sitesi olabilir.

 Demo Canlı İndir

ForDrivers

ForDrivers

ForDrivers otomatik web sayfaları için güzel bir WordPress teması. Bu özel aletler, geri bildirim formu, kaymak, video destekleyen ve diğer birçok gibi kullanışlı özellikleri çok karmaşık bir wordpress temaları olduğunu.

 Demo Canlı İndir

MusicPlus

MusicPlus

MusicPlus müzik hakkında blog için inanılmaz bir ücretsiz bir WordPress teması, mükemmel bir çözümdür. Tema iki kenar çubuğunu, dikey menü, kaymak, özel aletler ve diğer güçlü özellikleri çok üzerine inşa için büyük bir üs sağlamak ile birlikte gelir.

 Demo Canlı İndir

Freshbit

Freshbit

Freshbit MagPress.com bir 3 sütun kurumsal Duyarlı WordPress teması. Bu WP şablon içerik ve kategoriler, tema seçenekleri, adsense hazır, vb özellikli vardır

 Demo Canlı İndir

Celesta

Celesta

Celesta kendi şarkı sözleri sitesi oluşturmak için ücretsiz bir WordPress teması. Bu bir WordPress 3 + özel menü gibi özellikleri ile hazır tema, görüntüler, özel yazı alanı, özel taksonomi özellikli, widgetized kenar çubuğu vb Tema da bir seçenek paneli ile birlikte gelir.

 Demo Canlı İndir

WordGrass

WordGrass

WordGrass doğası hakkında blog için inanılmaz bir ücretsiz bir WordPress teması, mükemmel bir çözümdür. Tema kolay kullanımlı yönetim paneli ve konfigürasyonları üzerine inşa için büyük bir üs sağlamak çok gelir.

 Demo Canlı İndir

Kutu

Kutu

Karton, jQuery Duvar kullanılarak inşa hafif ve tam duyarlı HTML5 tema ile gerçekten eşsiz bir tasarım oluşturun. Kendi başlık görüntü, özel bir arka plan, sütun genişliği ve daha eklemek için customizer Yeni Tema Seçenekleri kullanın. Video, Görüntü, Kenara, Durum, Ses, Alıntı, Bağlantı ve Galeri: sekiz desteklenen sonrası biçimlerden birinde her yazılan ayırt.

 Demo Canlı İndir

GoPress Ücretsiz WordPress Tema

GoPress Ücretsiz WordPress Tema

GoPress dergi, haber ya da blog web sitesi herhangi için mükemmel WPExplorer bir süper minimal ve hafif ücretsiz WordPress Tema olduğunu. Tema şeyler süper basit tutmak ve daha kolay başka bir tema bu bir veya mengene-versa geçiş sizin için yapmak için temel yazılan biçimi etrafında bir odak ile oluşturuldu.

 Demo Canlı İndir

EstatePress

EstatePress

EstatePress da gayrimenkul ya da diğer blog için mükemmel bir çözümdür. Bu WordPress tema destekler ve özel aletler, açılan menüler, javascript slayt ve diğer yararlı özellikleri çok gelir.

 Demo Canlı İndir

Dzonia Lite

Dzonia Lite

Dzonia Tema kullanılarak inşa Web sitesi kurmak için supereasy ve tasarım çok basit olan, ziyaretçi açıkça tüm içeriği görmek için seviyorum. Cloriato Tema birkaç tema seçeneklerini değiştirerek ve site tam anlamıyla her şeyi manipüle izin var. Yine site inşa etmek çok kolaydır.

 Demo Canlı İndir

Ikili

Ikili

İkili ücretsiz bir blog tarzı WordPress teması. Bu bir WordPress 3’tür + özel menü gibi özellikleri ile hazır tema, görüntü özellikli, widgetized kenar çubuğu, google yazı vb Tema da bir seçenek paneli ile birlikte gelir. Tema WordPress dayalı kişisel bloglar veya dergi tip web siteleri için idealdir.

 Demo Canlı İndir

LeStore

LeStore

LeStore WordPress blog için en iyi şık ve temiz Hi-Tech temalarından biridir. Bu güzel tasarımlar vardır. Bu inanılmaz şık günlüğü oluşturmak için izin güçlü işlevler içerir.

 Demo Canlı İndir

Neptün Ücretsiz WordPress Portföy & Gallery Tema

Neptün Ücretsiz WordPress Portföy & Gallery Tema

Neptune portföyü, galeri ve fotoğraf web fotoğrafları sergilemek için mükemmel WPExplorer.com tarafından ücretsiz bir WordPress teması. Tema, portföy öğeler eklemek kategoride bunları düzenlemek ve ana bunları göstermek böylece portföyü için özel bir mesaj türünü kullanarak kurulum olmuştur.

 Demo Canlı İndir

Almanak

Almanak

Profesyonel WordPress tema.

 Demo Canlı İndir

Diş

Diş

Diş kişisel web sayfaları için güzel ücretsiz bir WordPress teması. Bu özel aletler, geri bildirim formu, kaymak, video destekleyen ve diğer birçok gibi kullanışlı özellikleri çok karmaşık bir wordpress temaları olduğunu.

 Demo Canlı İndir

Cloriato Lite

Cloriato Lite

Cloriato Tema kullanılarak inşa Web sitesi kurmak için supereasy ve tasarım çok basit olan, ziyaretçi açıkça tüm içeriği görmek için seviyorum. Cloriato Tema birkaç tema seçeneklerini değiştirerek ve site tam anlamıyla her şeyi manipüle izin var. Kesinlikle Cloriato Tema kullanarak sitenize inşa isterim.

 Demo Canlı İndir

Ksenon

Ksenon

Xenon fotoğraf veya tasarım ile ilgili web siteleri için bir portföy tema idealdir. Tema diğer elementlerden az oyalama ile yaratıcı çalışmaları ya da fotoğraf için bir vitrin olarak işlev için tasarlanmıştır. Tema, özellikli menü, gibi özelliklere sahip küçük, özel bir arka plan, tema seçenekleri, widgetized kenar çubuğu vb özellikli

 Demo Canlı İndir

Orman

Orman

Orman WordPress blog için en iyi şık ve temiz temalarından biridir. İyi görünümlü ve içerik herhangi bir tür kullanılabilir tasarımlar vardır. Bu inanılmaz blog oluşturmak için izin güçlü işlevler içerir.

 Demo Canlı İndir

Hazır İnceleme

Hazır İnceleme

A Duyarlı WordPress tema hazır bir ürün yorumu için yapılmış. Bağlı kuruluş pazarlama için mükemmel. Eğer temiz ve güçlü bir yorum sitesi kurmak sağlayacak bir yorum tema arıyorsanız, Hazır İnceleme için tema. You Ready İnceleme olarak ve ÜCRETSİZ olarak güçlü yerde bir tema bulamazsınız!

 Demo Canlı İndir

Tonik

Tonik

Tonik, Gridiculous klişe dayalı hafif ve tamamen duyarlı HTML5 tema ile gerçekten eşsiz bir tasarım oluşturun. Kendi başlık görüntü, özel bir arka plan, sayfa düzeni, sitesi genişliği ve daha eklemek için customizer Yeni Tema Seçenekleri kullanın. Video, Görüntü, Kenara, Durum, Ses, Alıntı, Bağlantı ve Galeri: gibi sekiz desteklenen sonrası biçimleri, biri ile her yazının ayırt.

 Demo Canlı İndir

ArtDevil

ArtDevil

ArtDevil yaratıcı blog için inanılmaz bir ücretsiz bir WordPress teması, mükemmel bir çözümdür. Tema iki kenar çubuğunu, dikey menü, kaymak, özel aletler ve diğer güçlü özellikleri çok üzerine inşa için büyük bir üs sağlamak ile birlikte gelir.

 Demo Canlı İndir

Andrina Lite

Andrina Lite

Andrina InkThemes.com tarafından inşa Kolay Özelleştirme Seçenekleri ile Zarif ve güzel Tema olduğunu. Andrina Tema benzersiz kavisli tasarlanmış özelliği bölümüne sahip. Andrina Tema tüm iş türlü ve kişisel siteler için idealdir.

 Demo Canlı İndir

Ajaxify

Ajaxify

Ajaxify tam ajaxed wordpress teması. Bu web sitesi yeniden olmadan tema yükler içerik anlamına gelir. Nasıl çalıştığını görmek için canlı demo kontrol edebilirsiniz.Tema da, özel menü gibi standart özellikleri ile birlikte geliyor küçük yer, tema seçenekleri vb

 Demo Canlı İndir

Narochito

Narochito

Narochito sitenizi çekici ve ziyaretçiler için kullanılabilir yapmak için kolay bir yoludur.Tema kolay kullanımlı yönetim paneli ve konfigürasyonları üzerine inşa için büyük bir üs sağlamak çok gelir.

