Merhabalar. After Effect programını öğrenmek mi istiyorsunuz ? Fakat yeterli kaynak yok ve materyal bulma zorluğu mu çekiyorsunuz ? İşte o kaynaklar.

 

01. Adobe TV

Adobe TV Efektler uzmanlardan sonra tavsiye ve eğitim alın

Eğer yazılım hazırlandı adamlar daha öğrenmek için iyi Effects, sonra öğrenmek istiyorsanız? Adobe TV temelleri her şeyi video eğitimi sunmaktadır ve özel efektler ve 3D özelliklerine başlarken. Ve öğreticiler tüm kompozisyon yazılımı uzmanlar tarafından alınır.

02. Yaratıcı İnek

Sağdaki Usse ‘Serisi’ kutusu After Effects öğretici ayrıntılı arama yardım

Yaratıcı İnek şimdiye kadar gördüğüm en sezgisel UI yok ama bu Effects öğreticiler sonra bağlantıların birçok sayfa var.Sadece kompozisyon yazılım becerilerini bilemek için dışarı bakmak iseniz Yani, bu başlamak için iyi bir yerdir. Her sayfası üzerinden trol zaman yoksa, site Aramanızı için yararlı ‘Serisi’ kutusunu özelliği yok.

03. Dijital Eğitmenler

Dijital eğiticilere bir abonelik ile Effects öğreticiler sonra Erişim yaklaşık 800

Bu dev online eğitim kütüphane Etkileri öğreticiler sonra parlak bir seçim vardır. Dijital Eğitmenler boru hattı geliştirme başlarken her şeyi dersleri kapsayan, yaklaşık 800 AE videoları vardır. Eğitim, tüm beceri düzeylerinin kullanıcılar hedefleniyor, yani burada herkes için bir şey var. site sunmaktadır iki ücretsiz temel öğreticiler bir abonelik gereklidir tam kütüphane erişmek için ama yazılım.

04. VideoHive

VideoHive Etkileri öğreticiler sonra değerinde yüzlerce sayfa var

VideoHive olan royalty free hareketli grafikler, görüntüleri ve After Effects projelerinde bir kütüphane. Aynı zamanda büyük bir seçim sunar – 118 sayfayı aşkın – öğreticiler seçim ve aramanızı daraltmak böylece bir anahtar kelime aracı var. Her yerde 8 $ dan yaklaşık 25 $ arasında değişen, her eğitim için ödemek zorunda. Eğer erişmek istediğiniz bir para değer olup olmadığına karar yardımcı olmak için site yardımsever yanındaki her bir yıldız derecelendirmesi koydu.

05. video kopilot

Video Copilot kuruldu ve görsel efekt sanatçısı ve film yapımcısı Andrew Kramer tarafından işletilen

Eğer peşinde olduğunuz Etkileri eğitimden sonra ise o video kopilot başlatmak için harika bir yerdir. Kurulan ve görsel efekt sanatçısı ve film yapımcısı Andrew Kramer tarafından işletilen site temelleri daha tecrübeli kullanıcılar için daha karmaşık etkileri değişir 130 üzerinde öğreticiler, özellikleri. Video Copilot da sahip özel bir yeni başlayanlar bölümüne sahip 10 ücretsiz öğreticiler başlamak için gereken her şeyi ile.

06. Ae tuts +

+ Özel efektler, hareketli grafikler, film yapımı ve aetuts ile daha fazla bilgi edinin

Tuts + ağın bir parçası, bu web sitesi Başlangıçtan ileri After Effects eğitim bir zenginlik sunuyor. Bölümlere ayrılmıştır, kullanıcıların hareketli grafikler, üretim, görsel efektler ve iş akışı alanlarında eğitimlerine erişmek için seçebilirsiniz.Videolar ücretsizdir izlemek ama bir Tuts + premium üye olmalısınız kaynak dosyalara erişmek için, abonelikleri hangi ayda 15 $ dan satın alınabilir.

07. Motionworks

Motionworks dümen Avustralyalı hareketli grafik sanatçısı John Dickinson olduğunu

Etkileri öğreticiler, ipuçları ve eğitimden sonra, motionworks hepsi var. Hareketli grafik sanatçısı John Dickinson tarafından çalıştırın site 30 $ ‘dan başlayan bir bütün becerileri kullanıcıları için ücretsiz dersler sayısını, hem de satın alınabilir eğitim DVD’leri sahiptir. Gerçekten Etkileri becerileri sonra, Dickinson kişisel koçluk sunuyor senin izlemek oruç istiyorsanız bu ek olarak, ve, ancak bu hizmetin maliyeti hiçbir ayrıntı vardır.

08. Lynda

lynda.com web grafik ve tasarım Lynda Weinman ve ressam ve illüstratör Bruce Heavin uzman tarafından kurulmuştur

Eğer Lynda Weinman ve Bruce Heavin kapsamlı öğretici bir video kitaplığı bilmek lazım yoksa o zaman sen-meli. Sadece After Effects ile ilgili olmasa da, Lynda web ara kullanıcıya başlayanlar için kompozisyon yazılımı eğitim bir zenginlik sunuyor. Eğer ayda 25 $ dan başlayan sitesine abone gerekecektir bunun çoğunluğu erişmek için ancak eğitim Bazı ücretsizdir.

09. Sternfx

Sternfx da Adobe birçok eğitim ve video eğitimlerini, Dijital Suyu ve Yaratıcı İnek yazarı kim Eran Stern aittir