Ücretsiz Sınırsız WordPress Hosting

Sizlere dünya sıralamalarında öne çıkan wordpress’in ücretsiz ve sınırsız olarak kullanabileceğiniz hostinglerden bahsetmek istiyorum. Öncelikli bunları yapabilmek için dreamhost hakkında bilgi verecek olursak dreamhost kullanım ve internette site işlerinde para kazananlar açısından birçok kişi ve kullanıcı tarafından tavsiye edilebilecek hostinglerdendir.
Eğer dreamhost’a ait bir indirim biletleri bulabilirseniz daha düşük fiyatlara hosting ya da bunun yarı fiyatına alma şansınız bulunmaktadır. Dreamhost’un görevi sitenizin işlemci analizini yapmaktadır. Daha çok insanlardan gelen şikâyetler doğrultusunda veri tabanı sorunları yaşanmaktadır. Günlük bir internet sitenizde günlük ziyaretçi sayısı 6000-7000 ziyaretçi sonra kullanabileceğiniz hazır bir şekilde olan CMS li siteniz kapanma ihtimali yüksektir.
Dreamhost iel daha çok site ve veri tabanı ekleyebilmektesiniz. Sitenize başka kullanıcılar oluşturup onlara şifreler verebilirsiniz. Şimdi ücretsiz ve sınırsız wordpres hosting nasıl olmakta ondan bahsedeceğim. WordPress yazılımları ve wordpress firmasının ürettiği temalar ve eklentiler dünya genelinde en çok kullanılan türler içindedir. İnternet ortamında para kazanan kişiler içinde en yaygın kullandıkları tema wordpress teması olarak bilinmektedir.
Bunlardan birisi olan dreamhost apps ücretsiz bir wordpress hosting hizmeti olup çeşitli temalar ve eklentileri ile ücretsiz ve sınırsız bir şekilde hizmet vermektedir. Dreamhost apps nin yansıra ücretsiz ve sınırsız olması ile birlikte otomatik wordpress kurulumu otomatik bir şekilde sürüm yükseltme gibi birçok özellikleri bulunmaktadır. İnsanların en kolay kullanabileceği şekilde hazırlanan dreamhost apps içinde barındırdığı birçok tema ve eklenti ile birçok kullanıcı ve internetten para kazanan kirşler için büyük bir beğeni almıştır.
Dreamhost apps geliştirdiği yazılımlar ve eklentiler içinde sizlere büyük avantajlar sunmaktadır. Birinci sınıf wordpress hosting ile sitenizi geliştirebilecek sınırsız disk alanı ve depolama özellikleri ile bunlardan birçoğuna erişebileceksiniz. İnternetten para kazanan ve bunu bir gelir kaynağına dönüştüren kişilerin büyük bir beğenisini alan dreamhost içinde barındırdığı birçok özelliği ile insanların ve kullanıcılarının beğenisini almıştır.
Kolay web tabanlı araç kutusu ile aradığınız her şeye kolay bir şekilde erişebilmekle beraber ücretsiz wordpress kurulumu ile sitenizi kolay bir şekilde kurulumunu gerçekleştirebileceksiniz. WordPress’in geliştirdiği yeni sürüm ve uygulamaları yükleyebilecek sitenizin değerini daha da yükseltebileceksiniz. WordPress tabanlı olan dreamhost birçok internet kullanıcısı tarafından büyük bir beğeni ile kullanılmaktadır.
Wordpress dostu olan dreamhost geliştirdiği yeni eklentiler ve yazılımlar ile büyük bir beğeni ile kullanılmakta ve uygulamaları yapılmaktadır. Verdiği hizmetin kalitesi birinci sınıf olup verdiği ücretsiz subdomain ile birçok kullanıcı tarafından büyük bir beğeni ile karşılanmıştır. Bünyesinde barındırdığı wordpress optimize sunucuları ile bu işi gelir kaynağına dönüştürmüş kişiler için bir fırsat olmaktadır.
Kolay wordpress kurulumu sağlayan dreamhost yeni başlayan ve ücretsiz hizmet verdiği için bu işe yeni başlayanlar için büyük bir fırsat olmaktadır. Sınırsız bandwidth ile birçok kullanıcının beğenisini alan dreamhost ücretsiz domain ve hosting hizmeti ile geliştirdiği eklenti ve yazılımları ile insanların beğenisini kısa bir süre içinde alarak kendini ön plana çıkarmıştır.