 Demo Canlı İndir

Bodega Ücretsiz WordPress İş ve Portföy Tema

Bodega Ücretsiz WordPress İş ve Portföy Tema

Bodega Ben WPExplorer.com de serbest bırakılması için özel olarak oluşturulan ettik ücretsiz bir WordPress teması. Tema küçük işletme ve portföy web siteleri için mükemmel bir çok minimal tasarım şu sahiptir. Böyle bir ana kaymak gibi bazı hoş özellikleri, portföy, filtre portföy sayfası, kısa kod, Widget altbilgi ve sitenizin yanında düzenli blog çalıştırmak için elbette yeteneği için özel yazılan tipleri dahildir.

 Demo Canlı İndir

My Lovely Ücretsiz WordPress Tema

My Lovely Ücretsiz WordPress Tema

Bu WordPress için güzel, basit ve ücretsiz bir tema. Tema renk pembe, siyah, kırmızı ve beyazdır. My Lovely HTML5 ve CSS3 ile inşa zarif ve modern bir WordPress teması.Temiz ve karanlık, tasarım web sitesinin herhangi bir türü için kullanılabilir: iş, kurumsal, portföy, ürünler, vb Tema sistemi gibi iç ile birlikte gelir.

 Demo Canlı İndir

Filmstar

Filmstar

Filmstar WordPress tema sinema web sitesi için mükemmel bir temelidir. Idari paneli, özel aletler, ilgili mesajlar ve diğer güçlü özellikleri üzerine inşa için büyük bir üs sağlamak çok göz alıcı kullanımı kolay.

 Demo Canlı İndir

Origami

Origami

Origami arkasındaki fikir basitti. Bu bir okuyucu odak tüm blog içeriğine olacağını böylece mümkün olduğunca temiz ve minimal olması gerekiyordu. Origami bir medya blog tema olarak iyi çalışıyor anlamına gelir farklı yazılan bir çok biçimleri desteği vardır. Bu galerileri, resim ve video ekleyebilirsiniz.

 Demo Canlı İndir

Sincap WordPress Tema

Sincap WordPress Tema

Sincap Tema kullanılarak inşa Web sitesi kurmak için supereasy ve tasarım çok basit olan, ziyaretçi açıkça tüm içeriği görmek için seviyorum. Sincap Tema birkaç tema seçeneklerini değiştirerek ve site tam anlamıyla her şeyi manipüle izin var. Yine site inşa etmek çok kolaydır.

 Demo Canlı İndir

Chemodan

Chemodan

Chemodan moda hakkında site için mükemmel bir çözümdür. Bu WordPress tema destekler ve özel aletler, açılan menüler, javascript slayt ve diğer yararlı özellikleri çok gelir.

 Demo Canlı İndir

ZOREN

ZOREN

ZOREN fabthemes.com bir cevap wordpress teması. Tema destekler ve ayarlar ve masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, tablet ve mobil cihazlar gibi çeşitli cihazların çözünürlükleri ekran kendini yeniden boyutlandırmak. Tema özel menü destekler, görüntü, widget ve tema seçeneği paneli özellikli.

 Demo Canlı İndir

Perde

Perde

Pitch özel yazılan tipleri üzerinde güçlü bir odaklanma ile basit bir iş tema. Varsayılan düzeni memnunsanız özellikle eğer, hızlı ve kurmak için kolay.

 Demo Canlı İndir

GameZone

GameZone

GameZone kişisel web sayfaları için güzel bir WordPress teması. Bu özel aletler, geri bildirim formu, kaymak, video destekleyen ve diğer birçok gibi kullanışlı özellikleri çok karmaşık bir wordpress temaları olduğunu.

 Demo Canlı İndir

Sınır

Sınır

Frontier fabthemes.com bir minimalist wordpress teması. Bu bir WordPress 3’tür + Özel menü, özelleştirilebilir jQuery kaymak, gibi özellikleri ile hazır tema özellikli görüntüleri, widgetized kenar çubuğu, özelleştirilebilir banner reklamları, tema seçenekleri, vb

 Demo Canlı İndir

Figero

Figero

Figero kolaylıkla iş veya hizmet ile ilgili web sitesi oluşturmak için büyük bir Tema olduğunu. Tema temalar seçenekleri web sitenizde tam anlamıyla bir şey yapılandırabilirsiniz hangi aracılığıyla paneli kullanımı çok basit geliyor.

 Demo Canlı İndir

CarsWorld

CarsWorld

CarsWorld WordPress tema kişisel web sayfaları için mükemmel bir temelidir. Idari paneli, özel aletler, ilgili mesajlar ve diğer güçlü özellikleri üzerine inşa için büyük bir üs sağlamak çok göz alıcı kullanımı kolay.

 Demo Canlı İndir

Yorkshire

Yorkshire

Yorkshire ücretsiz bir prim wordpress tema. Bu bir dergi tarzı wordpress teması.Tema seçkin içerik kaydırıcı, özel menü, özellikli resim, tema seçenekleri, widgetized kenar çubuğu ve altbilgi gibi özellikleri ile birlikte geliyor. Tema vurgulamak ana sayfasında jQuery 3D görüntü kaymak olduğunu.

 Demo Canlı İndir

Blackbird Duyarlı WordPress Tema

Blackbird Duyarlı WordPress Tema

Blackbird InkThemes.com tarafından inşa Kolay Özelleştirme Seçenekleri ile Eşsiz tasarlanmış, Profesyonel, Duyarlı ve güzel Tema olduğunu. Özelleştirme Seçenekleri kendi Logolar, Analytics ve Tema Seçenekleri Masası’nı kullanarak kolayca tweaked olabilir Kendi Özel Özellik metinler kullanarak içerir.

 Demo Canlı İndir

Kızlar

Kızlar

Kızlar Winx hayranları için mükemmel bir çözümdür. Bu WordPress tema destekler ve özel aletler, açılan menüler, javascript slayt ve diğer yararlı özellikleri çok gelir.

 Demo Canlı İndir

Kış

Kış

Kış tek bir sütun ücretsiz prim tumblog WordPress teması. Bu WordPress sonrası biçimleri kullanarak bir görüntü özellikli WordPress 3 + özel menü gibi özellikleri ile hazır tema, Metabox, widgetized altbilgi ve tumblog özelliktir. Kış tema Ses, Video, Görüntü, Bağlantı, Sohbet, Alıntı, Kenara, Galeri ve Standart sonrası formatlarını destekler.

 Demo Canlı İndir

Yerel İşletme WordPress Tema

Yerel İşletme WordPress Tema

WordPress için Yerel İşletme Tema Eğer İş için büyük bir web sitesi oluşturmak için olanak sağlar. Çok basit ve logolar, intro metinler ve arka plan gibi Tema Seçenekleri Paneli tarafından tweaked olabilir özelleştirme seçenekleri çok güzel.

 Demo Canlı İndir

RockMusic

RockMusic

RockMusic müzik hakkında blog için inanılmaz bir ücretsiz bir WordPress teması, mükemmel bir çözümdür. Tema iki kenar çubuğunu, dikey menü, kaymak, özel aletler ve diğer güçlü özellikleri çok üzerine inşa için büyük bir üs sağlamak ile birlikte gelir.

 Demo Canlı İndir

Underfire

Underfire

Underfire oyun, gadget ile ilgili bloglar için ücretsiz bir prim WordPress teması. Bu görüntüler, widgetized kenar çubuğu ve ana sayfasında jQuery görüntü kaydırıcı özellikli şık bir WordPress 3 + özel menü gibi özellikleri ile hazır tema vardır. Tema da bir seçenek paneli ile birlikte gelir.

 Demo Canlı İndir

Poloray Duyarlı WordPress Tema

Poloray Duyarlı WordPress Tema

Poloray esnek bir cep dostu WordPress Tema olduğunu. Poloray bir güzel tasarlanmış Web Sitesi ve Blog Şablon ile birlikte gelir. Tema Kenar Çubuğu ve Altbilgi Widget Alanı vardı. Poloray Tema çeviri etkin ve Temalar Seçenekleri Panel kullanmak için bir kolay gelir.

 Demo Canlı İndir

Kamera

Kamera

Kamera fotoğrafçılık hakkında site için mükemmel bir çözümdür. Bu WordPress tema destekler ve özel aletler, açılan menüler, javascript slayt ve diğer yararlı özellikleri çok gelir.

 Demo Canlı İndir

Engerek

Engerek

Viper ücretsiz bir ortaklık dizin WordPress teması. Bu bir WordPress 3 + özel menü gibi özellikleri ile hazır tema, görüntü özellikli, özel yazı alanı, özel taksonomi ve özel ana şablonu jQuery görüntü kaymak olduğunu. Tema da bir seçenek paneli ile birlikte gelir.

