Merhaba arkadaşlar bugun android uygulamalarından İngilizce Öğreniyorum uygulamasından bahsedeceğiz, uygulama ile gündelik hayattınızda, boş zamanlarınızda kelimeler veya cümleler ezberleyebilir. İsterseniz yabancı bir arkadaşınızla konuşuruken veya yurt dışında sıkıştığınız durumda hazır kalıp ingilizce cümleleri kullanarak işinizi halledebilirsiniz.

Uygulamada Cümlenin veya Kelimenin okunuşunu telefondan dilebilirsiniz, Uygulama size sürekli bildirim göndererek kendini hatırlatır, bildirim geldiğinde ses çıkmaz, öylece durur müsait olduğunuz bir zamanda rastgele bir cümle öğrenebilirsiniz.

Uygulama Offline ( Çevrim Dışı Bir Uygulamadır. ) İnternete Gerek duymaz.

Uygulamayı içeriğinden kategorilerden bahsedecek olursak

Hazır Cümle Kalıpları

Bu kategoride uygulama geliştiricisi tarafından 10’larca kategoride 6000’e yakın hazır kalıp cümle eklenmiş. Bu hazır cümleler ile biri ile konuşuruken sıkıştığınız yerde yardım alabilir veya boş zamanınızda bir kaç ezber yaparak daha rahat ingilizce konuşabilirsiniz.

İngilizce Kelimeler

Bu kategori ise kelime dağarcığını genişletmek isteyen android kullanıcıları için ideal bir kategoridir. Aynı hazır cümle kalıplarında olduğu gibi 10’larca kategoride 6000’e yakın kelime eklenmiştir.

İngilizce Testler

Onlarca kelime ezberlediniz cümle öğrendiniz günlerce çalıştınız, peki kendinizi nasıl ölçeceksiniz, bunun için üç ayrı kategoride 10’larca test mevcut. Boşluk doldurma, Kelimenin Türkçesini bulma ve doğru yanlış test( Sınavlarıdır ). Bu testleri çözerek kendinizi teste tabi tutabilirsiniz.

Video Eğitim Seti

Bu kategori ezberden daha uzak olup cümlenin nasıl kurulduğu ile ilgilidir internetinizin olduğu yerde eğitim setinden bir video izleyip etkili bir eğitim alabilirsiniz.

Online Çeviri Yap

Acil durumlarda internetinizin olduğu yerde hızlı bir şekilde öğrenmek istediğiniz kelimein veya cümlenin çevirisini yapabilir o an işinizi hızlı bir şekilde çözebilirsiniz.