Merhaba arkadaşlar bugün sizlere Avea’nın operatör telefonu olan inTouch2’nin nasıl rootlandığını göstereceğiz. İşlemler gayet kolay ve basit ama bilmiyorsanız, dikkatli yapın, cihazda bir sorun oluşmasın. Aslında Avea inTouch2’nin asıl adı Blade III olarak geçiyor, ZTE adlı bir telefon firmasının bir telefonu olan bu telefon Avea’nın klon modeli telefonu ile aynı olduğu için, Blade III’e nasıl root atılıyorsa, öyle root atacağız. Root işlemimiz, kolay ama dikkatli yapın, bilgisayardan anlamıyorsanız, anlayan birinden destek almanız daha iyi olacaktır. Kısa sürede telefonunuz rootlanmış ve sisteminiz de ferahlamış olacak, emin olun. şimdi işlemlere başlayalım.

Uyarı: Root cihazı garantiden çıkarır. Bu yaptığınız işlem yanlış yapıldığı taktirde telefona zarar verebilir, hatta telefonu öldürebilir, bu yüzden dikkatli olun ve takıldığınız yerleri bize sorun. Model ve sürüm numaranızdan da emin olun, yoksa sorun olabilir, sorumluluk size aittir. Bunları okuyun ve işleme başlarsanız, sorumluluk tamamen size aittir, bunu unutmayın. Sonra beni veya bu siteyi suçlamayın, zaten suçlama gibi bir hakkınız da olamaz.intouch2

  • Buradan root atacağımız dosyaları indirin.
  • USB Hata Ayıklama modunu açın.

-USB Hata Ayıklama Nasıl Açılır?

Ayarlar > Hakkında > Yapım numarasına 7 kez basın.

Ayarlar > Geliştirici Seçenekleri > USB Hata ayıklamayı aktifleştirin.
  • Eğer PC telefonu okumazsa netten Blade III sürücülerini indirin, eğer okuyorsa zaten telefonu PC’ye takın.
  • RootBlade3.exe’yi çalıştırın. İşlem 3-5 dakika sürer ve işlem tamamlanınca, telefona res atın, root uygulaması gelecektir.