 Demo Canlı İndir

Infoway WordPress Tema

Infoway WordPress Tema

Infoway InkThemes.com tarafından inşa Temiz, basit ve zarif Duyarlı WordPress Tema olduğunu. İşinizi sitesi ve blog için güzel bir web sitesi oluşturmak için Infoway Tema kullanabilirsiniz. Infoway Tema çekirdek takın ve kullanımı sadeliği, sen dahili Temalar Seçenekleri Masası’nı kullanarak kolayca kendi logo, metin ve görüntüleri özelleştirmek ve kullanabilirsiniz.

 Demo Canlı İndir

Carniz

Carniz

Carniz iç WordPress blog için en iyi şık ve temiz temalarından biridir. Bu güzel tasarımlar vardır. Bu gelişmiş özellikleri ile birlikte geliyor, kod düzenleme olmadan tema değişiklik yapmanızı sağlar.

 Demo Canlı İndir

Hacı

Hacı

Pilgrim ücretsiz bir prim WordPress teması. Bu bir WordPress 3’tür + özel menü gibi özellikleri ile hazır tema, görüntü, widgetized kenar çubuğu ve özel ana şablonu özelleştirilebilir ana widget bölümünde, jQuery görüntü kaydırıcı özellikli. Tema da bir seçenek paneli ile birlikte gelir.

 Demo Canlı İndir

Appointway – Randevu Rezervasyon WordPress Tema

Appointway - Randevu Rezervasyon WordPress Tema

WordPress için Appointway Tema dahili Temalar Seçenekleri Masası aracılığıyla kolaylıkla inşa edilebilir basit ve güzel bir tema. Tema Yükleme çok basit ve birkaç dakika içinde web hazır alabilirsiniz. Tema Tema Seçenekleri Paneli kolayca tweaked çeşitli farklı özelleştirme seçenekleri ile birlikte geliyor.

 Demo Canlı İndir

ThingReal

ThingReal

ThingReal kişisel web sayfaları için güzel bir WordPress teması. Bu özel aletler, geri bildirim formu, kaymak, video destekleyen ve diğer birçok gibi kullanışlı özellikleri çok karmaşık bir wordpress temaları olduğunu.

 Demo Canlı İndir

Tiran

Tiran

Zalim ücretsiz bir prim WordPress teması. Bu bir WordPress 3’tür + özel menü gibi özellikleri ile hazır tema, görüntü, widgetized kenar çubuğu ve özel ana şablonu özelleştirilebilir ana widget bölümünde, jQuery görüntü kaydırıcı özellikli. Tema da bir seçenek paneli ile birlikte gelir. Bu tema aynı zamanda özelleştirme seçeneği ile geliyor.

 Demo Canlı İndir

RoadFighter WordPress Tema

RoadFighter WordPress Tema

Yol Fighter WordPress Tema Yol Fighter Tema altbilgi beş widgetized alanları (kenar çubuğunda iki, üç destekler logolar, intro metinleri, arka plan vb Tema Seçenekleri Paneli tarafından tweaked olabilir özelleştirme seçenekleri çok basit ve güzel bir tema ) ve görüntü (Mesajları ve sayfalar için galeri mesajları ve özel başlık görüntüler için küçük) özellikli.

 Demo Canlı İndir

Gezgin

Gezgin

Gezgin sitenizi çekici ve ziyaretçiler için kullanılabilir yapmak için kolay bir yoludur.Tema kolay kullanımlı yönetim paneli ve konfigürasyonları üzerine inşa için büyük bir üs sağlamak çok gelir.

 Demo Canlı İndir

Quintel

Quintel

Quintel bir minimal ve modern bir wordpress teması. Bu bir WordPress 3’tür + özel menü gibi özellikleri ile hazır tema, görüntü, widgetized kenar çubuğu ve ana sayfasında özelleştirilebilir hoş geldiniz mesaj bölümüne yer. Tema da bir seçenek paneli ile birlikte gelir.

 Demo Canlı İndir

Traffica WordPress Tema

Traffica WordPress Tema

Traffica WordPress Tema basit ve logolar, intro metinler gibi Tema Seçenekleri Paneli tarafından tweaked olabilir özelleştirme seçenekleri çok güzel. Traffica Tema altı widgetized alanları (altbilgi kenar çubuğunda iki, dört) ve özellikli görüntüleri (galeri görüntüleri ve mesajları için küçük) destekler.

 Demo Canlı İndir

Sana

Sana

SANA WordPress blog için en iyi şık ve temiz temalarından biridir. Bu güzel tasarımlar vardır. Bu inanılmaz blog oluşturmak için izin güçlü işlevler içerir. Paralaks etkisi ziyaretçiler için web sitenizi çekici hale getirmek için size yardımcı olacaktır.

 Demo Canlı İndir

Siren

Siren

Siren duyarlı WordPress teması. Bu duyarlı tema RWDgrid denilen duyarlı ızgara sistemi üzerine inşa edilmiştir. Tema çeşitli ekran cihazlarda uyacak şekilde kendini ayarlar. Içeriği mobil cihazlar için 300px için geniş ekran masaüstü için 1200px arasında ayarlar. Bu bir WordPress 3’tür + özel menü gibi özellikleri ile hazır tema, görüntü, widgetized kenar çubuğu ve özel ana şablonu eylem bölümü, jQuery görüntü kaymak için özelleştirilebilir arama özellikli. Tema da bir seçenek paneli ile birlikte gelir.

 Demo Canlı İndir

Colorway

Colorway

Colorway InkThemes.com tarafından inşa Kolay Özelleştirme Seçenekleri ile Basit, zarif, Duyarlı ve güzel Tema olduğunu. Özelleştirme Seçenekleri kendi Logolar, arka planlar, Analytics ve kendi Özel Altbilgi Metinler ve Tema Seçenekleri Masası’nı kullanarak tweaked olabilir Analytics kullanarak içerir.

 Demo Canlı İndir

CinemaClub

CinemaClub

CinemaClub WordPress tema sinema web sitesi için mükemmel bir temelidir. Idari paneli, özel aletler, ilgili mesajlar ve diğer güçlü özellikleri üzerine inşa için büyük bir üs sağlamak çok göz alıcı kullanımı kolay.

 Demo Canlı İndir

Rasputin

Rasputin

Rasputin bir portföy / ajansı tipi wordpress teması. Bu bir WordPress 3’tür + özel menü gibi özellikleri ile hazır tema, görüntü, widgetized kenar çubuğu ve özel ana şablonu eylem bölümü, jQuery görüntü kaymak için özelleştirilebilir arama özellikli.Tema da bir seçenek paneli ile birlikte gelir.

 Demo Canlı İndir

Sombre opulus

Sombre opulus

Sombre opulus karanlık, modern ve son derece özelleştirilebilir ve duyarlı (mobil-dostu) HTML5 ve sitenin renkleri, frontpage düzeni, başlıkları, sayfa şablonları, yazı tipleri, ve çok daha fazlası değiştirmenize olanak sağlar CSS3 WordPress teması!

 Demo Canlı İndir

Loveday

Loveday

Loveday kişisel WordPress blog için en iyi şık ve temiz temalarından biridir. Bu güzel tasarımlar vardır. Bu gelişmiş özellikleri ile birlikte geliyor, kod düzenleme olmadan tema değişiklik yapmanızı sağlar.

 Demo Canlı İndir

Monaco

Monaco

Monaco fabthemes ücretsiz bir prim tema. Bu koyu renk düzeni ile bir dergi tema.Tema özellikleri, özel menü, özellikli görüntüler, jQuery kaymak, özel site intro, tema seçenekleri, banner reklamlar vb dahil

 Demo Canlı İndir

GamePress

GamePress

GamePress oyun yorumları, video ve haberler ve diğer eğlence ile ilgili web sitesi için mükemmel bir oyun odaklı WordPress tema vardır. Bu 4 renk düzenleri gelir ve kullanmak ve özelleştirmek için kolaydır.

 Demo Canlı İndir

Oyunlar

Oyunlar

Oyunlar kişisel blog için WordPress tema arayanlar için mükemmel bir seçimdir. Bu destekler ve özel aletler, açılan menüler, javascript slayt ve diğer yararlı özellikleri çok gelir.

 Demo Canlı İndir

Fener

Fener

Fener fabthemes bir minimalist ücretsiz premium wordpress tema. Bu özel menü, özellikli görüntüler, jQuery özellikli resim bölümünde, özel başlık, tema seçenekleri, banner reklamlar vb, gibi özellikleri ile bir blog tipi tema

 Demo Canlı İndir

Basit Yakalama

Basit Yakalama

Basit Yakalama kendi web sitesi profesyonel bir görünüm vermek isteyen herkes için basit, temiz ve Çok Özelleştirilebilir WordPress Tema olduğunu. Bu tema seçenekleri, ultra-okunabilir tipografi, büyük küçük ve özellikli kaydırıcı olağanüstü yapar üzerinden kolay özelleştirme var.

