Selamlar! Sizler için harika 9 adet after effects şablonumuz var :).

1.  16 Serbest Geçişler

Bu geçişler, herhangi bir projeye renk katmak için harika bir seçenektir. Renkleri kolayca değiştirebilir ve herhangi bir NLE’de kullanmak üzere alfa kanalları olarak dışa aktarabilirsiniz. Bu geçişleri kullanma hakkında daha fazla bilgi için bağlantıyı gözden geçirin.

Etkili After Effects geçişlerinin hızlı demosu  .

16 Free After Effects Geçişlerini İndirin


2.  12 Dairesel Patlama

Bu 12 daire patlamaları, projenize uyacak şekilde kolayca değiştirilebilen üç farklı hızda gerçekleşir. Bu, vitrinde çalışmaya çalıştığınız önemli bilgilere dikkat çekmek için harika. Bu müthiş videoda onları harekete geçirin.

After Effects için 12 Free Circle Bursts’i indirin


3.  Hareketli Font

43’ün üzerinde benzersiz kompozisyon ile bu animasyonlu yazı tipi After Effects şablonu , herhangi bir bilgiyi daha canlandırıcı yapabilir. Bu ücretsiz After Effects şablonunu kullanmak için makinenize Helvetica Neue yüklemeniz gerekecek .

After Effects için ücretsiz Hareketli Fontları İndirin


4.  9 Dijital Distorsiyonlar

Dijital çarpıtmalar şablon basitçe sağlar sürükleyip çekiminizi damla kompozisyon içine. Ardından tek yapmanız gereken Gürültüyü, Renk Kutularını, Titreşmeyi, Titreşimi, Türbülans’ı, Piksel Karıştırma, Rolling Barlar, Kromatik Sapma ve Renkli TV Piksellerini elde etmek için sürgüleri tweak etmektir.

Bunlar, filminizde yapmış olabileceğiniz herhangi bir ekran yenilemesi, özellikle de televizyonlar ve güvenlik monitörleri için mükemmeldir.

After Effects için 9 Serbest Dijital Distorsiyonu İndir


5.  VHS Distorsiyonu

Tıpkı dijital bozulma paketi gibi, bu ücretsiz After Effects şablonu eski bir VHS kasetinin görünümünü yeniden oluşturmanıza izin verir. Bir kez daha, tek yapmanız gereken çekimlerinizi sürükleyip bırakmanız . Metni bile özelleştirebilirsiniz. Bu şablon da ücretsiz bir yazı tipi indirmenizi gerektiriyor. VHS indirme sayfasındaki yazı tipi ile ilgili bir bağlantı bulabilirsiniz. 

ÜCRETSİZ After Effects Şablonları: VHS

After Effects için Bedava VHS Distorsiyonunu İndirin


6.  Katmanları Böl

Hareketli grafiklerle en iyisi değilseniz , bu ücretsiz After Effects şablonu, resimlerinizi veya videonuzu birleştirmek için anında bölünmüş katmanlar oluşturur. Çekimlerinizi projeye bırakıp dokuz katman türünden hangisini istediğinizi seçersiniz.

After Effects için Ücretsiz Böl Katmanlarını İndirin


7.  Gerçekçi Yangın Etkisi

Yangın, dijital olarak koparılması gereken en zor unsurlardan biridir. Bu ücretsiz After Effects hazır aygıtı yerel eklentileri kullanır, böylece pahalı VFX yazılımı olmadan gerçekçi bir yangın oluşturabilirsiniz.

ÜCRETSİZ After Effects Şablonlar: Ateş!

Downloa d Ücretsiz Gerçekçi Yangın Etkisi için After Effects


8.  Dinamik Araç Ölçerler

Artık çok sayıda araba reklamı dijital hale geldiğine göre , her video editörünün ticari iş ve promosyonlar için dijital varlıklara ihtiyacı var. Bu 16 ücretsiz After Effects araç göstergeleriyle , araç işiniz için kolayca özel bir ölçme aracı oluşturabilirsiniz. Indirmek de 9 ücretsiz ses efektleri içerir .

After Effects için Dinamik Araç Ölçüm Cihazlarını İndirin


9.  20 Ücretsiz Renk Puanlama Hazır Ayarları

Renk sınıflandırma uzmanı değilseniz, ancak çekimlerinize mükemmel bir özel görünüm eklemek istiyorsanız , bu 20 ücretsiz AE renk derecelendirme ön ayarı harika. Her renk sınıfı, filmlerinize ve reklamlarınıza benzersiz bir stil ve ton ekler. Bu videodaki 20 hazır ayarı kontrol edin.

After Effects Renk Katmanlarını İndirin

Kaynak