 Demo Canlı İndir

Carmag

Carmag

Carmag araba ile ilgili site için mükemmel bir çözümdür. Bu WordPress tema destekler ve özel aletler, açılan menüler, javascript slayt ve diğer yararlı özellikleri çok gelir.

 Demo Canlı İndir

Newspress

Newspress

Newspress bir haber dergisi wordpress teması. Bu minimalist bir tema. Tema, 2 farklı özel menüler, özellikli görüntüleri ile hazır WordPress 3’tür haberler, Flaş haberler senedi, tema seçenekleri, widgetized kenar çubuğu ve altbilgi özellikli.

 Demo Canlı İndir

Kutu yakalamak

Kutu yakalamak

Yakalamak Kutu otomatik olarak içerik her zaman güzel hangi cihaz ziyaretçi kullanıyorsanız olursa olsun görüntülenir sağlamak, ekran boyutu uyum Temiz, Hafif ve Kutu şeklinde Duyarlı WordPress teması. Neredeyse tüm projeler uygun tasarlanmış güçlü yönetici tema seçenekleri var.

 Demo Canlı İndir

Octavia

Octavia

Octavia fabthemes serin yeni ücretsiz premium tema. Bu görüntü, tema seçenekleri, jQuery görüntü kaymak, Carousal mesajları vs, özel sayfası, özel menü, gibi özellikleri ile bir 3 sütun WordPress 3 hazır tema özellikli

 Demo Canlı İndir

Everest yakalamak

Everest yakalamak

Yakalamak Everest otomatik olarak içerik her zaman güzel hangi cihaz ziyaretçi kullanıyorsanız olursa olsun görüntülenir sağlamak, ekran boyutu uyum Basit, temiz ve Duyarlı WordPress Tema olduğunu. Bu HTML5, CSS3 ve çok kendi Yakalama Temalar bu tema son derece özelleştirilebilir ve esnek hale getirir Tema Seçenekleri paneli kullanımı kolay dayanmaktadır.

 Demo Canlı İndir

Haziran

Haziran

Haziran’da fotoğraf galerisi tema. Bu tema fotoğrafçılar veya WordPress dayalı bir fotoğraf galerisi sitesi kurmak için diğer yaratıcı profesyoneller için yararlıdır. Bu tema ile size işleri veya fotoğraf albümleri oluşturabilirsiniz. Her albümde birden fazla resim ekleyebilirsiniz. Görüntüler wordpress yerleşik bir ışık kutusu eklentisi thickbox etkin vardır. Tema özel menü, özel yazılan tipi gibi özellikleri ile inşa edilmiştir, resim, meta kutuları, jQuery kaymak, Özel sayfa şablonları, Tema seçeneği sayfasından vb özellikli

 Demo Canlı İndir

Ruh

Ruh

Ruh derinliği ve dokusu dolu bir karalama defteri tarzı basit bir tatil blog tema vardır.Bu özel menüler, özel başlıklar, tam genişlikli sayfa şablonu, birkaç sonrası biçimleri, ve isteğe bağlı bir kenar çubuğu için bir duyarlı tasarım ve desteği verir.

 Demo Canlı İndir

Shortnotes

Shortnotes

Premium Duyarlı Tumblog WordPress Tema.

 Demo Canlı İndir

Fiore

Fiore

Fiore eski renklerde sevimli, çiçekli çamaşır-log tema. Küçük ekranlar, özel arka planlar, açılan menüler ve aletler için bir kayarak açılan kenar çubuğu için bir duyarlı düzen, tüm post formatlarını destekler.

 Demo Canlı İndir

SimpleCorp

SimpleCorp

Kurumsal ve portföy, basit ve duyarlı bir tema.

 Demo Canlı İndir

Bükülmüş

Bükülmüş

Spun içerik odak koymak için yol adımları dışında temiz, hafif, duyarlı tema. Tema navigasyon gizlenir – önceki ve sonraki sayfaları veya mesaj bağlantılar görmek için aşırı sol ya da ekranın sağ her yerde gezdirin.

 Demo Canlı İndir

Simple’n’Bright

Simple'n'Bright

Renkli, portföy ve / veya blog için henüz temiz basit bir tema parlayan.

 Demo Canlı İndir

Taşhan!

Taşhan!

Taşhan herhangi bir WordPress çalışan siteler için zarif ve şık bir tema – Blog Merkezli itibaren arasındaki Haberler Merkezli ve bir şey, Taşhan stil ve kontrol sağlar.

 Demo Canlı İndir

Prosume

Prosume

Portföy şablonları ile blogunuzu için basit, duyarlı, out-of-the-box tema.

 Demo Canlı İndir

ifeature

ifeature

ifeature 5 CyberChimps WordPress temaları geliştirilen Dünyanın ilk Dokunmatik Dostu Duyarlı Sürükle & Bırak WordPress Tema olduğunu. Bu size iPad, iPhone ve Android cihazlar da dahil olmak üzere herhangi bir dokunmatik dostu cihaz üzerinde kontrol edebilirsiniz şaşırtıcı duyarlı web siteleri oluşturmanızı sağlar.

 Demo Canlı İndir

JournalCrunch

JournalCrunch

Entegre bir dergi ile dergi veya portföyleri için bir tema.

 Demo Canlı İndir

Swift Temel

Swift Temel

Swift Temel Swift serbest sürümüdür. Hızlı yükleme, sezgisel özelleştirme seçenekleri yükleri ile geliştirici dostu ve en gelişmiş SEO WordPress tema, size düzenleri sonsuz sayıda verir. Bu menüler, yazılan tipleri, yazılan biçimleri gibi tüm harika WordPress özelliklerini destekler, bunun adı ve Swift orada olacaktır.

 Demo Canlı İndir

Günlüğü / Notebook

Günlüğü / Notebook

Günlük yaşam için temiz, güzel görünümlü Günlüğü Tema.

 Demo Canlı İndir

zAlive

zAlive

zAlive yeşil ve siyah renk ile bir duyarlı iki sütun tema. Zengin seçenekleri ile özel kaymak, alıntı, reklam kodu, birincil kenar çubuğu düzeni, telif hakkı, nav menü, CSS stil, scriptler ve daha fazlası. Olabilir

 Demo Canlı İndir

Boldy

Boldy

Yaratıcı profesyoneller için Portföy ve blog tema.

 Demo Canlı İndir

Bikaner

Bikaner

Bikaner tam, duyarlı temiz, minimalist ve mobil dostu tema. Bu Twitter Bootstrap, mobil ilk ön uç çerçeve ile inşa edilmiştir. Bu tamamen duyarlı ve mobil cihazlar ve masaüstü ya da başka bir görüntüleme ortama göre tasarım değişiklikleri var.

 Demo Canlı İndir

Webfolio

Webfolio

Blog ve portföy vitrin için 3 renk stilleri tema.

 Demo Canlı İndir

Köşe yazarı

Köşe yazarı

Eğer dergi ya da haber tarzı içerik yayınlamak ise köşe yazarı tema büyük bir uyum olduğunu. Bu blackjack en ligne tema temiz ve basit bir tasarım sunuyor ama yine de bir dergi tarzında sunulacak içerik çok sağlar.

 Demo Canlı İndir

AllTuts

AllTuts

Teknoloji, yaratıcı ve ilham verici bloglar için Zarif görünümlü tema.

 Demo Canlı İndir

MyStyle

MyStyle

MyStyle tema Fotoğrafçılar için tasarlanmış şık bir WordPress teması. Tema rulet organize ve basit bir şekilde fotoğraf göstermek için yapılandırılmıştır.

 Demo Canlı İndir

Simplo

Simplo

Basit ve temiz blog tema 6 renk stilleri ile geliyor.

 Demo Canlı İndir

Webvideo

Webvideo

Webvideo video sitesi, video blog Video Portalı için tasarlanmış bir video WordPress Tema olduğunu. Webvideo bir Tam Boy Göster Resim ve çevrimiçi iş vitrine için ihtiyacı olan fotoğrafçı ya da tasarımcılar için video WordPress teması.

 Demo Canlı İndir

Iyi

Iyi

İyi Gravity Formlar için benzersiz bir blog sol uyumlu düzeni ile teması, efektli menü, Jigoshop entegrasyon ve ön stil olduğunu. Samimi ve hazır Widget mobil var.

 Demo Canlı İndir

Tydskrif

Tydskrif

Tydskrif gazete ya da dergi web siteleri için bir tema. Tema çok kolay düzenini özelleştirmek için yapar kolay kullanımlı seçenekleri paneli ile doludur. Bu özel menüler ve aletler gibi her zamanki WordPress özelliklerini destekler.

 Demo Canlı İndir

Dotos

Dotos

Jigoshop e-ticaret eklenti desteği ile bir fotoğraf blog tema böylece blog ve çok fotoğraflarınızı satmak. Ayrıca büyük fotoğraflar vitrine için bir tam ekran slayt gösterisi şablonu vardır.

 Demo Canlı İndir

FontFolio Tema

FontFolio Tema

Bir ızgara tabanlı düzeni ile FontFolio Ücretsiz WordPress Tema. Sizin tipografi portföy vitrin tasarımı. Bu tema FontFabric gelen Svetoslav Simov eserlerinden esinlenilmiştir.

 Demo Canlı İndir

Özet

Özet

Digest kişisel bloglar veya portföy için ücretsiz bir WordPress teması. Tema aletler ve özel menüler destekler. Fotoğrafçılar, tasarımcılar ve işlerini göstermek isteyen herkes için idealdir.

 Demo Canlı İndir

Workz Free Business ve Portföy WordPress Tema

Workz Free Business ve Portföy WordPress Tema

Workz Ben WPExplorer.com de serbest bırakılması için özel olarak oluşturduğunuz bir WordPress teması. Işinizi ve ne iş ilgilidir vitrin, böylece iş ve portföy tarzı web siteleri için özel bir tasarım / fonksiyonuna sahiptir. Ana bir başlık, nivo görüntü kaymak, ana vurgular ve yeni çalışmaları bölümü ile özel yazılan tipleri tarafından yönlendirilen özel bir düzeni vardır.

 Demo Canlı İndir

Portföy Tema

Portföy Tema

Portföy Tema WordPress düzeni gibi ızgara ile temiz tema, bu WordPress tema herhangi bir portföy vitrin idealdir. Izgara Portföy herhangi bir sanat göstermek için güzel ve eşsiz bir yapıya sahiptir.

 Demo Canlı İndir

Iridyum

Iridyum

İridyum mobil uygulamalar için bir açılış sayfası olarak kullanılmak üzere bir WordPress teması. Temanın ana bir iPhone uygulaması ve özellikleri vitrin için böyle bir şekilde inşa edilmiştir, ekran etc.Iridium özel menü gibi özellikleri, özellikli küçük, özel başlık, tema seçeneği paneli, vb ile birlikte geliyor

 Demo Canlı İndir

Fotoğraf Kitabı

Fotoğraf Kitabı

Fotoğraf Kitabı online portföyleri, galeri web siteleri ya da görüntü tabanlı bloglar oluşturmak için serin duyarlı WordPress teması. Tema tasarımcı, sanatçı, fotoğrafçı, ya da diğer yaratıcı uzman olup olmadığını, işinizi bir online Galleri kurma harika.Tema aletler ve özel menüler destekler.

 Demo Canlı İndir

Benim Depresif Ücretsiz WordPress Tema

Benim Depresif Ücretsiz WordPress Tema

Benim Depresif HTML5 ve CSS3.The temiz inşa ellegant, modern, sade siyah, özgür ve güzel bir WordPress teması, modern tasarım web sitesinin herhangi bir türü için kullanılabilir: iş, kurumsal, portföy, ürünleri, vs

 Demo Canlı İndir

Bizz – Ücretsiz Minimal İş ve Portföy WordPress Tema

Bizz - Ücretsiz Minimal İş ve Portföy WordPress Tema

Bizz iş ve portföy web siteleri için idealdir WPExplorer.com tarafından oluşturulan bir çok temiz ve az ücretsiz bir WordPress teması. Tema sıra bir sayfa şablonu eklemek gibi her şeyi kurmak gerçekten kolay, işinizi vitrin paginated portföy sayfaları sınırsız sayıda oluşturabilirsiniz yapma özel yazılan tipleri (kaymak, ana sayfa olayları ve en son portföy öğeleri) kullanılarak oluşturulan bir ana özellikleri bir filtre portföyü ile.

 Demo Canlı İndir

Halifax

Halifax

Bu duyarlı düzeni ile bir WordPress 3 hazır tema. Tema bir diğer önemli özelliği ana sayfasında duvar düzeni. Tema en son WordPress özellikleri ile zengin bir özelliktir.

 Demo Canlı İndir

Proyecto Free Business ve Portföy WordPress Tema

Proyecto Free Business ve Portföy WordPress Tema

Proyecto bir iş ve / veya portföy web sitesi kurulum isteyenler için oluşturulan ücretsiz bir WordPress teması. Tema bir görüntü kaymak, olayları ve en son portföy öğeleri ile özel bir ana içerir. Yapmanız gereken tek şey, içerik eklemek ve her şey otomatik kurulum.

 Demo Canlı İndir

Paramı Ücretsiz WordPress Tema

Paramı Ücretsiz WordPress Tema

Bu WordPress için güzel, basit ve ücretsiz bir tema. Tema renk mavi ve beyazdır. Bu basit bir business class tema. Bu iş, ekonomistler, ekonomik Analistlerinin vb için mükemmel bir çözümdür

 Demo Canlı İndir

Başgösteren

Başgösteren

Başgösteren basit ve ferah tasarımı ile gerçekten güzel bir blog tema. 468 × 60 reklam ve 125 × 125 adet ile bu tema. Dişli yorumlar. Tema seçenekleri ile kolayca özelleştirilebilir.

 Demo Canlı İndir

Gordon

Gordon

Gordon yeni tumblog tema. Bu profesyonel ve dengeli düzeni ve tema kullanılan typography.The simgeleri Başar Yazı ile ikonik yazı tiplerini kullanarak görüntüleri ama yazı değil korumak çok minimalist ve hafif bir tema.

 Demo Canlı İndir

Showcaser Ücretsiz Minimal Galeri WordPress Tema

Showcaser Ücretsiz Minimal Galeri WordPress Tema

Showcaser Ben bir galeri, portföy ya da vitrin tarzı web sitesi için çok temiz ve az çözüm isteyenler için oluşturduğunuz ücretsiz bir WordPress teması. Her şey normal posta türleri kapalı çalışan ve herhangi bir özel logo (PSD onun sadece bir daire olmasına rağmen, tema dahil) yanı sıra yapılandırma yoktur.

 Demo Canlı İndir

Benim Zebra Ücretsiz WordPress Tema

Benim Zebra Ücretsiz WordPress Tema

Benim Zebra HTML5 ve CSS3 ile inşa bir şık, modern ve güzel bir WordPress teması.Temiz, modern tasarım web sitesinin herhangi bir türü için kullanılabilir: iş, kurumsal, portföy, ürünleri, vs

 Demo Canlı İndir

r2d2

r2d2

R2D2 güzel Yirmi Thirteen bir çocuk tema. Yirmi On üç blog geri WordPress varsayılan tema getiriyor. Ben tipografi tapıyorum ve duyarlı tasarım olsa da ben karanlık bir şey gerekli ve içeriğin üzerinde post başlıkları tutmak için.

 Demo Canlı İndir

Financio

Financio

Financio sizin için güzel bir iş WordPress teması. Tema özel menü, özel aletler, özellikli küçük, tema seçeneği paneli, jquery kaymak, gibi özellikleri ile inşa edilmiştir, sonrası cümbüş vb Tema Ana vb kaymak, intro bölümü yapılandırmak için seçenekler sayfası vardır

 Demo Canlı İndir

CleanMag Ücretsiz WordPress Tema

CleanMag Ücretsiz WordPress Tema

CleanMag Ben WP toplum için oluşturduğunuz başka Ücretsiz tema. Bu tema jQuery UI ve kaymak özel mesaj türünü kullanarak oluşturulan güçlü bir ana kaydırıcı ile basit bir blog tarzı şablondur. Fikir çok temiz ve az ve kullanımı kolay bir şey sunmak için oldu.

 Demo Canlı İndir

Benim Beyaz Ücretsiz WordPress Tema

Benim Beyaz Ücretsiz WordPress Tema

Bu ücretsiz bir beyaz prim WordPress Tema olduğunu. Temiz ve beyaz tema çok iyi bir örnektir. Benim Beyaz HTML5 ve CSS3 ile inşa bir şık, modern ve güzel bir WordPress teması. Temiz, modern tasarım web sitesinin herhangi bir türü için kullanılabilir: iş, kurumsal, portföy, ürünleri, vs

 Demo Canlı İndir

Tiny Forge

Tiny Forge

Tiny Forge tema tek bir yerde, artı daha kullanılabilirlik ve kod gelişmeler varsayılan WordPress temaları tüm iyi özelliklerini kapsayacak! Bu Yirmi On iki, özel başına yazılan başlıkları ve yirmi Eleven (artı telif hakkı bilgilerini eklemek için ileri altbilgi widget), Yirmi On üç ve Schema.org mikro formatı desteği simge yazıtipinin destek üç altbilgi widget zarif bir cep-ilk HTML5 hazır yapı özellikleri .

 Demo Canlı İndir

Edivos

Edivos

Edivos bir öncelikle bir video liste WP tema. Ayrıca blog özelliği vardır. Bu özel menü gibi özellikleri ile zengin özelliklere sahip bir tema, özel yazılan tipi, taksonomilerin, tema seçenekleri, jQuery kaymak vb bir

 Demo Canlı İndir

My Blue İnşaat Ücretsiz WordPress Tema

My Blue İnşaat Ücretsiz WordPress Tema

Bu WordPress için yapım teması altında ücretsizdir. Tema renk mavi. Bu basit bir tema blogunuza bir şey değiştirirseniz kullanılır, ya da başka bir şey içindir. Bu ayarlar görüntülenir hesaplarına, çeşitli değişiklikler yapmak için izin Twitter ve FaceBook .

 Demo Canlı İndir

WPTuts Ücretsiz WordPress Tema

WPTuts Ücretsiz WordPress Tema

WPTuts Temiz ve yalındır gerekli bir şey benim etki başka bir, kullanmak için başka bir gün bir araya getirmek başka bir ücretsiz basit bir WordPress teması. Bu çok az seçenekleri ile birlikte geliyor ama Wp 3.0 desteği ile geliyor + menü sistemi, arka plan rengini değiştirici ve özellikli görüntüleri.

 Demo Canlı İndir

Marla

Marla

Marla kolayca özelleştirmek için ücretsiz bir WordPress teması. Tek bir sayfa sizi renkleri, logo, altbilgi, toplumsal simgeler, yazar biyo, düzen, vb sadece bir temiz sütunda tek Mesajları ve sayfalara sonsuz kaydırma ile tasarım gibi bir pinterest ile bir ana başlayarak canlı düzenleyebilirsiniz. Çeviri hazır ve İngilizce ve İspanyolca mevcuttur.

 Demo Canlı İndir

Delphi

Delphi

Delphi yeni ücretsiz prim WordPress tema. Bu konu kaymak ve it.The tema altında bir intro bölümü özellikli bir marka WP 3.4 için hazır olan bir blog tarzı tema. Delphi tema Özel menü, Seçme görüntüleri, Widget kullanılabilir kenar çubuğu ve tema üzerinde çeşitli ayarları yapılandırmak için ana ve tema seçenekleri sayfaya altbilgi ve özelleştirilebilir intro bölümü, gibi özellikleri destekler.

 Demo Canlı İndir

Quik Galeri Ücretsiz WordPress Tema

Quik Galeri Ücretsiz WordPress Tema

Quik Galeri birisi bir film vitrin web sitesi için bir galeri düzen içine orijinal Quik tema dönüştürmek için bakıyordu benim forumda üzerinde bir tartışma bir sonucudur.Sonuç “Quik Galeri” – gibi galeri düzenini elde etmek için nasıl gösteren aksine, ben aslında tema düzenlemek ve indirmek için herkes için kullanılabilir olması için serin bir fikir olacağını düşündüm.

 Demo Canlı İndir

Benim Ahşap Ücretsiz WordPress Tema

Benim Ahşap Ücretsiz WordPress Tema

Benim Ahşap duyarlı tema. Bu iPad ve Android tablet dahil olmak üzere tüm mobil cihazlarda, üzerinde erişilebilir için site izin veren bir çerçeve kullanır. Cep telefonu düzeni de dahildir. Artık 320 × 480 geniş olarak bile ekran çözünürlükleri sitenize görüntüleyebilirsiniz.

 Demo Canlı İndir

Kılavuz çizgi

Kılavuz çizgi

Kılavuz çizgi önemli ana sayfa gayrimenkul esneklik katmak için javascript ile doludur temiz ve modüler haber dergisi tema. Ana hikaye bölümünde sekmeli gezinti ile birbirine, erişilebilir üstüne katmanlı en son mesajların dört içerir.

 Demo Canlı İndir

Cesaret

Cesaret

Valor bir Oyuncular tema. Bu tema Oyun haberler, güncelleştirmeler, önizleme, gözden vb Bu Özel mesaj türleri, Özel arka plan, Özel menü, Özel taksonomi, Metabokslar, Tema seçenekleri vb Bu tema 3 farklı yazılan türlerini destekler gibi seçeneklerle güçlü ile ilgili sitelere hitap edecek.

 Demo Canlı İndir

İnşaat WordPress Tema altında benim Contrastica Ücretsiz

İnşaat WordPress Tema altında benim Contrastica Ücretsiz

Benim Contrastica HTML5 ve CSS3.The temiz inşa, zarif modern ve güzel bir WordPress teması, modern tasarım web sitesinin herhangi bir türü için kullanılabilir: iş, kurumsal, portföy, ürünleri, vs

 Demo Canlı İndir

Minimal Xpert Ücretsiz WordPress Tema

Minimal Xpert Ücretsiz WordPress Tema

Şimdiye kadar oluşturulan ve aslında oldukça popüler var ilk teması “Minimal Xpert”.Birkaç ay önce ben kod güncelleme ve daha iyi yapma niyetiyle benim sitesinden kaldırıldı. Sonunda tema kadar sabitleme getirmiştim ve şimdi Minimal Xpert V2 WordPress teması ile mevcut.

 Demo Canlı İndir

Berlin

Berlin

Berlin haber dergisi web sitesi içine boru blog dönüştürmek WordPress için bir, benzersiz minimal ve modüler bir tema.

 Demo Canlı İndir

Zenshop

Zenshop

E-ticaret wordpress temaları her zaman rağbet vardır ve hemen hemen tüm iyi e-ticaret temalar ücretli temalar vardır. Size bir bütün ücretsiz e-ticaret WordPress tema getirmek neden bu. Bu tema Cart66 e-ticaret eklentisi ile çalışmak üzere tasarlanmıştır.

 Demo Canlı İndir

Şirketim Free Business WordPress Tema

Şirketim Free Business WordPress Tema

Şirketim WordPress Tema sizin minimalist iş ve / veya portföyü web sitesi kurma için mükemmel bir (bağış teşvik edilir) tamamen Ücretsiz GPL WordPress tema. Ben daha kolay sonra hiç şirket için büyük bir açılış sayfası kurmak için yapım ana düzeni üzerinde tam kontrol için özel yazılan tipleri ve yönetici seçeneklerini kullanarak tema tasarladık.

 Demo Canlı İndir

Benim Flatonica Ücretsiz WordPress Tema

Benim Flatonica Ücretsiz WordPress Tema

Benim Flatonica minimalist tasarımı ile temiz bir WordPress teması. Tema düz tasarım konsepti ve duyarlı düzeni ile birlikte gelir. Bu tema tam genişliğinde inşa ve cihazların her türü için uygundur. Sıvı ve duyarlı düzeni twitter önyükleme çerçeve ile geliştirilmiştir.

 Demo Canlı İndir

Tek renkli Pro

Tek renkli Pro

WordPress için Bu dergi tarzı tema bir ana slayt gösterisi sunuyor bu özellikli mesajların bir koleksiyon yanı sıra bir kategori ızgara ile döngüleri bu kat çapa alt. Bu tema bir haber ya da dergi web sitesi için idealdir.

 Demo Canlı İndir

Boston

Boston

Boston minimalist bir wordpress teması. Bu özel menü, özel küçük, banner reklamlar, gibi özellikleri ile bir wordpress 3 hazır tema, widget etc.The sayfası büyük bir jQuery kaydırıcı ile, bir minimalist biridir.

 Demo Canlı İndir

Mağaza Boot

Mağaza Boot

Bootstrap Duyarlı e-ticaret teması artık “BOOT MAĞAZA” olarak nitelendirdi. Duyarlı e-ticaret Tema Bootstrap dayalı.

 Demo Canlı İndir

Gölgeler Ücretsiz Minimal WordPress Tema

Gölgeler Ücretsiz Minimal WordPress Tema

Gölgeler blogcular her türlü için mükemmel bir çok minimalist bir tasarıma sahiptir WPExplorer.com tarafından oluşturulan bir prim tema. Tema az düzen alır ve çok soğuk yapar tüm serin CSS3 kutusu gölgeler adını alır.

 Demo Canlı İndir

Modülerlik Lite

Modülerlik Lite

Modüler Lite görsel tarama takdir ve onların fotoğraf ve multimedya özellikli ön ve orta ile, minimal bir düzen tercih eden kullanıcılar ile geliştirilen ücretsiz bir multimedya tema.

 Demo Canlı İndir

Eksen

Eksen

Eksen yeni tam ekran portföyü wordpress teması. Bu özel yazılan tipleri, özel taksonomilerin, Özel menüler, özellikli küçük vb gibi ücretli themes.The tema kullanımı WordPress 3 özellikleri Bu profesyonel tarzda portföy sergilemek için ideal bir tema olacaktır ile eşit özelliklere sahip üstün kaliteli tema.

 Demo Canlı İndir

Quik Serbest Bloglama WordPress Tema

Quik Serbest Bloglama WordPress Tema

Quik, gerçekten temiz ve az topluluk ve çok SEO dostu blog WordPress teması temiz kodu ile gelir ve içerik güzel görüntüler.

 Demo Canlı İndir

WordPress Tema zeeFocus

WordPress Tema zeeFocus

zeeFocus bir olan düz tasarım WordPress tema mükemmel iş web siteleri için yapılmış güçlü renkleri ile. Tema Modern HTML5 ve CSS3 kodu oluşturulan ve bir ile geliyor duyarlı düzeni herhangi bir mobil cihazda müthiş görünüyor.

 Demo Canlı İndir

F8 Lite

F8 Lite

F8 Lite tam olarak işleyen bir fotoğraf veya multimedya portfolyo sitesi sitenizin veya blog dönüştürebilirsiniz.

 Demo Canlı İndir

Kanyon

Kanyon

Kanyon güçlü Haberler dergi wordpress teması. Bu özel menü, özel aletler, özellikli küçük, Özel kaymak, yapılandırılabilir ana ve 5 farklı renk şemaları, gibi özellikleri ile bir üstün kaliteli tema. Tema wordpress 3 hazırdır.

 Demo Canlı İndir

BizStudio Lite

BizStudio Lite

BizStudio Lite, Basit Temiz ve Duyarlı Retina Hazır İş ve Portföy WordPress Tema olduğunu. Bu kurumsal hem de kişisel web siteleri için kullanılabilir. Bu iki farklı düzen seçeneği (tam genişlik ve kenar çubuğu ile), 5 widget alanları, bizi takip ve Widget, Logo, logo alt metni, özel favicon, sosyal bağlantılar, rss feed düğmesi, özel iletişim özel gibi çok sayıda tema seçenekleri ile basit ve güzel telif hakkı metin ve çok daha fazla.

 Demo Canlı İndir

Yerinden çıkarmak

Yerinden çıkarmak

Yerinden blogunuz için bir temiz, duyarlı ve tamamen özelleştirilebilir bakmak.

 Demo Canlı İndir

Coller WordPress Tema

Coller WordPress Tema

Coller duyarlı tasarımı ile zengin özelliklere sahip WordPress tema arayan bir prim, Coller duyarlı özellikli kaydırıcı ve Tam Özelleştirilebilir üstbilgi ve altbilgi gibi özellikleri bir sürü modern minimal derece duyarlı tema.

 İndir

Statik F8

Statik F8

Statik F8 tam işleyen fotoğraf veya multimedya portfolyo sitesi sitenizin veya blog dönüştürmek WordPress için ücretsiz bir tema.

 Demo Canlı İndir

Oryon

Oryon

Orion yeni tam duyarlı wordpress teması. Bir duyarlı tema bu ortamın ekran boyutuna göre tema düzenini ayarlamak anlamına gelir. Bir bilgisayar ekranında görüntülenen süre Yani Orion tema bir tablet ya da bir mobil tarayıcı, farklı bir düzen olacaktır. Bu tema tasarım ajansı web sitesi, tasarımcı portföy vb için idealdir

 Demo Canlı İndir

zeeLinear WordPress Tema

zeeLinear WordPress Tema

zeeLinear WordPress sonrası biçimlerini (resim, video, alıntı, durum gibi …) ve içerik odaklanmak için tasarlanmış güzel bir tek sütun blog tema. Teması tamamen duyarlı teması herhangi bir cihaz üzerinde harika görünüyor anlamına gelir (= mobil hazır).

 Demo Canlı İndir

Origami

Origami

Origami arkasındaki fikir basitti. Bu bir okuyucu odak tüm blog içeriğine olacağını böylece mümkün olduğunca temiz ve minimal olması gerekiyordu. Origami bir medya blog tema olarak iyi çalışıyor anlamına gelir farklı yazılan bir çok biçimleri desteği vardır. Bu galerileri, resim ve video ekleyebilirsiniz.

 Demo Canlı İndir

Tam Ekran

Tam Ekran

Tam ekran ücretsiz bir sütunlu fotoğraf ve portföyler, Photoblog’lar, videoblogs ve içerik ön ve orta olmak istiyorum başka hemen hemen her şey için kullanılabilir WordPress için multimedya tema. Bu görsel sanatçılar minimalist yan kaydırma ana kullanarak en son çalışma online sunan benzersiz bir yol sağlar.

 Demo Canlı İndir

Rolex

Rolex

Adından da anlaşılacağı gibi Rolex Fabseries tema lüks bir mal gibi görünebilir, ama ücretsizdir. Bu wordpress sitesi profesyonel bir görünüm verecek bir üstün kaliteli ücretsiz tema. Bu temelde bir iş tema.

 Demo Canlı İndir

Perde

Perde

Pitch özel yazılan tipleri üzerinde güçlü bir odaklanma ile basit bir iş tema. Varsayılan düzeni memnunsanız özellikle eğer, hızlı ve kurmak için kolay.

 Demo Canlı İndir

zeeNoble WordPress Tema

zeeNoble WordPress Tema

zeeNoble herhangi bir cihaz üzerinde harika görünen ve duyarlı WordPress teması.Tema Özellikleri uygulamalarını desteklemektedir ve aynı zamanda bir olan bir frontpage şablon dahil büyük içerik slayt ziyaretçi çekmek için. Tema iş web siteleri için mükemmel bir uyum değil, aynı zamanda başka bir amaçla kullanılabilir.

 Demo Canlı İndir

Işkolik kimse

Işkolik kimse

İş-a-holic ücretsiz bir minimalist iki ve sanatçılar, web tasarımcıları, fotoğrafçılar ve ressamlar için portföyleri vitrine üzerine yoğunlaşmaktadır üç sütun WordPress teması.

 Demo Canlı İndir

Göçebe

Göçebe

Nomad yeni fab serisi tema. Bu temiz, şık dergi wordpress tema. Tema jQuery özellikli görüntü kaymak ile iki sütun bir tasarıma sahiptir. Widgetized kenar çubuğu CSS3 animasyon efektleri ile serin bir logo yer tutucu ile solda özellikleri.

 Demo Canlı İndir

zeeTasty WordPress Tema

zeeTasty WordPress Tema

zeeTasty küçük işletme web siteleri için tasarlanmış temiz ve düzgün WordPress teması. Teması tamamen duyarlı ve akıllı telefonlar kadar büyük ekranlarından herhangi bir cihaz üzerinde harika görünüyor. Bu bir birlikte büyük bir ön sayfa şablonu eylem düğmesi ve yatay widget alanları ile bir giriş metni destekler.

 Demo Canlı İndir

vCard

vCard

Iş dünyasında Başlarken zordur. Yani vCard size bir online sanal kartvizit oluşturmak için gereken her şeyi vererek yardım etmek için burada.

 Demo Canlı İndir

Konak

Konak

Mansion WordPress için ücretsiz bir photoblogger teması olduğunu. Bu görüntü ve fotoğraf günlük girişleri her ikisi için de esnek genişlikli küçük ızgara bulunuyor.Mansion öncelikle onların fotoğraflarını vitrin ve bazen blog yazılarını yazmak isteyenler için idealdir.

 Demo Canlı İndir

Taç

Taç

Taç yeni fab serisi tema. Bu fotoğrafçılar veya tarzda eserlerini göstermek gibi sanatçılar için bir portföy tema. Konu içeriğe dikkatini yardımcı olan bir minimalist bir tasarıma sahiptir. Tema en iyi çalışmalarınızı göstermek için büyük bir kaymak tutar.

 Demo Canlı İndir

zeeNews WordPress Tema

zeeNews WordPress Tema

zeeNews herhangi için mükemmel bir WordPress teması Haber, Dergi veya Blog Web sitesi temiz ve modern bir tasarım ve net düzeni yapısı ile. Tema yapmanızı sağlar geniş Tema Seçenekleri ile birlikte renk, yazı tipi ve düzenini değiştirmek , birÖzel Mesaj kaymak ve bir jQuery gelişmiş çoklu açılır navigasyon .

 Demo Canlı İndir

Anlık

Anlık

Anlık fotoğraf ile ilgili tüm bir tema. Profesyonel bir fotoğrafçı ya da rahat bir fotoğraf blogger olsanız, Anlık büyük, kristal netlikte fotoğrafları görüntüler.

 Demo Canlı İndir

Mixfolio

Mixfolio

Mixfolio WordPress için bir cevap, HTML5 portföy tema. En iyisi, hem de ücretsiz!Portföy veya çevrimiçi marka oluşturmak için kullanabilirsiniz. Mixfolio ‘Mesaj Biçimleri özelliğini kullanarak Resim, Galeri, Video veya Standart mesaj oluşturun.

 Demo Canlı İndir

Jobpress

Jobpress

Jobpress web2feel bir çok özel bir tema. Ben gurur duyuyorum. Ben wordpress tabanlı ücretsiz iş kurulu yaratmak istedik. Ben başladığımda bu komple bir çözüm olarak yapılan alma çok emin değildi. Ama WordPress topluluk kadar harika, ne diyebilirim, yardıma ihtiyacınız olduğunda sadece bir klik uzaklıkta olduğunu.

 Demo Canlı İndir

Odak

Odak

Odak hiç oEmbed veya standart embed kodu kullanarak paylaşmak videoları daha kolay hale getiren bir video paylaşım tema. Izgara kapalı kalmak isteyen o sizin için, Odak bir nefis rafine özel video oynatıcı ile kendini ev sahipliği videoları destekler.

 Demo Canlı İndir

zeeStyle WordPress Tema

zeeStyle WordPress Tema

zeeStyle bir ile esnek ve renkli Tema benzersiz ve profesyonel hem de tasarım .Herhangi Haber, Dergi veya Blog Web sitesi için idealdir. Tema yapmanızı sağlar geniş Tema Seçenekleri ile birlikte renk, yazı tipi ve düzenini değiştirmek , bir Özel Mesaj kaymak ve bir jQuery gelişmiş çoklu açılır navigasyon .

 Demo Canlı İndir

Rötuş

Rötuş

Rötuş polaroid tip tasarım, şık galeri arayüzü, aletler ve menüleri kağıt sekmesi damla ile bir duyarlı bir sütunlu WordPress fotoğraf tema.

 Demo Canlı İndir

Ilkel

Ilkel

Bu normal bir blog tema değildir. Bu bir tasarımcının tema. Bu tema tasarımcıları ve diğer yaratıcı profesyoneller ya da temiz bir minimalist platformda eserlerini sergilemek için fotoğrafçılar için ideal olacaktır. Tema özellikli menü ile wordpress 3 hazır, küçük widgetized kenar çubuğunu vb, özellikli

 Demo Canlı İndir

zeeBizzCard WordPress Tema

zeeBizzCard WordPress Tema

zeeBizzCard temiz ve zarif bir tarz WordPress için Kartvizit Tema kişilikleri, serbest, girişimci ya da küçük işletme sahipleri için şık sayfası için mükemmel bir uyum. bir Özel Mesaj Slider, bir özel yazılan tipleri Devam, AboutMe için temel Portföy ve Shortcodes ile birlikte gelir Kutu ve Beceriler.

 Demo Canlı İndir

Diş macunu

Diş macunu

Diş macunu gülümseme yaratacak bir taze nane blog tema. Biraz daha derin bakmak ve sayfamızı oluşturucu eklenti bu uygun bir iş veya portföy tema yapar ile sıkı entegrasyon olduğunu nasıl göreceksiniz.

 Demo Canlı İndir

Jaguza

Jaguza

Jaguza çok hızlı blogunuza yapmak ve şaşırtıcı bakmak için inşa tam duyarlı, çeviri hazır tema. Bu WordPress Ekibi tarafından geliştirilen müthiş TwentyTwelve tema bir çocuk tema.

 Demo Canlı İndir

zeeBusiness WordPress Tema

zeeBusiness WordPress Tema

zeeBusiness güçlü renkleri ile şık bir cesur tasarım bir iki sütun wordpress teması.Onunla birlikte üç navigasyon menüleri (, üst ana ve ayak), beş kenar çubuğualanları (blog, sayfa, 3x altbilgi) ve Özel Mesaj Slider. Siz on renk şemaları arasında seçim veya kullanabilirsiniz colorpicker istediğiniz her rengi elde etmek.

 Demo Canlı İndir

Portal

Portal

Portal tam bir iş tema, basit bir tek açılış sayfası ya da arasında bir şey olarak Portal kullanabilirsiniz. Portal Noto Sans ve Noto Serif denilen sıcak yeni yazı tipleri bol kullanır. Ben onları ilk gördüğümde kesinlikle bu yazı aşık.

 Demo Canlı İndir

zeeSynergie WordPress Tema

zeeSynergie WordPress Tema

zeeSynergie bir blog veya küçük işletme web sitesi için mükemmel bir uyum zarif ve şık tasarımı bir iki sütun wordpress teması. Güzel bir özellikli tema seçeneği panelisize, logo yüklemek dokuz renk şemaları birini seçmek ya da kendi birini seçebilirsinizcolorpicker ile .

 Demo Canlı İndir

Arazi

Arazi

Bu tema aşırı sadelik felsefemiz sadık kalır. Güçlü, güvenilir bir tasarım tarzı vardır.Eğer iş ya da kişisel marka ile dayanma gücü iletişim kurmak istiyorsanız mükemmel.

 Demo Canlı İndir

Nöro

Nöro

Nöro WordPress web için şaşırtıcı yeni işlevsellik ekler Sürükle & Bırak sistemi kullanımı kolay bir eğlence sunuyor nihai Duyarlı WordPress teması. Tam SEO optimize edilmiş, dinamik kenar çubuğu düzenleri ve sayfa başına dinamik şablonları, herhangi bir cihaz üzerinde çalışmaya duyarlı dokunmatik dostu tema seçenekleri sahip.

 Demo Canlı İndir

İskenderiye

İskenderiye

Karşılama bölümü, 3 ürün / hizmet blokları ve bir istemci alıntı / bonservis bölümü ile iş tarzı ana sayfa düzeni ile HTML5 ve CSS3 Duyarlı WordPress İş tema. 2 logo bölüm düzeni seçenekleri. 2 renk şemaları / derileri kullanıma hazır (Mavi, Kırmızı) premade.

 Demo Canlı İndir

zeeDisplay WordPress Tema

zeeDisplay WordPress Tema

zeeDisplay köşeleri yuvarlatılmış geliştirilmiş büyük ve düzgün tasarımı ile serin ve basit bir 2 sütun tema. Bu özelleştirmek için kolay ve müthiş özellikleri bir sürü ile birlikte geliyor.

 Demo Canlı İndir

zeeMagazine WordPress Tema

zeeMagazine WordPress Tema

zeeMagazine bir dergi düzeni ile temiz bir wordpress teması ve herhangi bir haber tabanlı web sitesi için idealdir. Bu birkaç olası renk şemaları, iki açılır navigasyon menüleri, bir widgetized altbilgi alanında, özel logo yükleme ve özellikli sonrası kaymak ile birlikte gelir.

 Demo Canlı İndir

WordPress Tema zeeCorporate

WordPress Tema zeeCorporate

zeeCorporate bir kurumsal web sitesi için mükemmel bir uyum ışık renkleri ile basit ve temiz 2 sütun tema. Bir Özel Logo yükleme, çeşitli renk düzenleri ve renk seçici, bir özellikli yazılan kaymak, açılan yeteneği ve daha bir çok özel menüleri ile geliştirilmiştir.

 Demo Canlı İndir

zeePersonal WordPress Tema

zeePersonal WordPress Tema

zeePersonal bir karanlık ve siyah tema ve herhangi bir kişisel blog ya da dergi web sitesi için uygundur. Bu toplumsal simgeler ve banner reklamlar Widget, birkaç sayfa şablonları ve bir seçme Mesaj Slider ile birlikte gelir.

 Demo Canlı İndir

zeeReputation WordPress Tema

zeeReputation WordPress Tema

zeeReputation kişisel kullanım için küçük bir wordpress teması. Çeşitli renk şemaları, birkaç sayfa şablonları ve bir seçme Mesaj Slider ile birlikte gelir. Bunun gibi umut!Pro Sürüm kendi özgeçmiş, beceri, aboutme ve ağ profilleri sayfa güçlü Kartvizit Web Sitesi çevirmek için izin verir.

 Demo Canlı İndir

zeeCompany WordPress Tema

zeeCompany WordPress Tema

zeeCompany Mesaj Slider, Açılan Navigasyon, kostüm Widgets ve daha Seçme Colorpicker,: Mükemmel özelliklere sahip bir basit ve temiz 2 sütun tema. Tema mükemmel kolayca online şirket web sitesi oluşturmak için yapılır.

 Demo Canlı İndir